Tiesību zinātne: Turībā vai Latvijas Universitātē?

 
Reitings 1
Reģ: 07.06.2014
Kur labāk studēt tiesību zinātni - Turībā vai Latvijas Universitātē?

Lūdzu atsaukties tikai tās, kas tiešām zina par mācību kvalitāti vai ir studējušas vienā vai otrā augstskolā. Nevajag teikt, ka Turības diplomus neviens neņem par pilnu vai citas muļķības, kas kaut kur klaču lapā ir izlasītas.

Liels paldies jau iepriekš! :)
07.06.2014 15:18 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Pēc Leila ieliktās saites var paskatīties prakse.lv TOP pa studiju novirzieniem. Paskatījos tieši jurisprudenci - pirmajā vietā LU, otrajā Turība.

Es izvēlētos LU. Uz Turību neietu pēc savu paziņu redzētā mācīšanās stila. Varbūt tie bija konkrēti kadri, bet nu tas man kā tāds zīmogs palicis.
16.06.2014 13:38 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Man Turībā nepatīk tā izvilkšana pa 4 gadiem, lai gan reāli mācās knapus 2,5 mēnešus, jo novembra beigās jau sesija klāt, knapi decembra sākumā vai vidū jau pirmais pusgads cauri. Tāpat arī otrajā pusgadā. Ja saliktu kompaktāk, tad Turības 1 gadu jeb 2 pusgadus var pabeigt 1 pusgadā un pa 2 gadiem jau skolu pabeigt, bet izvelk uz 4 gadiem. LU vismaz normāli mācies, 3 gadi un jau bakalaurs.

Un topā Turība ir tik augstu, jo reāli ir jau to 5 top augstskolu vidū, kā arī citas jomas jau ir labas, bet nu daļa uz juristiem vēl šķībi skatās.
16.06.2014 13:44 |
 
Reitings 188
Reģ: 14.04.2012
LU!
17.06.2014 16:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits