Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

"Pa čomisko"

 
Reitings 380
Reģ: 07.09.2012
Darba vietā pret priekšnieku izturaties ar pietāti, bijību vai "pa čomisko", skatos ,ka daudziem izdodās ar priekšniekiem tā brīvi komunicēt, man tas vienmēr sagādā grūtības vienmēr piedomāju ko saku, taču esmu pamanījusi, ka tie kuri savus priekšniekus darbā uztver tā
"brīvi " :), ātrāk tiek pie paaugstinājuma.
Padalamies ar ideālo darbinieka un priekšnieka "attiecību " modeli.

06.06.2014 21:44 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Iepriekšejā darbā bija ļoti striktas un nedraudzīgas attiecibas. Tiirii darba jautaajumos tik
bet tagadeeja koleektiivaa, esam kaa viena lielaa gjimene, viisi, arii prieksnieki :) un tas ir superiigi!
06.06.2014 21:47 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Pēdējā darba vietā priekšnieku uzrunāju ar "Tu", saucu vārdā un nekādu pietāti vai bijību pret viņu neizjutu.
06.06.2014 21:50 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ar galveno priekšnieku - tikai un vienīgi lietišķas, ieturētas un striktas attiecības. Uzruna - tikai un vienīgi ''Jūs''. Izjūtu pietāti un patiesībā, kad nākas ar viņu kontaktēties, cenšos īpaši neizcelties, jo viņam ir tāda...histēriska personība, kas eksplodē par neko un izgāž visu uz pirmo, kas gadās ceļā, un es negribu, lai uz mani kliedz par to, ka ārā saule par spožu.

Ar kolēģi, kuru strādājam kopā Rīgā un kurš it kā sanāk mans priekšnieks šeit, gan daudz smejamies un viss ir tā ļoti brīvi, gaisotne daudz labāka utt.
06.06.2014 21:54 |
 
Reitings 380
Reģ: 07.09.2012
Mans tagadējais priekšnieks ir izbijis militārists ;D
06.06.2014 21:59 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
No visām darba vietām, kur esmu strādājusi, "jūsojos" tikai vienā ar uzņēmuma direktoru, viņa vietnieks jau bija uz "tu". Tāpat arī pašreizējā darba vietā jau intervijas noslēgumā pārgājām uz "tu".
Ar priekšniekiem man vienmēr bijušas draudzīgas, čomiskas attiecības, tieši tāpat kā ar kolēģiem. Tikai kamēr ar kolēģiem es labprāt iziešu iedzert vakarā pēc darba, esmu sapratusi, ka ar priekšniekiem labāk nevajag.
Vienā no darba vietām ļooti daudz ballējāmies kopā ar priekšnieku un darba vietā sāka zust tā priekšnieka-padotā līnija, un kā gan ne? Es nevaru aizmirst, kā viņš aizpagājušajā naktī klubā uz galda bez krekla dejoja. Un ja man rodas kādas pretenzijas par situāciju darbā, tas var tikt ņemts personiski no sērijas "ko Tu man pārmet? Mēs tak esam draugi" īsi pirms gāju no tās vietas prom, mans dārgais priekšnieks-ballētājs bija šo to salaidis grīstē ar dokumentiem, kad mēs tā rezultātā savstarpēji izstrīdējāmies un izbļāvāmies (galu galā taisnība bija man un to darbu izdarīju pati, kaut gan tas nebija mans pienākums). Un ko šis? Apvainojās, izmeta mani no feisbuka un iztagoja no bildēm :D :D
Tātad mans verdikts - draudzīgi, bet pālī un potenciāli apkaunojošās situācijās labāk vienam otru neredzēt :D
06.06.2014 22:04 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Mēs pa čomismo. Esam uz Tu. Varam paākstīties,pasmieties,kādu paķircināt. Ir ļoti ok
06.06.2014 22:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits