Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīriņam taču ir taisnība

 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
http://www.youtube.com/watch?v=LLefQDMoFdg
Un tikai pasakiet, ka viņam nav taisnība.
No 6:35, ja uzmanīgi klausīsities, uzzināsiet vidusmēra vīrieša prioritāšu sarakstu svarīguma kārtībā. Cita starpā kā pēdējā lieta, kura "is attracting a man" ir tīrasiņu zirgi. Tā kā avots ir gandrīz 1500 gadus vecs, tad zirgus šodien ir nomainījis auto. Tā - tāda neliela atbilde uz meiteņu domstarpībām vienā no dikusijām par puišiem ar BMW vai ar Opel. Tas (vīrieša daba) ir tas, kas daudzus no viņiem piespiež brīžiem - nejēgā tūningot, pucēt un lolot savu auto. Un censties izcelties ar savu auto. BMW, piemēram. Citiem, kurus tik ļoti neaizrauj tīrasiņu zirgi, der arī Opel. Un neviens te nav nenormāls.
Diskusijas jautājums ir, ko domājat par divām video apskatītajām tēmām?
23.05.2014 23:23 |
 
Reitings 81
Reģ: 11.05.2014
"thighing"
23.05.2014 23:27 |
 
Reitings 81
Reģ: 11.05.2014
Ierakstiet to google un paskaties kāda ir islāma "kultūra".
23.05.2014 23:28 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Ierakstiet to google un paskaties kāda ir islāma "kultūra".

Nu, vispār jautājums nebija ne par kultūru, ne par gūgli.
24.05.2014 00:01 |
 
Reitings 81
Reģ: 11.05.2014
Vienalga, kad to izlasīs tad vispār neņems vērā ko vervelē jebkurš musulmanis.
24.05.2014 00:10 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Ak vecais Ahmeds Dedats, ir lasītas viņa grāmatas, pamatīgi izsmēja kristiešus. Mani nervi netur skatīties to galvā vājo ļautiņu jautājumus un Deedata sliktas manieres.
Vienīgais kuru ir interesanti paklausīties ir Imrans Hosseins. http://youtu.be/9CevbVIiZCI viņam grāmatas ari ir. Pārējie sludinātāji nodarbojas ar tādam pupu mizām ka kauns viņu vietā.
24.05.2014 01:37 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Vienalga, kad to izlasīs tad vispār neņems vērā ko vervelē jebkurš musulmanis.

Bet Tu paklausies un padomā, vai viņam tomēr NAV taisnība?
24.05.2014 23:41 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Par pirmo .. ir grūti iedomāties mūsu platumu grādu sievieti, kas spētu sadzīvot pie pavarda ar vēl kādu daiļā dzimuma pārstāvi. Arī Islāma zemēs ne katrā ģimenē ir pieņemama daudzsievība :)

Otrajā jautājumā es vairāk sliecos vīriņam piekrist :) Neatzīstu pilnīgu notuntulēšanos melnā, bet reizēm pašai mati ceļas stāvus no tā, cik atkailinoši un izaicinoši ģērbjas meitenes :D
25.05.2014 00:00 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Par pirmo .. ir grūti iedomāties mūsu platumu grādu sievieti, kas spētu sadzīvot pie pavarda ar vēl kādu daiļā dzimuma pārstāvi. Arī Islāma zemēs ne katrā ģimenē ir pieņemama daudzsievība

Viņām nav jādzīvo pie viena pavarda. Mediji jums to nekad nestāstīs, bet likums ir tāds, ka katrai sievai ar bērniem ir jānodrošina ATSEVIŠĶI apartamenti. Pie tam, bieži vien, pat - ļoti bieži, ir tā, ka pirmā sieva pati palīdz vīriam izvēlēties otro sievu (no savām draudzenēm, radiniecēm un tamlīdzīgi). Cik zinu, pirmais noteikums ir pirmās vai visu iepriekšējo sievu piekrišana, kuru vīrs saņem tikai tad, ja katrai ir pēc viņas ieskatiem pietiekami daudz zelta, dāvanu, pietiekami plaša māja vai tās daļa, utml.
25.05.2014 00:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Melns, nereti viņas dzīvo kā māsas zem viena jumta :) Un ne vienmēr apbērtas ar zeltu. Ir ģimenes, kurās mērķis ir radīt maksimāli lielu pēcnācēju skaitu.. attiecīgi arī ir daudzsievība.
Tiesa, cik esmu klausījusies stāstus, viņas tiešām viena otru cienu un uztver kā daļu no ģimenes.. lai arī cik jocīgi tas nešķistu :) Bet man grūti iedomāties kaut vai latvieti parasto, kas apvainojas uz vīrieti, ja nevelta gana daudz dzejoļus un nepērk regulāri puķes, ķēķī ar citām sievietēm :D
25.05.2014 00:15 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Par pirmo .. ir grūti iedomāties mūsu platumu grādu sievieti, kas spētu sadzīvot pie pavarda ar vēl kādu daiļā dzimuma pārstāvi. (..)

Otrajā jautājumā es vairāk sliecos vīriņam piekrist (..) reizēm pašai mati ceļas stāvus no tā, cik atkailinoši un izaicinoši ģērbjas meitenes

Daudz +
25.05.2014 00:20 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, nereti viņas dzīvo kā māsas zem viena jumta Un ne vienmēr apbērtas ar zeltu. Ir ģimenes, kurās mērķis ir radīt maksimāli lielu pēcnācēju skaitu.. attiecīgi arī ir daudzsievība.
Tiesa, cik esmu klausījusies stāstus, viņas tiešām viena otru cienu un uztver kā daļu no ģimenes.. lai arī cik jocīgi tas nešķistu Bet man grūti iedomāties kaut vai latvieti parasto, kas apvainojas uz vīrieti, ja nevelta gana daudz dzejoļus un nepērk regulāri puķes, ķēķī ar citām sievietēm

Tur ir citāda domāšana - sievietes lielā daļā gadījumu saprot, ka laimīgas grib būt VISAS un tāpēc - padalās. Un arī vīriem, saprotot viņu vīrieša dabu, ir no vienas puses stingrs ierobežojums - nekādu mīļāko, bet - no otras puses - ja esi spējīgāks par vidusmēru, tad še tev iespēja pierādīt sevi un dzīvot atbilstoši savam statusam. Nevis ar zelta klozetpodu mājās, bet - ar 11, 20 vai 52 bērniem. Un vēl. Par genofondu. Vairāk pēcnācēju (atšķirībā no mūsu sistēmas) ir spējīgākajiem.
Par latvietēm. Tas ir ne vairāk kā audzināšanas jautājums.
25.05.2014 00:23 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
... un vīriņš taču teica, kas rada viņam (un citiem viņu vīriešiem) lepnuma sajūtu. Ne Bentley, bet - 11 dēli.
25.05.2014 00:25 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Melns, protams, tā ir audzināšana un dzīves uztvere. Ja man rados un kaimiņos būtu daudzsievība, iespējams, es to arī pieņemtu par normu.. Bet.. man apkārt valda monogāmija, tāpēc es šaubos, ka varētu pieņemt ģimenē citu sievieti :D
Kā jau minēju iepriekš.. ne visas musulmaņu ģimenes to atzīst. Var par gadīties, ka vecāki meitai neļauj ieprecēties kā 2., 3., 4 sievai :)
Turklāt.. saskatoties uz vēstures faktiem balstīto seriālu par Ottomāņu impēriju, nonācu pie secinājuma, ka daudzsievība pielika roku impērijas sabrukumam :D
25.05.2014 00:29 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, protams, tā ir audzināšana un dzīves uztvere. Ja man rados un kaimiņos būtu daudzsievība, iespējams, es to arī pieņemtu par normu.. Bet.. man apkārt valda monogāmija, tāpēc es šaubos, ka varētu pieņemt ģimenē citu sievieti
Kā jau minēju iepriekš.. ne visas musulmaņu ģimenes to atzīst. Var par gadīties, ka vecāki meitai neļauj ieprecēties kā 2., 3., 4 sievai
Turklāt.. saskatoties uz vēstures faktiem balstīto seriālu par Ottomāņu impēriju, nonācu pie secinājuma, ka daudzsievība pielika roku impērijas sabrukumam

Es Tevi nepierunāju :-D (joks)
Es zinu vienu uzbeku, kuram ir divas sievas tepat, LV. Un neko - dzīvo, tā ka gluži tā nav, ka kaimiņos nekā no tā nav.
Par vecākiem runājot, tā var gadīties.
Ja runa ir par harēmiem, tad tā nav daudzsievība Islāma izpratnē, bet - kaitīga izlaidība. Vīram ir jāvar nodrošināt visu savu sievu vajadzības. Ar četrām (iespējamais maksimums) tas vēl ir iespējams. Ar 20 un 50 - šaubos.
25.05.2014 00:39 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja sievietei ir privātīpašnieciskas tieksmes, materiālais nodrošinājums būs bijis-nebijis :D :D Tātad, vajadzības nebūs nodrošinātas :)

Es Tevi nepierunāju
Paldies par to :D :D :D
25.05.2014 00:42 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Ja sievietei ir privātīpašnieciskas tieksmes, materiālais nodrošinājums būs bijis-nebijis Tātad, vajadzības nebūs nodrošinātas

Laulību ceremonija, ja to tā vispār var nosaukt, viņiem lielā daļā gadījumu ir ļoti vienkārša. Nosēžas pie viena galda liecinieku klātbūtnē līgavainis, līgava un viņas aizbildnis un noslēdz līgumu. Neieslīgšu niansēs, bet, ja sieviete ir tāda privātīpašniece, viņai ir tiesības pašai vai caur aizbildni izvirzīt savus noteikumus, tai skaitā, ka līgavainim citu sievu nebūs. Un līgavainim tas ir jāņem vērā un jāievēro vai - jāneprecas.
25.05.2014 00:55 |
 
Reitings 81
Reģ: 11.05.2014
Un līgavainim tas ir jāņem vērā un jāievēro vai - jāneprecas.

Vai jāielej skābe sejā. Islāms - miera reliģija.
25.05.2014 00:58 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Vai jāielej skābe sejā. Islāms - miera reliģija.

Neesmu dzirdējis, ka mediji saistītu atkritumos izmestos zīdaiņu līķus vai pilnos bērnu namus ar demokrātiju. Ar Islāmu nez' kāpēc tā gan notiek.
25.05.2014 01:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
viņiem lielā daļā gadījumu ir ļoti vienkārša

Interesanti... par kuru valsti Tu raksti? Es vairāk esmu informēta tieši par tādām grandiozām kāzām.. kur viesu skaits krietni pārsniedz simtu! Ir krāšņi galdi, mūzika, dejas bez gala un malas :D
25.05.2014 01:01 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
... es girbēju teikt, ka, ja kaut kur Jordānijā kāds trakais izdara kko nejēdzīgu, tas momentā tiek saistīts ar reliģiju. Ja ASV regulāri skolās notiek šaudīšanās vai latvju mātes izmet zīdaiņus atkritumos, tad tas nu nekādi nav vairs saistāms ar demokrātiju. Kaut kādi dubultstandarti, ne?
25.05.2014 01:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits