Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pazaudēju "draugu" un labāko draudzeni..

 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Sveikas! Tāda galīgi nesmuka situācija šodien sanāca un vēlējos padalīties. Tātad - labākā draudzene, kuru pazīstu vairāk kā 10 gadus, nedaudz vairāk kā mēnesi atpakaļ izdomāja mani iepazīstināt ar kādu savu draugu no citas pilsētas. Nu ne gluži savest kopā, bet vienkārši piedāvāja satikties. Tobrīd domāju - kas gan var notikt? Aizgāju ar. Puisis jauks, nedaudz pārāk kluss, pieklājīgs utt, tieši manā un draudzenes vecumā. :)
Kādas dažas reizes viss bija jauki un man puisis tiešām sāka iepatikties. Drīz vien pats uzrakstīja, čatojām, runājām pa telefonu un iepazinām viens otru labāk. Prasīju draudzenei, kā tad ir - vai viņai viņš nemaz nepatīk vairāk kā draugs? Ja zinātu, ka viņai patiktu, tad pastāvētu vienkārši maliņā un paturētu visu pie sevis, nejauktos iekšā. ;)
Vēl kādā no nākamajām reizēm pamanīju, ka šie jau pēkšņi sadevušies rokās, uzvedas savādāk nekā pirmīt un tā. Tobrīd bija tāds kā šoks. Jutos neērti un galīgi liekas ar tiem diviem "balodīšiem", tāpēc drīz vien aizgāju mājās, jo nespēju vairs to izturēt. Vēlāk puisis rakstīja, prasīja, kas vainas, es esot tāda savāda bijusi.. Tad tā "paspruka", ka jūtos neērti, viņiem tā uzvedoties un, ka jūtu simpātijas pret viņu. Viņš nosolījās tā vairs nedarīt, teica, ka es viņam arī patīkot utt. Protams, zināju, ka viņam simpatizē arī mana draudzene, taču par to nelikos ne zinis, jo ticēju draudzenes vārdiem, ka tur starp viņiem nekas nav un nebūs arī. ;)
Dažas dienas atpakaļ puisis palika pie manis pa nakti un tā arī bija pirmā reize mums diviem vien. Sākumā jutos ļoti neērti un mulsu, bet vēlāk atslābinājos, sākām runāt un viss bija jauki. :) Vēlāk arī sākām skūpstīties un maigoties. Netaisījos ar viņu pārgulēt, jo kā nekā, tik tikko pazinu un pirmo reizi bijām divatā. Tomēr ļāvu viņam darīt diezgan daudz ko citu.
Nākamajā dienā satikāmies atkal trijatā, jo draudzene tā vēlējās. Tad viss bija... savādi. Abi tik pat kā nerunāja un arī ar mani īsti nevēlējās runāt. :-/
Nakamajā dienā uzzināju, ka izrādās - draudzene ar to čali ir kopā. Par visu, ko ar viņu darīju nebildu ne vārda, pati nezinu kāpēc. Biju dusmīga par to, ka abi vienkārši bija tā tinuši mani ap pirkstu un apmuļķojuši. Vēlāk puisis atvainojās. Teica, tā esot bijusi viņa ideja neko neteikt, lai nevainojot draudzeni... :-/ Ar draudzeni arī salabu. Čali gan pasūtīju. Tikai tas ne nieka nelīdzēja, jo nakamājā dienā viņš atkal lūdza piedošanu utt.
Vakar atkal tomēr sanāca satikties visiem trim. Jau brīdi šķita viss normāli, bet vienkārši nespēju noskatīties kā viņi sadevušies rokās staigā. Aizgāju prom. Vakarā atkal puisis lūdza piedošanu. Teicu, ka piedodu, bet tas vien tamdēļ, lai varētu turpināt ar viņu draudzenei aiz muguras pīties. Atkal runāju ar draudzeni, vēlējos, lai atkal viss būtu normāli. Un uzzināju, ka viņa ar čali esot kopā vien tāpēc, ka nespējot nekad cilvēkiem atteikt (ir viņai tāds nelāgs paradums). Lieki teikt, ka jutos aizvainota. Lai gan viņa zināja, ka man šis puisis tiešām patīk, viņa nespēja viņam pateikt nē.
Šodien nu bija "grandiozais" noslēgums. Abi nolamāja mani par to, ka es cenšoties visu izjaukt utt. Beigu beigās jūtos kā pēdējā muļķe un tomēr nesaprotu, pie kā es esmu vainīga. Ja nebūtu melu, tad nebūtu arī drāmas.

Atvainojos, ceru, ka sapratāt visu šo sviestu. Par čali kopumā pie kājas, bet tas kā draudzene izrīkojās gan likās riebīgi. :-/ No malas varbūt izklausās pēc kaut kā uzspēlēta un dīvaina, bet tā nu ir... Kādi komentāri par šo stulbumu? :-|
05.06.2014 19:49 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Piedod, atvaino- uz riņķi vien, uz riņķi vien...

Kādi komentāri par šo stulbumu?


Stulbums! Arī.. ja jau redzēji, ka viņi rociņās un tā, kāpēc vēl tur līdi un tikāties divatā?
05.06.2014 19:53 |
 
Reitings 312
Reģ: 31.05.2014
Ir redzētas gan tādas draudzenes, gan puiši. Draudzene bija un ir maita. Nafig tevi iepazīstināja ar puisi, ja pašai bija simpātijas, turklāt vēl tajās neatzinās? Puisis - lupata, te saka vienu, te otru. Noteikti pēc pāris nedēļām vai mēnešiem aizskries pie citas, kas labāk spēs viņu pierunāt būt ar viņu kopā. Tiešām nedomāju, ka abiem kaut kas sanāks, jo puisis izklausās ļoti vadāms.

Turpmāk nelaid sev draudzenes pārāk tuvu, lai vēlāk nesāpētu, kad viņas tevi nodos.
05.06.2014 19:53 |
 
Reitings 61
Reģ: 13.10.2013
Draudzene tev tada interesanta.....
05.06.2014 19:55 |
 
Reitings 312
Reģ: 31.05.2014
Un tu nejaucies vairs viņu attiecībās, tev tādus stulbus cilvēkus noteikti nevajag. :) Vislabāk ignorē abus!
05.06.2014 19:55 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Paldies, Keita! :) Nekas cits jau neatliek, kā vien ignorēt. Te vairs nekādu draudzību, ja arī tāda ir bijusi, nesaglābt. ;) Turēšos no abiem pēc iespējas tālāk un gan būs ok. ;)
05.06.2014 19:56 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Es arī nesaprotu, ja jau redzēji, ka viņi rociņās sadodas, kāpēc tomēr tikies ar puisi?
Tiešām stulbums.
Liekas kaut kā tā nepieaugušu cilvēku izdarīšanās.
05.06.2014 19:56 |
 
Reitings 37
Reģ: 21.04.2014
Nu īsts bērnudārzs - ko tu vispār tikies ar to puisi, viņš jau no paša sākuma tur pinās ar tevi, tad ar otru. Vai tad pašcieņas nav? Ja redzēji, ka viņš ar draudzeni flirtē kaut mazliet, tur jau uzreiz skaidrs, ka uzticīgs nebūs.

Nu ar draudzeni - jūs abas vienādlabas. Izdomā vai nākotnē spēsi tādai draudzenei uzticēties, ja pēc tam būs nopietnas attiecības?
05.06.2014 19:59 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Meitenes mēdz būt baigās maitas un nodot ilgus gadus ilgušu draudzību... Es to tā pēc personīgās pieredzes.
Priecājies,ka atdarīja Tev acis, lai cik arī nepatīkamā situācijā tas notika. Šobrīd tā neliekas,bet Tu būsi tikai ieguvēja no tā visa,redzēsi!
05.06.2014 20:00 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Nu pag, ja es pareizi saprotu, tu tam čalim visu laiku "piedevi" to bužināšanos ar to jūsu draudzeni, lai viņš nākamajā vakarā tāpat nāktu pie Tevis un Tu galu galā viņu tā pat dabūtu?
05.06.2014 20:00 |
 
Reitings 379
Reģ: 02.06.2014
Kādus 2 gadus atpakaļ bija man draudzene, kas visu laiku centās ar vienu puisi iepazīstināt, nu nelika mierā, vajag un viss. Es nodomāju, ka nu labi un iepazinos arī. Bija forši, bet viņa sāka man stāstīt cik īstenībā viņš ir sliks un tā tālāk. Un viņam par mani to pašu. Galu galā viņš man izstāstīja, ka viņa viņam bija bez maz sēdusies virsū bez maz nākošajā dienā pēc mūsu iepazīšanās, bet nu, protams, pajuka man gan ar viņu, gan draudzeni. Dīvaini, bet ir tādi cilvēki. Un jā, reāli tu te vairs neko neizdarīsi, ne tu ar to meiteni draudzēsies, ne tu to puisi dabūsi.
05.06.2014 20:01 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Paldies, bembijs## ;)

Samaara, jā, lai cik muļķīgi nebūtu, domāju, ka izdosies čali pārvilināt pie sevis un viņš par viņu aizmirsīs. :-|
05.06.2014 20:02 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Laikam mēlīti biji nokodusi, kad tikāties un redzēji kā viņi staigā rociņās sadevušies? Būtu uzreiz pajautājusi, kas par lietu.
05.06.2014 20:05 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
koshlene, zreiz nejautāju, drusku neērti bija. Vēlāk jautāju un tad vienkārši noticēju tiem meliem, ka tas tik tā vienpusēji no čaļa puses esot un nekā vairāk.
05.06.2014 20:10 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Abas divas vienādas. Ko līdi klāt, ja redzēji, ka viņi čubinās?
05.06.2014 20:18 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Zinu, zinu, nevajadzēja tā. :-| Tobrīd tiešām kkā domāju, ka varēšu viņu viņai atņemt.
05.06.2014 20:28 |
 
Reitings 435
Reģ: 12.01.2014
Zinu, zinu, nevajadzēja tā. Tobrīd tiešām kkā domāju, ka varēšu viņu viņai atņemt.


Sasmējos par to, kāda mūsdienās var būt tā sieviešu "draudzība" :D Un pēc šī teikuma Tu gribi teikt, ka esi sašutusi par "draudzenes" rīcību, bet kāda "draudzene" esi pati? Abas vienādas, nu dien'.
05.06.2014 20:42 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Njā, pati saka, ka gribēja atņemt draudzenei čali un pēc tam brīnās, ka šie nolamāja par to, ka viņa cenšas visu izjaukt. :D
05.06.2014 20:46 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Zinu, zinu, nevajadzēja tā. Tobrīd tiešām kkā domāju, ka varēšu viņu viņai atņemt.


Piedod, atvaino, tu tak pati neesi labāka kā draudzene! Pat sliktāka....
05.06.2014 20:49 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
tā tev arī vajag, uzreiz palikt ar čali divatā un sākt ar viņu laist? pff, skaidrs cik tu lēta esi.
05.06.2014 20:54 |
 
Reitings 111
Reģ: 11.11.2009
Tev vēstule.
05.06.2014 20:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits