Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko dāvināt kolēģiem?

 
Reitings 380
Reģ: 07.09.2012
esmu nonākusi lielā,draudzīgā kolektīvā, līdz ar to daudz vārda dienu un dzimšanas dienu, puķes un saldumi ir tradicionālais komplekts no manis, kā jūs kolektīvā apdāvinaties ;)
23.05.2014 12:05 |
 
Reitings 380
Reģ: 07.09.2012
paceļam ;)
23.05.2014 13:56 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu kaut ko trāpīgu, atbilstoši kolēģa interesēm.
Esam taisījuši hokeja skatīšanās komplektu - visādi našķi, aliņi
Galda hokeju
Pilnu saldētavas atvilktni ar saldējumu
Makšķerēšanas pričendāļus
Kādus intrumentus dārza darbiem
utml.

Bet regulāri ir kaut kas garšīgs, plus ziedi, ja kolēģe
23.05.2014 14:32 |
 
Reitings 380
Reģ: 07.09.2012
pilnu saldētavas atvilktni ar saldējumu tādu es gan gribētu saņemt ;) kreatīvi
23.05.2014 14:39 |
 
Reitings 340
Reģ: 22.05.2011
puķes un saldumi ir tradicionālais komplekts no manis
šausmas, jums katrs katram ko dāvina? tas jau prasa baigo enerģiju uz dāvanu meklēšanu un lielus finansiālos ieguldījumus. man likās, visur parasti samet katrs kādu naudiņu un pērk visi kopīgu - kā kur iesākts - dāvanu, tikai puķes, vai arī to pašu aploksnē samesto naudu. Tagadējā darbā dāvinām tikai puķes kopīgi no visiem. Iepriekšējā bija parasti kāda dāvanu karte, grāmata, kosmētikas procedūra utml.
23.05.2014 20:17 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.01.2013
Nu es pērku dāvanas tikai tām kolēģēm, ar ko visciešāk kopā sanāk strādāt - sanāk apmēram 3 - 5 cilvēki. Gada griezumā nav tik traki. Pārējos apsveicu tāpat mutiski, dažus arī ar buču. Reizēm gan kādam (visbiežāk sievietēm) nopērku kādu ziedu vai šokolādīti, īpaši, ja zinu, ka tieši tajā svētku dienā mums sanāks tā vairāk kopā darboties un ja tas kolēģis/-e man ir īpaši mīļš/-a. :)
Arī no viņu puses ir tieši tāpat.
Reizēm gan uz apaļām jubilejām tiek vākta nauda, tad, protams, piedalos.

Savām kolēģēm visbiežāk dāvinu ko interesantu no ekoveikaliņiem, jo viņas parasti tādus neapmeklē, tāpēc ļoti allaž priecājas atkal par kādu jaunu, iepriekš nezinātu produktu.
23.05.2014 20:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits