Vīrieši...

 
Reitings 61
Reģ: 05.06.2014
Kā jūs domājat...Vai ir normāli, ka es pirms divām dienām es izšķīros no drauga un tagad man jav piedāvā jaunas atiecības...es it kā piekritu, bet ko jūs domājat...vai par mani nerodaa iespaids ka es esmu nu atvainojos...mauka...vai arī tas ir normāli?
06.06.2014 23:08 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Sasmējos par armanda komentāru. :D

lote, man jau pašlaik šķiet, ka tik tikko izšķīrusies, tu vēl nevarēji samierināties ar bijušā trūkumu... Tāpēc piekriti šim jaunajam, lai tikai tev būtu kāds viņa vietā. Tikai... parasti cilvēki tik pēkšņi nepāriet no vienām attiecībām pie otrām. Nevajadzētu visu tā sasteigt... :-/
07.06.2014 11:04 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Tu esi taa pati, kas gribeeja 5-gadiigu, sveshu puiku apgaismot par jautaajumu - ginekologs un meeneshreizes?
Tu vispaar taada padumja izklausies, atpalikusi attiistiibaa, palasot Tavas teemas. Dodies uz Siirupu.
07.06.2014 12:40 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Tas ir pilnīgi normāli, ja vien nemeklē plāksteri un tev ir jūtas. Bet neizklausies riktīga pēc saviem tekstiem, tev ir 15 gadu ka šitā prasi?
07.06.2014 12:50 |
 
Reitings 24
Reģ: 03.06.2014
Cik Tev gadi?
07.06.2014 13:03 |
 
Reitings 37
Reģ: 21.04.2014
Un tev tik svarīgi, ko citi domā un sekot kaut kādiem noteikumiem, kad veidot attiecības un kad nē? Ieklausies sevī - vai tas ir cilvēks ar kuru gribi kaut ko nopietnu un jūti, ka tas ir tavs vai nē. Galu galā - iepriekšējās attiecības vienkārši sevi izsmēla un tagad ir vieta jaunām. Pat pozitīvi, ka mēnešiem nesēdi un neraudi par vecām attiecībām.

Dzīvē nevar neko uzrakstīt - kas ir pareizi un kas nē. Tikai pati to jūti:)
07.06.2014 13:17 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Pirmkārt, ja tas jaunais puisis Tev pašai patiktu, tad Tu neuztrauktos par to, ko citi domā par jums. Otrkārt, nevajag jau uzreiz visur bāzt buču bildes un facebookā statusu mainīt uz "Attiecībās", ja tā uztraucies par to, ko citi padomās. Citiem tur nekādas daļas. Treškārt, izklausies vēl maza un dumja.
07.06.2014 13:21 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
man kaut kā vienmēr tā ir likusies kā necieņa pret iepriekšējām attiecībām- tikko tās izbeidzot, uzreiz lekt jaunās. tas kaut kā parāda, ka tas, kas ir bijis, tev nav bijis tik nozīmīgs, ja jau tik vienkārši un ātri saej ar citu


Manuprāt, pārtraukuma ilgums starp attiecībām nav gluži cieņas jautājums. Viss atkarīgs no situācijas. Nu ja ir salauzta sirds un lielās mīlas mokas, tad protams vajag pabūt bez attiecībām, pasērot!!!! Bet ja šķiršanās nāk kā atvieglojums un ātri uzrodas cits iekāres objekts, tad kapēc ne......
07.06.2014 13:24 |
 
Reitings 84
Reģ: 12.05.2014
Lote, es pieļauju,ka tu esi pusaudze. Vismaz pēc šī " jav piedāvā jaunas atiecības" radās tāds iespaids.

Uz tavu jautājumu vispār nevar tā atbildēt. Tas atkarīgs no tā kā kurš izprot vārdu "mauka". :D

Bet ja tu to savu bijušo mīlēji,tad jau būtu kaut kādas emocijas šķiroties,un bišķi gribētu palikt vienai nevis mesties jaunās attiecībās.

Tik pat labi varbūt tu esi no tiem cilvēkiem,kas meklē mierinājumu jaunās attiecībās,un vienkārši negribas palikt vienai. Tādā gadījumā - nedari pāri džekam.
07.06.2014 13:27 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu bet tev pašai savu domu nav? tu vispār vēlies šīs attiecības? tev iepriekšējās attiecības kaut ko nozīmēja? vienmēr jau kādam liksies par ātru vai par ilgu. tikai tev pašai ir jāzina, vai tu esi gatava jaunām attiecībām un vai tev šis cilvēks vispār patīk. vispār liekas dīvaini, ka tu jau taisies ielaisties attiecībās, bet tu šo cilvēku, šķiet, īsti nemaz nepazīsti.
11.06.2014 17:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits