Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieši virtuvē

 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Kārtējā tēma par vīriešiem! :D
Nejauši ieraudzīju attēlus, kur vīrieši dara mājas darbus- gatavo, mazgā, uzkopj. Tad nu es sāku domāt, cik daudz vīriešu to tiešām dara. Kā ir ar jūsu vīriešiem? Vai māk kaut ko gatavot, to dara regulāri vai tikai tad, kad ir spiesti? Kā ir ar drēbju mazgāšanu? Slaveno zeķu mētāšanu?

Varu uzreiz padalīties, kā ir ar manu draugu. :)
Priekš sevis viņš parasti nekad negatavo, ja nu vienīgi veikalā nopērk pankūkas un tad tās uz pannas pacepj. Kad sākumā paliku pie viņa, tad gan gatavoja priekš manis, bet nu.. neko jau viņš īsti nemāk. Kad ir viens, tad veikalā nopērk kaut kādus našķus un ar to iztiek.
Pirms manis gan viņš zeķes mētāja pa istabu. Bet tad es noliku kasti, kurā mest zeķes un arī drēbes, kuras ir jāmazgā. Tagad pašam pat patīk, ka nemētājas uz grīdas zeķes. Arī nepazūd. :D
īstenībā, man liekas normāli, ja vīrietis negatavo, nemazgā drēbes. Jo man vecākiem tā ir, ka tētis gatavo ļoti reti un arī neko īpašu neprot. Arī drēbes, traukus nemazgā. Ja to visu viņš darītu, tad visticamāk, ka negribētu arī sev blakus tādu vīrieti.
02.06.2014 21:43 |
 
Reitings 175
Reģ: 02.03.2013
Kā var negribēt blakus vīrieti, kas to dara?
02.06.2014 21:47 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Augu kopā ar ļoti prasīgu māti un slinku māsu tā kā - jā, protu gatavot, protu arī tīrīt, šūt un visu pārējo. :D

Neuzskatu, ka tas ir slikti. Mācēt uztaisīt kaut ko vairāk par ceptiem kartupeļiem jau nu gan vajadzētu katram.
02.06.2014 21:47 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Manējais ir diplomēts pavārs, tāpēc iedvesmas brīžos mani lutina :) Mājas darbus - kārtošanu, tīrīšanu - gan dara ar gariem zobiem un tikai tad, ja palūdzu, visbiežāk vairākas reizes... Es gan gribētu, lai viņš vairāk piedalās mājas darbos, jo mana slodze ar diviem darbiem un studijām ir lielāka nekā viņam.
02.06.2014 21:47 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Protams, ir forši, ja to visu dara, bet neuzskatu, ka ir briesmīgi, ja arī nedara.
Bet šūt gan mans māk. Es- nē.
02.06.2014 21:48 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
īstenībā, man liekas normāli, ja vīrietis negatavo, nemazgā drēbes. Jo man vecākiem tā ir, ka tētis gatavo ļoti reti un arī neko īpašu neprot. Arī drēbes, traukus nemazgā. Ja to visu viņš darītu, tad visticamāk, ka negribētu arī sev blakus tādu vīrieti.


Man ir pretējs viedoklis! Nesaku, ka vīrietim ir katru dienu jāgatavo vai jāmazgā veļa, bet uzskatu, ka viņam ir jāprot to izdarīt. Piemēram, sieva saslimst un nonāk slimnīcā, bet ģimenē ir bērni. Ko veļu nemazgās? Uzskatu, ka par sliktu nenāk, ja tādas lietas zina.
Runājot par zeķēm. Man paziņai vīrs viņas vienmer novlk dīvaini un atstāj tādā kā kamoliņā. Viņai apnika griezt ārā tās zeķes un vnk nemazgāja viņas. Kamēr vīrs attapās, ka nav tīru zeķu. :D Un dabūja pats lielu čupu izgriezt uz otru pusi! :D Tagad viņš atstājot zeķes normāli - uzreiz jau izgrieztā veidā. :)
02.06.2014 21:48 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Man ar manējo ir paveicies, prot gan gatavot, gan traukus mazgāt. Vispār darba rūķis, palīdz mājas darbos. Brīžiem, kad nejūtos labi, bet gaidam ciemiņus, viņš uzņemas lielāko daļu mājasdarbu pats bez jebkādas teikšanas.
02.06.2014 21:49 |
 
Reitings 202
Reģ: 30.03.2014
Mums gimene virs gatavo. Es edu!
maju tira kad uznak.
Traukus mazga ja redz kad izlietne ir kads netirs trauks.
Gludina drebes man gan sev, gan mazajam.Man ir alergija no drebju gludinasanas.

vispar esmu patteiciga sava vira mammai, ka neizlaida, bet lika majas darit darbus. Es uzskatu, ka virietim ir jadara ari majas dzrbi. Mes tur abi dzivojam.


Ja zekes, ta ir musu maza problema. Vel aizvien cinos ar to. Bet man ari ir stiki un niki.
02.06.2014 21:49 |
 
Reitings 307
Reģ: 17.08.2012
LaLaLa,man gan patiktu ja vīrietis ari gatavotu un kaut reizi darītu pārējos mājas darbus,lai nav man vienai tas jādara.

Vakar runāju ar Skorpiju,un viņš man stāstija ka viņam patikot sievietei palīdzēt apdarīt māja darbus,jo viņai vienai tas nav jādara.
02.06.2014 21:49 |
 
Reitings 230
Reģ: 04.02.2010
Mans mīļais gatavot prot un pietam garšīgi, arī māju kārtot un veļu mazgāt māk.
Ikdienā to visu daru es, jo esmu mājās, un man tas patīk! Ja brīvdienās palūdzu kaut ko izdarīt, tā nekad nav problēma :) Vienīgais brīvdienās es netaisu brokastis, to dara viņš.
02.06.2014 21:55 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Ja grib/vajag, manējais visu var izdarīt - māju izpucēt, drēbes samazgāt, virtuvē tikt galā, nav nekāds mazais bērns. :)
02.06.2014 21:58 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
virietis virtuve-tisi tik daudz, lai pieietu pie ledusskapja un paskatitos kas tur ir ieksa.
02.06.2014 22:00 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Baigi kārs uz ēst gatavošanu manējais nav. Bet, ja palūdzu, tad, protams, palīdz.
Vispār viņš ir diezgan kārtīgs. Reizēm jau gadās atstāt zeķes pie gultas, bet pats vienmēr vēlāk savāc. Es par tādiem sīkumiem nepsihoju, neesmu pedante.
Veļu arī manējais var izmazgāt, kad vajag. Tāpat arī traukus nomazgāt, māju satīrīt. Nu visu prot, ja vajag. Tikai pārsvarā es esmu biežāk mājās, tāpēc tos darbiņus apdaru pati. Viņš vairāk tās tehniskās lietas, tām gan es nekad neķeros klāt. Pāris dienas atpakaļ mēs atbraucam mājās, saku, ka vajadzētu drēbes izmazgāt. Aizeju prom uz mirkli, atnāku, a šis jau pulveri ber iekšā. Laikam nocieties bija pēc kaut kā darīšanas. :D
02.06.2014 22:00 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Ēst gatavošana: Tādus pamatēdienus viņš viens pats negatavo, bet ļoti bieži man palīdz. Viņam vislabāk sanāk pagatavot brokastis un kādas uzkodas.

Uzkopšana: dažkārt man šķiet, ka viņš uzkopj vairāk nekā es. Viņš ir diezgan pedantisks.

Drēbju mazgāšana: viņš mazgā pārsvarā tikai savas darba drēbes, par pārējām drēbēm parūpējos es, izņēmu kārtās arī viņš to izdara un dažkārt pat gludina.

Zeķu mētāšana: no viņa nekad nevarētu kaut ko tādu sagaidīt :D
02.06.2014 22:01 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Arī mans vīrietis ar prieku šefo virtuvē, un pēc tam priecājas, ka man garšo viņa pagatavotā maltīte. :D Viņam problēmu nesagādā trauku mazgāšana, grīdu mazgāšana u.c. mājas darbi. Uz veikalu produktus pirkt iet viņš, retu reizi mēs kopā iepērkamies. Man pat viņš nav jāmudina kaut ko darīt. Kurš ir mājās, tas saimnieko. Tagad, kad esmu piespiedu mājsaimniece, tad es apdaru mājas darbiņus vnk aiz neko darīt.
02.06.2014 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Mans draugs ir tas, kas gatavo, jo man tas nepadodaas, bet vinjam viss, kam vinjs piekjeraas, padodaas lieliski. Es gatravoju eest ljoti, ljoti reti. Tikai tad, kad man ir briivs un vinjam jaastraadaa, tad pagatavoju kaadu no paaris eedieniem, kas man sanaak.
Par cik nedziivojam kopaa, tad katrs uzkopjam savu maaju. Kad esmu pie vinja, dziivoklis vienmeer ir tiirs un kaartiigs (sapraata robezaas). :D
02.06.2014 22:05 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka tas tāds pusaudžu vecuma stereotips, ka sievietei viss jādara, kā tad tā, ka puisis ēst gatavos vai veļu mazgās, nedod Dievs, viņam grīda jāmazgā. Kopdzīvē, nedaudz pieaugot, manuprāt, tas ir drusciņ citādāk, ja vien nealkst pēc bērna sev blakus.
02.06.2014 22:06 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Gatavošana - labi gatavo un dara to bieži. Ja mājās esam abi, gatavo viņš, es tikai desertus. Es gatavoju tad, kad esmu mājās pirmā un gaidu viņu. Vai arī vēlos sev kaut ko īpašu, ko viņš neēd un negatavo.
Uzkopšana - mums ir sadalīts, kurš dara kādus darbus. Miskastes iznešana, spoguļu tīrīšana, dzīvokļa uzkopšana ar putekļu sūcēju un savu lietu kārtošana ir viņa darbs.
Drēbes mazgāju un gludinu es, zeķes viņš neizmētā, jo mums ir noteikums - es mazgāju tikai tās drēbes, kas ir veļas grozā. Ja zeķes tiks kaut kur nomētātas, tad viņš zina, ka kādu rītu var izrādīties, ka nav vairs tīru zeķu. Tāpēc, katras darba dienas beigās, pārģērbjoties mājas drēbēs, zeķes uzreiz ielido veļas grozā.
02.06.2014 22:07 |
 
Reitings 230
Reģ: 04.02.2010
Nu par zeķēm runājot- viņš tās nekad neizmētā. :)
Un iepērkas tikai viņš, diezgan reti mēs abi kopā.
02.06.2014 22:08 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Man šķiet, ka tas tāds pusaudžu vecuma stereotips, ka sievietei viss jādara, kā tad tā, ka puisis ēst gatavos vai veļu mazgās, nedod Dievs, viņam grīda jāmazgā. Kopdzīvē, nedaudz pieaugot, manuprāt, tas ir drusciņ citādāk, ja vien nealkst pēc bērna sev blakus.


+++
02.06.2014 22:09 |
 
Reitings 189
Reģ: 06.05.2014
Manējais prot gan traukus mazgāt, gan veļu, arī kaut ko uztaisīt var , ja vajag ..
Tā kā viņš strādā 6 dienas nedēļā, bet es - 2, tad, es to visu daru.
Nu, protams, zāle man nekad nav jāpļauj un krūmiņi jāšķērē :D

Ir arī gadījumi, kad slikti jūtos vai esmu slima - tad gan viņš visu labprātīgi izdarīs, ko vien vajadzēs :)
02.06.2014 22:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits