Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmā diena šeit.

 
Reitings 51
Reģ: 25.05.2014
Sveikas, meitenes!
Beidzot arī man ir izveidots profils! Ilgu laiku lasīju jūsu diskusijas, bet pati neiesaistījos. Beidzot arī sapratu, ka būtu labāk, ja pati piereģistrētos un tad jau varētu rakstīt arī savus komentārus.
Ceru, ka sapratīsimies. :)
Lai šajai diskusijai būtu arī kāda jēga, pajautāšu padomu.
Man bija labākā draudzene klasē un viņa klasē ir tā kura baigi izceļas, kad draudzējāmies tad arī visiem attieksme pret mani bija tāda forša, arī zēni ar mani runājās. Taču tagad, kad eju ar citu meiteni un ar iepriekšējo labāko draudzeni tā vairs nē - visu cilvēku attieksme pret mani ir mainījusies, bet galu galā es jau nebiju vainīga. Žēl, ka tādi forši puiši ar mani vairs nepļāpā, bet tikai nostāda mani neērtās situācijās. Ko man darīt? Ir tāds zēns kurš mani simpatizē, bet tagad ir tik stulba situācija. Daudz mani tagad arī apsmej , tāpēc to, ka nepatikšu tam zēnam zinu simtprocentīgi. Ļoti gribētos mācīties citā skolā, bet tas nav iespējams. ;)
25.05.2014 19:23 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Tiecies pēc saziņas ar tiem cilvēkiem, kas novērtē tavu personību un draudzējas ar tevi pašu, nevis ar to faktu un apziņu, ka tu draudzējies ar kādu citu konkrētu personu.
25.05.2014 19:27 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Nevajag ņemt galvā tos, kas tevi aprunā vai nekontaktējas ar tevi vispār, izdari secinājumus- viņi ar tevi draudzējās nevis tevis pašas dēļ, bet gan tavas draudzenes. Vai tev tādi draugi vajadzīgi? Mēģini iepazīties ar citiem vienaudžiem no savas skolas vai pilsētas, tāpat arī tie zēni- nāk un iet, neiespringsti :)
25.05.2014 19:32 |
 
Reitings 51
Reģ: 25.05.2014
Nu tā jau ir, bet tas puisis nav nemaz tāds, vienkārši viņam apkārt ir tādi cilvēki, kuri mudina darīt to pašu ko viņi. Tieši tā iemesla dēļ, ka viņš ir savādāks, saprotošāks un ar viņu ir viegli parunāt man viņš patīk. Nu nav jau viņš tāds kā tie, bet nu žēl, ka apkārt tādi cilvēki.
25.05.2014 19:34 |
 
Reitings 51
Reģ: 25.05.2014
Nu jā , īstenībā liela taisnība jau jums ir. :)
25.05.2014 19:36 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Piekrītu, ka nav vērts mēģināt iedraudzēties ar tādiem cilvēkiem. Ja puisis nav tāds, tad mēģini ar viņu atsevišķi iepazīties. Kaut vai, sākumā, draugos uzraksti, lēnām iepazīsties, ja viņš sapratīs, ka tevis apcelšana nav pamatota un neskries tiem citiem pakaļ, viss būs kārtībā, bet ja skries - nu tad tev tādu nemaz nevajag. :)
25.05.2014 19:40 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Jūtu, pamatskola beigusies.

Ja uzvedīsies, kā mīkstā nekad neko nedabūsi, par vietu zem saules ir jācinās.
25.05.2014 19:40 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Labi pieņemsim ka puisis labs un tā tālāk.
Bet vai tev ir vajadzīgs tāds, kurš pakļaujas citiem, un kuram nav sava viedokļa, ja viņš būtu tik labs, tad neiesaistītos tajā visā.
25.05.2014 19:41 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Tici man, paies laiks un viss mainīsies. Tas var būt gads vai 5 gadi, bet agri vai vēlu pienāks tas laiks, kad visi ''krutie'' vairs nebūs tik kruti, kā arī cilvēki iemācīsies citus vērtēt pēc rakstura nevis popularitātes līmeņa
25.05.2014 20:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)