Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai tīksmiņam ir nodoklis?

 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Kas te sūdzējās ka normālu tēmu neesot? Mazāk vajag sašutināties par citu kapzeķītēm un vīna izvēli un vairak palasīt kas notiek Latvijā. Un notiek sekojošais, izrādās atbilstoši VID (Vasts Uznicināšanas Dienestam) par fotografēšanu ir jāmaksā nodoklis tai skaita ari tad ja tas tiek darīts bez maksas hobija līmenī. AūuŪ, skaistuma posējas blogeres, cik jums sanāk maksāt VIDam par depiletas bikini zonas un peģikirētu pēdu atrādīšanu pasaulei? Un kā sastàv ar mazgadnieču fotomāniju vismaz reizi diena atskaitīties par savi ikdienu foto veidā, vai tas nevar tikt klasificēta kā mazgadīgo darbs? Kā paliek ar selfijiem, vai tie tiek klasificēti kā izstiepta roka studio un ari jāuzrāda VID ienākumu deklarācijā? Ko lai saka, vismaz viena jomā Latvijā ir pārākā visa civilizētajā rietumu pasaule savā pedantismā nodokļu iekasēšanā. Āmen.

http://Bet var tad but ta, ka jagaida? Ka pat 1.septembri nesakas macibas?
30.05.2014 02:33 |
 
Reitings 130
Reģ: 18.04.2014
To visu rakstu es nelasīšu jo es šito neuztveru nopietni, pat ja tā ir reāla ideja, jo man personīgi uz ko tādu ir pilnīgi pajāt, ko gribēšu to bildēšu un nevienam kretīnam ne santīms neatleks no manas kabatas par to ka es pērku savu aprīkojumu un tērēju savu brīvo laiku.

Tāda sajūta ka grib tikt tajos rakstos kur smejas par absurdākajiem likumiem kas ir pieņemti.
30.05.2014 02:49 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kad vairs neko nevar nozagt, tad ir jaadomaa jauni veidi kaa aptiiriit jau taa nabadziigo tautu! Vai patieshaam daziem labiem nekaada kauna vairs nav?
30.05.2014 03:02 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu jā, tad jau par, piem., mūzikas spēlēšanu uz sava iznstrumenta un skaņdarbu sacerēšanu arī vajadzētu piķot VIDam... :D Tāds idiotisms!!! :D Drīz par gaisu, ko elpojam arī nodokli atvilks...
30.05.2014 07:04 |
 
Reitings 3612
Reģ: 06.05.2014
Gribēšu redzēt, kā viņi to nodokli piedzīs. Jo tālāk, jo trakāk. Pagaišgad arī staigāja pa birojiem un lika maksāt nodokli par to, ka klausās radio bez austiņām. Tagad izdomājuši piekasīties fotogrāfijām. Bet tur jau tas likums neapstājas, to var attiecināt uz jebkādu hobiju, pat uz to pašu muzicēšanu hobija pēc. Viņi tak teica, ka mēs nodokļus par maz maksājam un tie jāpaceļ.
30.05.2014 08:18 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
L. Sanaka, ka par omes uzdatitu drebju komplektu savam mazdelam ari jamaksa nodoklis. Tikai kurmam- omei vai berna vecakiem vai bernam? :D Jacer, ka par est gatavaosanu neviens nesaks nodoklus iekaset. :D
30.05.2014 13:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits