Kompleksaina būtne

 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Satiekos ar fantastisku vīrieti :)
Fantastisks viņš ir it visā, it visā vislabākais, vispārākais. Cool, vai ne? Es ar viņu tiešām ļoti lepojos! Zinu, ka, ja viņam būs jāsacenšas ar kādu, viņš uzvarēs.

Bet tai pat laikā, kad tas attiecas uz mani, man tas tā... mazliet iedzen kompleksos. Ir ļoti grūti ar viņu kaut ko kopā darīt, jo viņš to vai nu jau ļoti labi māk vai arī, pat ja pirmo reizi darīs, tāpat būs profiņš. Aizbrauksim uz kartingiem, viņš nobrauks pirmais un vēl 10x mani apdzīs. Spēlēsim skvošu, saliks mani kā mazo ezi. Vindsērfings? Viņš laidīs trikus, kamēr es pa ūdeni kulšos. Kaut vai parasti paskrituļot? Nespēšu turēt līdzi viņa ātrumam. Un nav jau tā, ka esmu kaut kāda lūzere, esmu sportiska, bet nu... vidējais parastais, nevis profiņš kā viņš. Lai kādas aktivitātes tagad pa vasaru nesarīkotu, jau zinu, kādi rezultāti būs.

Gribēju paprasīt, vai tas, ka izjūtu mazliet tādu kā diskomfortu par šo visu? Vai arī es pati sadomājos un nepamatoti pārdzīvoju?
26.05.2014 10:11 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Nu, redz, jums tomēr ir kaut kādas jomas, kur esat pārākas. Tā kā nevajag man pārmest, ka es arīvēlos kādu tādu lietiņu, kur dzīvē izcelties. Ok, bērnu dzmedēšanu un nagu lakošanu nepiedāvāt, jo nu reāli vīrietim nav ar to jānodarbojas, tā kā mans pārākums tur ir nulles vērtībā. Es runāju par lietām, kas abiem ir jādara.

Varbūt varat nosaukt kādu lietu, kur esat pārākas? Es vienkārši nevaru iedomāties un nevaru atrast tādu... Bet tādu vērā ņemamu lietu, nevis - mazgāju par viņu traukus labāk :D
26.05.2014 11:21 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Tev attiecības ir sacensības? Briesmīgi, es tā nevarētu.

Piekrītu, ka problēma ir tevī un ja tu arī atradīsi kādu jomu, kurā būsi pārāka, ātri vien uzcepsi no zila gaisa jaunu problēmu.
26.05.2014 11:22 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Vīrietm ir jābūt pārākam par mani... citādi nav vērts nemaz satikties :D
26.05.2014 11:25 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Nē, man attiecības nav sacensības. Es to jau 3 reizes uzsvēru :) Es vienkārši alkstu pēc atzinības kaut vismaz vienā jomā
26.05.2014 11:26 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Līgaviņa, es arī uzskatu, ka vīrietim ir jābūt pārākam par mani. Es to neapstrīdu nevienā mirklī. Runa ir par to, ka vēlos ARĪ kaut kur izcelties.
Un tāpēc prasu jūsu viedokli, kā ir jums?
26.05.2014 11:27 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es vienkārši alkstu pēc atzinības kaut vismaz vienā jomā

Nu ja esi tik neprasmīga po žižņi, ka nekas nenāk prātā, tad samierinies ar labākās nagu lakotājas lomu, vai labākas mājas šrubētājas lomu.
varbūt nevajag satikties ar tik labu un prasmīgu vīrieti:D mož jāmeklē tāds, kas vispār neko neprot, tad tu varēsi gūt atzinību pilniem maisiem:D
26.05.2014 11:31 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Vienīgā vieta, kur vīrieši atļauj revanšēties ir gulta! :)
26.05.2014 11:33 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Es labāk orientējos kultūrā, politikā, literatūrā, ģeogrāfijā u.c. humanitārajās jomās. Toties eksaktajās lietās esmu cirvis. :D Vīrietim toties ir daudz lielāka saprašana eksaktajās, tehniskajās lietās, sportā..
26.05.2014 11:33 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Nez, man laikam vienīgā aktuālā sacensība ir sacensība pašai ar sevi :)
Bet nu katram taču ir kaut kas tāds, ko viņš dara labāk par citiem, vajag tikai atklāt,kas tas ir.
26.05.2014 11:34 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Pasaki man lūdzu, kā Tu domā gūt atzinību, ja Tu īsti neko lietas labā nedari.
Tu domā, ka cilvēki daudzas lietas apgūst tā vienkārši, ar vienu klikšķi? Tā nav! Ir tik mazs % kuriem viss tiešām apdodas pārsteidzoši viegli, un tā visa prasme ir galvā, protams, fizioloģijai arī ir nozīme, tomēr tādā līmenī - hobiju, amatieru utm, prasme ir galvā. Bet lai to apgūtu, nepietiek tik fļurkšķēt, ka nemāki to un šito, jāķeras pie lietas, jāmācās, jādara NEGAIDOT, ka kāds Tevi turēs ar roku. Mana devīze ir "Nav tāds vārds nevaru", tāpat kā nav grūti, grūtības ir tikai galvā, tātad tiec galā ar savu galvu!
Un jā, es esmu kādā sporta veidā pārāka par ļoti daudziem vīriešiem, bet tas ir tikai mans neatlaidības rezultāts, ko esmu panākusi ar darbu, darbu un darbu, neviens nebakstīja man, nepalīdzēja, nemācīja, neko, tikai pati, jo ļoti patīk un gribas!

Takā palasot Tavus komentārus, ja Tu tiešām gribi panākumus kādā sporta aktivitātē, tad ir jāteic, ka jātiek galā ar problēmu galvā!!! Šitāda tukša runāšana ir bezjēdzīga!
26.05.2014 11:36 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Runa ir par to, ka vēlos ARĪ kaut kur izcelties.
Un tāpēc prasu jūsu viedokli, kā ir jums?

Ja sportu atmetam malā, tad: viņš dejo labāk par tevi? glezno? dekorē? fotografē? gatavo ēst? raksta dzeju, prozu (utt)? lasa un ir izglītots literatūras jomā? interesējas par politiku? labi publiski uzstājas, kontaktējas ar cilvēkiem, spēj viņus pārliecināt par savu taisnību? labi orientējas dažādās datorprogrammās, piemēram, adobe? labi dzied? ir poliglots? utt. utt. utt.

Ja viņš prot VISU, tad esi atradusi supercilvēku, priecājies. Ja lieta ir tajā, ka tev pašai nav hobiju, tāpēc neko neproti, tad sāc ar kaut ko nodarboties.
26.05.2014 11:37 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Meitenes, jums tiešām nav svarīgi būt kaut vienā lietā pārākai par savu vīrieti? Vai tiešām būs būtu mierā, ka pilnīgi VISUR viņš būtu labāk? Bet godīgi atbildat


Man ir svarīgi būt pārākai jomā, kuru es esmu mācījusies. Un nevis tāpēc, ka attiecības man būtu sacensības, bet tāpēc, ka tas būtu diezgan stulbi, ja cilvēks, kurš nav to lietu mācījies būtu pārāks par mani.
Citādi - man vienalga, viņš pārāks vai abi vienādi. Es vispār nepievēršu tam uzmanību. Piemēram, sporta lietās viņš ir daudz pārāks, bet man tas kaut kā vienalga. Nu, viņš ir lielisks snovotājs. Un? es vispār uz kalna neeju un necenšos ar viņu sacensties.
Bet vispār, man liekas, ka vienam otru vajag papildināt. Vienam kkas viens ir stiprā puse un labāk sanāk, otram kkas cits. Es vnk neticu, ka nav kaut viena lieta, kas tev sanāk labāk. Viņš gatavo ēst arī labāk?
26.05.2014 11:40 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Puķe... em... jā :D Nē, nopietni, viņš arī dejo labāk, jo ir izbijis dejotājs. Datoros vispār ir ģēnijs. Fotografē izcili. Poliglots, zina perfekti valodas. Perfekti uzstājas publikas priekšā, vispār ir komunikācijas ģēnijs. Daudz lasa, ir izglītots it visā.
Neglezno un nedziet, bet es arī nē.
Man ir hobijs... bet nu tas ir tāds pilines jūrā...
26.05.2014 11:46 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nu ja Tev ir tik svarīgi izcelties uz otra cilvēka fona un justies pārākai, tad tiešam vienīgais, ko var ieteikt - atrod kādu nejēgu, kurš neko nemāk un nezina un spīdi blakus viņam...

Vai arī pārstāj mocīties kompleksos un novērtē, ka acīmredzot kaut kas Tevī šim vīrietim liekas pievilcīgs un īpašs, ja jau tāds supermens ir ar Tevi kopā..
26.05.2014 11:48 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tātad tu esi kopā ar kādu, kas ir labāks par tevi jeb no augstāka plauktiņa. Tev ir izvēle - slīgt kompleksos vai mācīties no viņa un pilnveidoties.
26.05.2014 11:50 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Buutu priecaajusies, a taads super viirietis blakus. Gan jau arii tu vari buut paaraaka kaadaa jomaa vai paraadiit sevi no stipraas puses! :) Pusis gan vajadzeetu mazliet, mazliet piebremzeet! :D
26.05.2014 11:50 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, godavārds izskatās, ka gribi aizbaidīt katru vīrieti, kas uz Tevi paskatās.

Labāk centies neizcelties ar šādiem izgājieniem, citādi šis tik ļoti gudrais vīrietis ātri vien aizbēgs.


Nē, mani nemaz neuztrauc, ka vīrs kādās lietās ir pārāks par mani. Es neesmu un negribu būt visu varošā sieviete.
26.05.2014 11:51 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Kuros deju virzienos dejo labāk? Ko tieši viņš no datoriem prot? Kādas valodas prot? Šeit atbildēt nevajag, vienkārši padomā, ka šīs prasmes ir ļoti plašas (piemēram, deju virzieni ir ļoti daudzi un ja kāds dejo tautas dejas, tas nenozīmē, ka regetonā viņš būs izcils) un nevar viņš prast visu perfekti, tātad tev ir lauciņš, kurā viņu pārspēt.

Neglezno un nedziet, bet es arī nē.

Par to jau arī ir runa - viņš, kā Gurri pateica, nepiedzima jau ar šūpulī ieliktām prasmēm.

Man ir hobijs... bet nu tas ir tāds pilines jūrā...

Redz, tev tomēr ir kaut kas, kur vari būt pārāka (pat ja tagad tāda neesi), jo tev ir hobijs, tātad lieta, kas tevi interesē. Taču tu to noniecini. Maini savu attieksmi!
26.05.2014 11:52 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Piekrītu Gurri viedoklim.

kordelia, ja tik ļoti alksti būt līdzvērtīga savam vīrietim, tad ieliec visas pūles, darbu un laiku, lai tas notiktu. No plikas čīkstēšanas nekas nemainīsies.
Priecājies, ka Tev blakus ir tik lielisks cilvēks, vēro un paņem piemēru/ idejas no viņa, velti laiku sevis pilnveidošanai.

Mans draugs arī ir pārāks par mani daudzās jomās un lietās, bet tas mani dzen uz priekšu, lai es sevi pilnveidotu un attīstītu. Nevēlos viņu pārspēt, vienkārši patīk attīstīt sevi un prieks, ka blakus ir cilvēks, kas iedvesmo mani kļūt labākai, vienmēr būt kustībā, attīstīties, tiekties uz ko labāku utt :)
26.05.2014 11:55 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Nu ja Tev ir tik svarīgi izcelties uz otra cilvēka fona un justies pārākai, tad tiešam vienīgais, ko var ieteikt - atrod kādu nejēgu, kurš neko nemāk un nezina un spīdi blakus viņam...

Tev ir izvēle - slīgt kompleksos vai mācīties no viņa un pilnveidoties.

++++++
Nav ko piebilst. Šeit tiešām problēma tiek meklēta tur, kur tā nav. Es priecātos par tādu cilvēku, mācītos no viņa, nevis sēdētu malā un mestu lūpu, jo, redz, nemāku sērfot tik ideāli. Jāiegaumē, ka VIENMĒR būs kāds gudrāks, kāds spēcīgāks, kāds varošāks un kāds talantīgāks cilvēks par tevi. Un tāpēc vajadzētu apskaust visus citus? Nē! Mēs katrs esam unikāls.
26.05.2014 11:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!