Muļķīga paranoja?

 
Reitings 161
Reģ: 18.03.2014
Sveikas,cosmieties.
Tākā iepriekš man bija 2 neveiksmīgas attiecības,kad puisis vienkārši pēkšņi aiziet vai atrod citu,tad nu man ir uzradusies kaut kāda muļķīga fobija. Ar tagadējo puisi esam kopā salīdzinoši neilgi. Itkā viss labi,rūpīgs,mīļš,gādīgs. Bet nu nespēju tikt pāri tām bailēm,ka tūlīt kkas notiks un mēs pašķirsimies:D
04.06.2014 14:38 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Es ari saprotu tavu draugu. Iespejams kaut kur dzili sirdi vinam pasam bailes tevi pazaudet. It ipasi klubos kur gadas sapazities ar visadiem.

Varbut pameginat iet kopa kaut kur biezak?
04.06.2014 15:14 |
 
Reitings 161
Reģ: 18.03.2014
Tā pati Karīna Gluži manas domas. Bet puisis to īsti negrib saprast.
04.06.2014 15:15 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
neizskatas ka jusu starpa butu kaadas uzticiibas saiknes. Ka jau teicu ja nav savstarpeja uzticeesanas, nepastav ne draudziba ne attiecibas.
04.06.2014 15:16 |
 
Reitings 551
Reģ: 20.07.2009
Tāpat klubi nav vienīgā vieta, kur iepazīties.
04.06.2014 15:16 |
 
Reitings 161
Reģ: 18.03.2014
MADasaHatter Šķiet,ka viņš arī mani saprot,jo bieži aiziet pretrunā ar sevi.
Pēdējā laikā viss ir tākā labāk,vairāk pavadam laiku kopā,izbraucam pie dabas,uz jūru,ezeru u.tt
Nu nevelku viņu arī uz tiem klubiem,jo tas tiešām viņam nepatīk.
Bet tā gribētos atkal kā agrāk dzirdēt tos vārdus pirms gulētiešanas..
04.06.2014 15:18 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Es tam visam pieeju sekojoši - cenšos nerādīt sevi labāku, kā patiesībā esmu, lai iepazīst mani tādu, kāds esmu pēc iespējas ātrāk (tai skaitā visas sliktās īpašības), un, ja neapmierina tas, ko redz, tad labāk ir šķirties agrāk, nekā velti nodraudzēties gadu vai divus un tad katrs iet savu ceļu. Šķiršanās uztveru kā normālu dzīves sastāvdaļu, kuras, jā, ir sāpīgas un nepatīkamas, taču tai pat laikā nepieciešamas un dabisks process. Ja nesanāk, tad nesanāk .. pielikt punktu un virzīties tālāk, paņemot no pagātnes labo un aizmirstot/piedodot slikto.
Reāli, nav jēgas baidīties no tā, ka pametīs .. ja tas būs lemts, tas notiks neatkarīgi no manām darbībām, bet gan kopējas nesaderības rezultāts. Un tā kā domas mēdz materializēties, tad labāk par tādiem brīžiem nedomāt un savu prātu nodarbināt ar ko vērtīgāku.
04.06.2014 15:19 |
 
Reitings 161
Reģ: 18.03.2014
MADasaHatter iespējams. Jo abiem trauma no iepriekšējām attiecībām.
Bet nu tā lēnām jau sāk tā uzticība abiem veidoties
04.06.2014 15:21 |
 
Reitings 161
Reģ: 18.03.2014
^^ Patīk tavs domu gājiens. Vnk ir stipra pieķeršanās un mīlu puisi,tāpēc ir tās bailes.
Manas negatīvās rakstura iezīmes viņam sanāca iepazīt jau pirmajos mēnešos,līdz ar to ''rozā briļļu'' periods bija ļoti īss.
04.06.2014 15:24 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Lii-es meeginaatu tikt valaa no visa kas saakaas-bet ja nu...Un tas nav saistiits ar attieciibaam tikai.Es tik biezi esmu dzirdeejusi no cilveekiem to -bet ja nu pazaudeesu to darbu,ja netiksu skolaa,ja nu puisis pamet utt?Viss tas jaadabuu aaraa "no sisteemas".
Saac siis attieciibas ar vaardiem-vins bus mans,jo vins man patiik,simpatizee uttNe tikai pozitiivas domas,bet noteikti arii pozitiivi vaardi un darbiiba!
04.06.2014 15:55 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Tiklīdz jūti ka kaut kas nav tā pamet pirmā
Gan nebūsi pamesta, gan brīvība būs



Labs ieteikums! :D Nē ,nopietni, dažreiz rodas tādas "nekādas" situācijas ,kad nav spēcīgas jūtas vairs, tāda neskaidrība sāk rasties "vai tiešām man viņu vajag? " Un ja tādā situācijā vīrietis ir vienaldzīgs, bet vaļā nelaiž tikai tāpēc ,lai sieviete būtu pie sāniem... tad sievietei būtu jāizmanto iespēja aiziet pirmajai! :)

Bet ,protams, bieži nevar paredzēt ,kas un kā un varbūt negribas pašai domāt par aiziešanu, bet vīrietis izliekas kādu laiku ,ka viss ir labi un tad pēkšņi vienā dienā ir cita vai vienkārši mainās attieksme un sievietei ir sāpīgi. Nu nezinu... riskē! Ja Tev tiešām šobrīd ir labi, tad ko Tu vari darīt? Aiziet? Neloģiski. Vienkārši ik pa laikam paskaties uz attiecībām no malas... sevi pārmāci dažreiz, centies izskaust traucējošās, negatīvās rakstura īpašības! :)
04.06.2014 16:03 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Lii- es zinu šo paranoju :D Man ir līdzīga ,jo es bieži kaut ko sačakarēju, ļoti bieži, kā es sajūtu ,ka kaut kas viņu grauž ,tā es domāju ,TĀ ko es atkal esmu izdarījusi šoreiz, visu laiku liekas ,ka esmu kaut ko sabojājusi , bieži tas pat nav ar mani saistīts ,bet mani nepamet sajūta ,ka es visu laiku kaut ko esmu sagandējusi un liekas ,ka viss atkal pajuks vai būs mega trobelis.
04.06.2014 16:22 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Lii-puisim pretenzijas-tas man nepatiik,jo vins tevi grib ielikt kaados grozos.Varbuut tavaa uzvediibaa ir kas taads,kas vinam liek domaat par "blakus soliem"?Izklausaas,ka juus abi esiet liidziigi-vins arii iisti netic veseliigaam attieciibaam.
04.06.2014 16:38 |
 
Reitings 3622
Reģ: 06.05.2014
Tu esi greizsirdīga, bet tev pašai gribas būt brīvai, un, kad puisis nav blakus, tad tā vien gribas trakot. Varbūt šis ir tas iemesls, kāpēc tā notiek? Varbūt puisim vienkārši bail, ka, tikko kā nebūs klāt, tā tu vari kaut ko ne tā izdarīt, sagandējot attiecības? Mana draudzene tā izdarīja, jo puisim bija jāpiedzīvo, kā skuķis aizbrauc uz klubiņu un satiek džekiņu, kura dēļ pamet savu esošo puisi. Kādreiz domāju, ka puišiem ir vienalga, viņi ir droši par sevi un stirpie mužiki, bet tā nemaz nav, viņiem nepatīk doma, ka kāds cits varētu ielīst viņu teritorijā. Tāpat kā tev nepatīk doma, ka kāda varētu pielīst pie tava puiša.

Ir nedaudz jāpiestrādā ar sevi, nevar tā, ka tikko puisis izgājis pa durvīm, tā vilkt miņukus un aidā uz klubiņu, varbūt, ja to nedaudz nobremzēsi, tad paranoja pāries. Fobijas jau ir tikai mums galvā, ja mainam sevi, savu domāšanu, tad arī bailēm kaut kad būtu jāpazūd. Nesaku, ka tev jāsēž mājās būtu, bet vienkārši piebremzēt. Un padomā par iepriekšējām attiecībām, vai arī nebija šāda rīcība no tavas puses, ka puiši vienkārši tevi neuzskatīja par nopietnu kandidāti attiecībām? Arī pārdomas un domu sakārtošana palīdzēs.
04.06.2014 16:57 |
 
Reitings 161
Reģ: 18.03.2014
Paldies,meitenes.
Gandrīz visi ieteikumi lika aizdomāties un saprast,ka pašai kaut kā jāmainās.
Laikam jāsāk domāt ko es daru neparezi,un jāsāk darīt pareizi,tad arī šādas muļķības galvā nelīdīs. :)
04.06.2014 18:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits