Tavs vaļasprieks

 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Sveikas, meitenes!

Vēlējos uztaisīt šo diskusiju, jo interesē ar kādiem vaļaspriekiem ir aizņemtas mūsdienu meitenes! Šeit varat dalīties ar saviem vaļaspriekiem, ielikt kādu bildi, kur redzams jūsu hobijs, kā sākāt ar to aizrauties, cik tas ir būtisks jums un kur jūs to pielietojat u.tml.

Sākšu es. Es aizraujos amatieru līmenī ar kvillingu (quilling). Tā ir papīra rullēšanas mozaīkas māksla. Teiksim tā, mozaīka no aplikāciju papīra strēmelītēm. Diemžēl pagaidām neesmu mājās, nevaru nobildēt. Taisu pārsvarā apsveikumiņus draugiem, kolēģiem.

Kas nepieciešams - dažāda garuma krāsainas papīra strēmelītes (var atšķirties arī platuma ziņā, piem., 1cm, 0,75 cm, 0,5cm u.tt.). Vēl nepieciešami dažādi rullīši papīra veidošanai. Tos var nopirkt ebay, piemēram. Materiālus mācībām var dabūt Youtube :) vēl ir nepieciešams pamatiņš (kartoniņš), lielāki vai mazāki krāsaini papīra gabaliņi foniņiem (pēc nepieciešamības), pacietība un laiks :)

Var izgatavot dažādus apsveikumus, apdarināt kārbiņas, veidot glezniņas, telpiskus dekorus interjeram, rotaslietiņas, sezonālos darbiņus (Ziemassvētku rotājumi, Lieldienu tematika, sirdis u.tt.)

te bildīte:
11.06.2014 22:28 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Sasmeejos par to -"pensionaaru lietas",bet man sis hobijs ir tiesaam loti nesen...ieveeroju ,ka loti patiik stadiit daarzaa visu to,ko var apeest-es varu neizsakaami priecaaties par saviem tomaatiniem,cukini,visaam garsvielaam-saviem ziediem.
Lasu - loti daudzaam patiik gleznot-es arii viena no taam-man tik loti patiik tas pats process,kad beigaas,ja arii kaut kas neizdodas ,varu visu sajaukt ,un saakt atkal visu no jauna.Biezi gleznoju virsuu veciem darbiem,kuri apnikusi.
Loti patiik izsuut lielus darbus,bez skiceem -uz dullo!Adiisana ir mans hobijs no kaadiem 13 gadiem laikam.
Skriesana ,ritenbrauksana,teniss,slaloms ziemaa ir laikam mani miilaakie aktiivaas dziives hobiji.
14.06.2014 16:33 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Man patīk fotogrāfēšana, braukšana ar velo, vispār atrašanās pie dabas, bet rokdarbi un tādas lietas gan nav priekš manis, jo neesmu tik pacietīga, lai ilgstoši ko tādu darītu, tāpēc atliek tikai apbrīnot visu sīko, ilgi veicamo rokdarbiņu veicējas. Agrāk patika rakstīt dzeju, biju sarakstījusi ļoti daudz, pāris simtus dzejoļu, saņēmu daudz komplimentus pat no svešiem cilvēkiem, kuri internetā kaut kur izlasījuši manus gara darbus, bet diemžēl gandrīz neviens no tiem nav saglabājies, lielākā daļa izdzēsti vai izmesti. Vispār ļoti patīk rakstīt- gan dzejoļus, gan stāstus, ceru tam atkal kādreiz pievērsties, bet kaut kas pazudis. Ā, iedvesma.
12.06.2014 12:09 |
 
Reitings 1267
Reģ: 20.09.2010
Un , jā, kā gan es varēju aizmirsti savu mini dārziņu uz lodžijas.
Audzēju tomātus. :D Ceru, ka drīz jau varēšu nogaršot pirmos tomātiņus.
12.06.2014 10:43 |
 
Reitings 1267
Reģ: 20.09.2010
Skriešanu var nosaukt par vaļasprieku? Tad tas šobrīd ir nopietnākais, kam esmu pievērsusies. Tas ir laiks, ko varu veltīt tikai sev , atslēgties no visa.

Vēl patīk dažādi rokdarbi. Veidoju apsveikumu kartiņas, ielūgumus, dažādus nieciņus. Patīk šūt, sapņoju par savas šujmašīnas iegādi.

Eksperimentēšana virtuvē, pirms dažiem gadiem sevi virtuvē vispār nevarēju iedomāties, mācēju labi, ja olu izcept . :D Tagad es tur varētu ķimerēties dienu un nakti.

No ballīšu zvēra esmu pārvērtusies par īstu mājsaimnieci. :D :D :D
12.06.2014 10:38 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Gurri, neesi mēģinājusi youtube? Tur ir atrodami ļoti labi video, kur viss sīki, smalki paskaidrots un parādīts.
12.06.2014 10:37 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Gatavošana laikam tāds galvenais, kas pēdējā laikā aizņem īpaši daudz laika - grābju vasaru un lieku burciņās. :)

Patīk arī priori pieminētā pensionāru nodarbošanās - dārza lietas. Patīk iesēt un tad priecāties par to, kā aug. :)

Vēl ģitāru patrinkšķinu, bet tas riktīgā iesācēja līmenī.

Kad brīvs laiks mājās (kas gadās salīdzinoši reti), tad visādas lietiņas sadaru - adīšana, dekorācijas mājai, apsveikumu kartītes, utt.

Patīk arī krāsot sejas, nagus, bet šo gan tā tālu, tālu esmu aizbīdījusi, jo visam atrast laiku diemžēl nereāli, lai arī kā gribētos.

Bet ir vēl viena lieta, kas man trūkst pilnai laimei - šujmašīna. :))
12.06.2014 10:31 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es noteikti gribētu apgūt vēl kādu hobiju, piemēram šūšanu, agrāk kad biju jaunāka, pati visko štancēju, gan piešuvu, uzšuvu, sašuvu lai izskatītos stilīgi, tāpat rotiņas vērpu. Vēl varētu no ādas mācīties ko gatavot, to es jau noskatīju pagājušo gadu, bet nesanāca izdevīgā dienā kursi.
Ja kādai zināmi šūšanas kursi par pieņemamu naudu, tad esmu gatava pieteikties, jo cik esmu pētījusi, cenas ir pārāk augstas, vismaz manam makam.
12.06.2014 10:31 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Uhh, norāva tekstu.

Treniņi un skatuves make up. Bet šogad dejas jāpamet, jo jāsāk studēt un savienot nekādi nevarēs :( dikti skumji, nezinu, kā varēšu bez dejošanas, jo treniņi notika katru dienu un manas meitenes man ir kā mana otrā ģimene :(
12.06.2014 10:29 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Sešus gadus dejoju tā saukto "Show dance." Nē, tas nav kabare :D Aizrāvis pilnīgi viss - skatuve, tērpi
12.06.2014 10:27 |
 
Reitings 479
Reģ: 04.07.2013
Patīk fotogrāfēt un braukt ar velo. Dievinu jaukos vakarus, kad varu pabraukāt ar riteni un pafotografēt dabu.
12.06.2014 10:24 |
 
Reitings 413
Reģ: 11.05.2012
Ķirsi! Ārkārtīgi skaists tev hobijs, esmu pati vēlējusies to kādreiz izmēģināt, bet tā vien šķiet, ka pacietība aptrūksies un aizbēgs, jo izskatās pēc ļoti laikietilpīga darbiņa...

Mans hobijs ir rotu taisīšana no sutažas pavedieniem un dažādām pērlītēm diez gan nopietnā līmenī. Viss aizsākās ar to, kad sapratu, ka mani sākuši garlaikot veikalā pieejami aksesuāri... Un ieraugot kā pēc pirmajiem veidotajiem darbiem reaģē apkārtējie shii lieta aizgāja. :)
12.06.2014 10:23 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Šobrīd mani hobiji ir fitness un eksperimenti virtuvē - hobiji, kas iet roku rokā :D ja gribi ēst, jāmāk arī dedzināt kalorijas :D

Bet vispār maliņā esmu atlikusi dziedāšanu, kam diemžēl nepietiek laika.
12.06.2014 10:20 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Hiking, divings, šogad sāksies arī raftinga braucieni. Patīk aktivitātes dabā. Patīk fotografēt, bet nav ne profesionāla kamera, ne arī iemaņas .. viss uz sajūtām. Un protams gatavošana, eksperimenti virtuvē un pie lielas iedvesmas atjaunoju kādu mēbeli vai nodekupēju to.



12.06.2014 10:15 |
 
Reitings 1531
Reģ: 19.08.2013
Fitness! (l) Sporta zāle, treniņi, sevis pārvarēšana sniedz tiiik lieliskas emocijas. Beidzot ir kas tāds, ko apmeklēju ar prieku un kas patīk no visas sirds. Vēl gribētos gan padziļinātākas zināšanas par fitnesu, bet tā ir tikai lasīšanas vaina, jāatrod vērtīgi informācijas avoti un aidā, uz priekšu! :)
Vēl ļoti patīk dejot, agrāk arī periodiski dejoju gan tautiskās dejas, sarīkojuma dejas, gan breiku, gan hip hopu un tml.

12.06.2014 10:13 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Mans hobijs ir fotogrāfēšana, kuru nepiekopju jau kādu gadu, jo saplīsa foto kamera, biznesa procesi un mārketings, grafiskais dizains un dažādi rokdarbi. Grasos vēl savā dzīvē atkal ielaist skriešanu.




12.06.2014 10:08 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Fotogrāfēju. Ļoti patīk.
Dabas fotogrāfēšanas periods sāk pieklust, tagad programmā cilvēki.
Ņemu līdzi kameru jebkurās brīvdienās, izbraucienos. Lai attīstītos, maksimāli cenšos piekrist draugu, radu aicinājumiem fotogrāfēt svētkos, pasākumos.
12.06.2014 09:49 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Sports, man patīk kustēties, tas aizņem vismaz 1 - 2 h dienā, vidēji.
Skriešana, atbrīvoju prātu, izkustinu kājas, saņemu kārtīgu endorfīna devu, un baudu dabu kad to daru mežā, pie jūras...


Velobraukšana, tieši tas pats kas ar skriešanu, bet varu veikt garākus gabalus, izjust ķermeni, spēku, pabūt ar sevi.


Vienkārši fitness, izkustinu muskuļus, spēkam, nav tā ka aizrautu nenormāli, bet patīk kustība kā tāda...


Protams teātris, pasākums tas ir savādāk, tas nav vaļasprieks bet izklaide, un katru dienu es to neapmeklēju, tad man tas sāktu garlaikot :)
12.06.2014 09:32 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Man arī nav hobiju :( velo, skriešana un pastaigas ar suni laikam neskaitās hobijs, bet vienkārši aktivitātes. Eksperimenti virtuvē laikam arī skaitās vnk pavārmākslas apgūšana. Vispār es gribētu atgriezties pie daudz aktīvākas grāmatu lasīšanas, rokdarbiem (kurus es vispār esmu atmetusi, kopš man ir suns) un vēl es gribētu pievērsties on line mācībām, bet laikam cosmo tam visam traucē :D Un vēl es gribētu trenēties beach volejbolā.
12.06.2014 09:27 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Pēdējā laikā tie ir dažādi eksperimenti virtuvē un kulinārijas raidījumu skatīšanās, recepšu grāmatu izpēte.
Bet vispār, ļoti patīk zīmēt. Šobrīd meklēju zīmēšanas kursus, gribu attīstīt to kā nopietnu hobiju.
12.06.2014 09:26 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Par hobiju, nu jau gandrīz 5 gadus, varu nosaukt gēla nagu pieaudzēšanu, bet kā gadu esmu aizrāvusies ar skriešanu.

Bet ja tā vispārīgi, tad sports kopumā, grāmatu lasīšana.
12.06.2014 09:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits