Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Seksa nozīme attiecībās

 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Nu jau labu laiku netieku vaļāno domas par to,kas ir veiksmīgu attiecību galvenie stūrakmeņi!?Man vienmēr ir licies,ka kavalitatīvs sekss ar mīļoto cilvēku ir viens no tādiem...ok,ja runājam konkrēti par mani,tad ne tikai kvalitatīvs un ar mīļoto cilvēku,bet DAUDZ,un kvalitatīvs un ar mīļoto cilvēku...Līdz šim man ar to problēmu nebija un es nekad neaizdomājos līdz šīs manas mērvienības "DAUDZ" patiesajam apmēram...Nu,likās,ka ir ok,ja ir no rīta un vakarā,svētdienās biežāk,darba dienās (jo īpaši attiecību sākumā) uz ātru roku kaut kas un kaut kur starp darbiem,ja ir iespēja...Šķita,ka tas ir tā veselīgi,normāli,pašsaprotami...ok,iespējams,ka attiecībās pietrūka laika,ko veltījām viens otram,kaut kādu kompromisu un zelta vidusceļu laiku pa laikam,reizēm gribējās vairāk maiguma no vīrieša puses,reizēm-vairāk aplidošanas un dievināšanas...Bet sekss galu galā nolīdzināja visas nesaskaņas un ikdienišķās nepilnības,trūkumus!
Bet ne par to ir stāsts...Tagad viss ir otrādi un es to piedzīvoju PIRMO reizi dzīvē...ir romantika,ir nēsāšana uz rokām,ir zvaigznes pie kājām un visu vēlmju piepildījums,bet nav seksa...vai arī ir MAZ,lai neteiktu,ka nav nemaz....Katrā gadījumā,manai "mērauklai" tas neatbilst absolūti nemaz...un es nezinu,ko darīt!?Iespējams,ka esmu slima,ka man vajag vairāk nekā vīrietim (kaut gan tas šķiet absolūti neloģiski),iespējams,ka jāšķiras,jo visu dzīvi es nevēlos un nemaz arī fiziski nevarēšu tā nodzīvot(kaut viss ir lieliski un ir pat bildinājums),iespējams,ka jāievieš mīļākais (bet,kur tad paliek godīgums attiecībās starp diviem cilvēkiem),iespējams,ka jāapslāpē sava mežonīgā kāre pēc seksa un jāmetas otrā galējībā-dzīvē bez seksa vispār(taču,ja mīli cilvēku ar ko esi kopā,ir tikai likumsakarīgi vēlēties tuvību ar viņu)...Nu,nav ne jausmas kas ir kas?Ko Jūs par to teiksiet?
23.05.2014 14:21 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tev melns vai balts. Vai nu daudz seksa vai uzreiz skaitās, ka nav un uzreiz jātaisa traģēdija. Cik tad ir tas "maz"?
23.05.2014 14:25 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
Nerea, reizi nedēļā,tas,manuprāt,ir tas pats,kas nekas!
23.05.2014 14:39 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Godīgi sakot, apbrīnoju to, ka ir laiks i no rīta, i vakarā, i pa dienas vidu... Tev tad vispār kkam citam laiks atlika?
Manuprāt, tuvība ir nozīmīga, bet labāk, lai ir kvalitatīvi un retāk, nekā fikss drāziens 3x dienā.
23.05.2014 14:44 |
 
Reitings 3617
Reģ: 06.05.2014
Man ir mēmeši,kad seksa nemaz nav vai ir veinu vai divas reizes. Neuzskatu to kā trağēdiju, lai meklētu mīļāko vaišķirtos. Nebūs tā, ka viss būs kā attiecību sākumā. Kad sākām dzīvot kopā, sekss bija katru dienu, vairākas reizes, bet tad ar laiku samazinājās. Neesmu nomirusi.
23.05.2014 14:44 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Un vispār, man šķiet, ka seksa bads ir tad, ja nav riktīgas baudas.
Tev ir kvalitatīvs orgasms? Tev vispār IR orgasms? :)
23.05.2014 14:48 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
Es taču nesaku,ka tā ir traģēdija,vai ka taisos mirt-nevajag dramatizēt...morāle ir tāda,ka man vajag vairāk nekā manam vīrietim un es uzskatu,ka tas nav normāli...Manas attiecības tas grauj..man man būtu vienalga,tad diez vai šī tēma man būtu tik aktuāla!
23.05.2014 14:49 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Es esmu nonākusi pie secinājuma, ka attiecību sākumā vairums spiež uz kvantitāti. Kad sākas kopdzīve, ikdienas darbi, mājas solis, bērni - spiež uz kvalitāti un tās divas fiksās reizes dienā, katru dienu aizstāj labs sekss reizi divās dienās, piemēram.
23.05.2014 14:50 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
tuvība ir nozīmīga, bet labāk, lai ir kvalitatīvi un retāk, nekā fikss drāziens 3x dienā.


Piekrītu ļoti! Tomēr nepiepildīta seksuālā dzīve ātri vien novedīs attiecību sānielās ;)
23.05.2014 14:51 |
 
Reitings 3617
Reģ: 06.05.2014
Man arī vajag vairāk, bet seksa kvalitāte ir uzlabojusies, jo nav tik bieži un tiek piedomāts, lai otram labi. Kādreiz tā bija trušu ņemšanās. Te jau tāda diskusija bija nesen, labākais ieteikums bija - iegādājies vibratoru. Bet nu izrunājies ar partneri, katram savs iemesls.
23.05.2014 14:52 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
čupakabra
katru dienu aizstāj labs sekss reizi divās dienās, piemēram.

ok,tam es varu piekrist...bet ko darīt gadījumā,ja man ir par maz ar reizi nedēļā,bet manai otrai pusei ar to absolūti pietiek?
23.05.2014 14:52 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Iespējams,ka esmu slima,ka man vajag vairāk nekā vīrietim ,iespējams,ka jāšķiras,jo visu dzīvi es nevēlos un nemaz arī fiziski nevarēšu tā nodzīvot,iespējams,ka jāievieš mīļākais

Nu no malas puses izklausās pēc traģēdijas taisīšanas.
Un nevajag ticēt tam,ka visiem večiem vienmēr jābūt gataviem un vienmēr gribošiem. Kad beigsi ticēt mītiem, tada rī problēmu mazāk.
Tas ir ļoti individuāli un iespējams, tu esi tikusi pie tāda, kam galvenais nav sekss, bet attiecības kā tādas.
23.05.2014 14:53 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
Tomēr nepiepildīta seksuālā dzīve ātri vien novedīs attiecību sānielās

par to arī visvairāk bail...
23.05.2014 14:53 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
bet ko darīt gadījumā,ja man ir par maz ar reizi nedēļā,bet manai otrai pusei ar to absolūti pietiek?

Pieņem situāciju, vai šķiries un meklē kādu,kam ļurkāties vajag nonstopā.
Var jau arī piespiest seksot katu dienu, bet vai no tāda seksa ir kāda jēga? nedomāju vis.
23.05.2014 14:55 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
Kad beigsi ticēt mītiem

tāpēc jau saku,ka man tā ir PIRMO reizi dzīvē...un atkārtošos,nesaku,ka tā ir traģēdija,drīzāk,ļoti liela neizpratne par notiekošo!
23.05.2014 14:56 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
Pieņem situāciju, vai šķiries un meklē kādu,kam ļurkāties vajag nonstopā.

izcili!Paldies!Tieši šādu padomu situācijas risinājumam es gribēju dzirdēt!
23.05.2014 14:57 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Esmu bijis gan Tavā situācijā, gan apgrieztā. Es sevi spēju pieradināt pie abejādas situācijas. Tiesa, kad ir par maz, tad citas jomas cieš, jo nepilnvērtīga seksuālā dzīve nelabvēlīgi ietekmē citas dzīves sfēras (vismaz laikā, kamēr pierodi pie situācijas). Pēc tam gan šīs citas dzīves sfēras iegūst, jo vienkārši ir vairāk brīvā laika, kas nav jāvelta otrai pusītei .. Tas, ka viens gribēs mazāk, ir neizbēgami .. galvenais, lai abi var atrast abiem pieņemamu kompromisu.

Tuvība ir ļoti svarīga un būtiska attiecību sastāvdaļa .. ja ir par maz - slikti, ja par daudz - arī slikti .. kaut kā ir jānonāk uz zelta vidusceļa, kas katram ir savādāks.

Ja nevar atrast kompromisu, tad nekas cits neatliek, kā katram iet savu ceļu.
23.05.2014 14:57 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
danjiks, tāpēc problēmas ir jārisina un jāiet uz kompromisu. Jebkuras attiecību problēmas - gan tās, kas rodas virtuvē, gan tās, kas guļamistabā. Ja otrs problēmu nesaskata un atsakās risināt, tad nu... skumji. Bet arī tas vairāk ir attieksmes, nevis seksa jautājums.
23.05.2014 14:58 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Vispār es laikam kļūstu veca, jo nesaprotu, kur cilvēki rauj laiku un spēku,lai ņemtos kā truši n-tās reizes dienā, katru dienu. No rīta viens jau ir darbā,kad otrs ceļas vispār un vakarā pēc darba viens vai otrs ir noguruši, mājas solis jāpaveic, kam vēl bērni...
23.05.2014 15:00 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
izcili!Paldies!Tieši šādu padomu situācijas risinājumam es gribēju dzirdēt!

a, ko citu?
Tu gribi katru dienu vairākas reizes, viņam pietiek ar vienu reizi nedēļā. Nu abiem katrā ziņā netiks tas, ko grib. pieaugušie meklē kompromisu,kas apmierina abus. Ja tev nav ienākusi prātā šāds risinājums, tad nu es nezinu...mož tiešām jāšķiras....
23.05.2014 15:02 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
^^
necerēju Tevi te ieraudzīt...savulaik(vienā citā jautājumā)Tevis teiktais baigi daudz ko palīdzēja saprast!Paldies,ka iekomentēji!
Jā,mīļās dāmas,kompromiss IR jāmeklē,bet ne vienmēr tas ir izdarāms!Tieši tāpēc ir jauki,ka ir tāda veida forumi,kur uzklausīt līdzcilvēku viedokli un saprast,ka pats nedomā galīgi šķērsām!
Paldies!
23.05.2014 15:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)