Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Strada ka Au Pair arzemes...

 
Reitings 79
Reģ: 01.05.2011
Sveikas meitenes...

Jus Latvija esat dzirdejushas tadu lietu ka Au Pair? tas ir darbs arzemes,kur tu dzivo viena gimene un maci anglu val berniem/bernam...

Es piemeram nezinaju... Nodzivoju Anglija paris gadus,izmacijos,stradaju labu darbu bet kaut ko loti gribejas pamainit sava dzive. Tad nejaushi uzgaju sludinajumu interneta par Au Pair Spanija,kad izlasiju apraskstu,sapratu ka to es mierigi darit varu-nav jau nekas gruts,tik jaaizved berns uz skolu,jasavac dazreiz un japamaca anglu val vismaz stundinu diena.

Tagad jau 5 meneshus dzivoju Barcelona un esmu loti laimiga,ka izvelejos pameginat...

Es vienkarshi gribeju padalities nedaudz pieredze,jo ja butu zinajusi par tadu lietu,kad dzivoju Latvija un kad biju jaunaka,jau sen butu braukusi uz shejieni.

Ta ir patiesham laba pieredze kamer vel esi jauna un velies iemacities kadu sveshvalodu. Vienigais minuss varbut ir tas,ka Au Pair nesanem nekadu lielo algu. Parasti ir kadi 200-300 Eiro menesi, bet ta ir tava kabatas nauda,jo ne par dzivoshanu ne eshanu nav jamaksa. Protams perfekti ir ja ari tava gimene vel kadu naudinu var atsutit :)

Au Pair ir loti pieprasitas Spanija un Italija. Ja nemaldos ari Francija un Griekija.

Ja kadai interese varu ari iedot adresi,kur var pieregistreties un atrast gimeni,kura stradat.

nu tas taa....gribeju tik padalities un varbut kadai interesee vai varbut ir sapnis padzivot kaut kur arzemes :)

Lai jums jauka diena :*
29.05.2014 15:08 |
 
Reitings 974
Reģ: 08.05.2014
Man jau gan liekas, ka tā ir diezgan zināma un populāra lieta. :)
29.05.2014 15:13 |
 
Reitings 79
Reģ: 01.05.2011
aaa haha tad bushu kaut ko nogulejusi. es kad savam draudzenem un pazinam stastiju UK un LV neviens nezinaja kas tas ir :))
29.05.2014 15:26 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Šajā forumā ir daudzas meitenes ar šādu Au Pair pieredzi (tai skaitā arī es). Kā arī ir meitenes, kas ar to nodarbojas arī šobrīd.
No savas puses arī varu teikt, ka ir bijusi lieliska pieredze ne tikai kultūras iepazīšanai, bet arī valodas apguvei, jaunu cilvēku satikšanai no dažādām pasaules malām :) Cik zinu, tad Au Pair tiek meklētas ne tikai bērniem, bet arī mājdzīvniekiem (sacīkšu suņiem, kā piemēram). :)
29.05.2014 15:32 |
 
Reitings 79
Reģ: 01.05.2011
Favel-kura valsti tu stradaji?

Par majdzivniekiem nezinaju :) kaut gan man te tagad ir draugs un vins visu laiku saka ka mekles au pair savam sunitim :D bet es to tikai ka joku uztveru...tad jau laikam nejokoja hahah
29.05.2014 15:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits