Tauki nost!

 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Meitenes! Sniedziet man, lūdzu, padomu! :)

Man ir tauki uz vēdera, kā no tiem atbrīvoties? Dzirdēju, ka skriešana palīdz, bet tas atkrīt, skriešana nav priekš manis. Arī priekš sporta zāles pašlaik nav līdzekļu.
Varat ieteikt kādu veidu, kā atbrīvoties no taukiem uz vēdera mājas apstākļos? Kāda veida vingrinājumi ir vajadzīgi?
24.05.2014 12:21 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Un gribu telefonā ielādēt to Endomondo vai kā tur viņu sauc. Bet bail skrienot ņemt līdzi telef., jo ja nu izkrīt no rokām.


Kādu laiku atpakaļ ar gribēju telefonā Endomondo aplikāciju, bet tur vajag Internetu, man īsti neiet, līdz ar to Endomondi ierakstos pēc skriešanas, uzņemu, cik ilgi skrienu, skrienu pa zināmiem maršrutiem, zinu, cik kurā km (4.2 km, 7.5 km, 8.2 km, 10.5 km un 12.2 km), tad nu zinu, cik km rakstīt un kādu laiku :) Tas tā, viens no variantiem, neizmantojot Endomondo aplikāciju telefonā :)
27.05.2014 14:34 |
 
Reitings 75
Reģ: 28.05.2014
Man no pieredzes šķiet, ka tad, ja taukiem ir tendence uzkrāties uz vēdera, no tiem pilnīgi un pavisam vaļā tikt nevar.
Drīzāk jāaprod pašai ar situāciju un jāiemācās par to necepties.
Var, protams, taisīt presītes (ja miegs no rītiem galīgi nenāk :D), piedomāt pie uztura, bet mocīt sevi ar kardio u.tml. nešķiet vērts, tāpat rezultāts nāks smagi, nepaliks ilgi, un nebūs pūļu vērts.
28.05.2014 15:57 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
Man no pieredzes šķiet, ka tad, ja taukiem ir tendence uzkrāties uz vēdera, no tiem pilnīgi un pavisam vaļā tikt nevar.
Drīzāk jāaprod pašai ar situāciju un jāiemācās par to necepties.
Var, protams, taisīt presītes (ja miegs no rītiem galīgi nenāk ), piedomāt pie uztura, bet mocīt sevi ar kardio u.tml. nešķiet vērts, tāpat rezultāts nāks smagi, nepaliks ilgi, un nebūs pūļu vērts.

cik iedvesmojosi :D
bet janopietni tad tavs teksts bija lieks,ja tev patik but lumigai un nodziivot ar netiru organismu tad ta ir tava izvele nevajag sadus ''meslus'' rakstit, kad kada ludz padomu!!
03.06.2014 22:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits