Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sieviete pie stūres

 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Laikam mans mērs beidzot ir sakrājies, un tāpēc gribas uzzināt, vai jūs arī ar šo saskaraties, vai es esmu izredzētā:

Pie stūres aktīvi braucu jau gadus 5. Bet īpaši pēdējā laikā saskaros ar tendenci, ka sievietes uz ceļiem ir palikušas krietni rupjākas. Piemēram, vietās, kur sastrēgumu laikos mašīnas viena otru palaiž pēc rāvējslēdzēja principa, sievietes to izdara tikai kādos 10-20% gadījumu (un vēl paskatās tev acīs un nepalaiž :D ), kad vīriešiem šis rādītājs varētu būt tuvs 90% (pēc maniem, novērojumiem, protams).

Arī kad pati palaižu sievieti, tik reti viņa atbild ar rokas mājienu vai avārijas signalizācijas gaismiņu pamirkšķināšanu.

Kāpēc tā? Jūs tādu situāciju nenovērojat?

P.S. un pilnīgi vienalga, cik tajā dienā es labi vai draņķīgi izskatos, vīrieši ir krietni pieklājīgāki par sievietēm tādās situācijās.
13.05.2014 09:14 |
 
Reitings 2609
Reģ: 11.11.2013
kapec man ir paveicies? :D
14.05.2014 10:07 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Piekrītu autorei par visiem 100!

bet man visvairāk derdzās tās losenes, kas brauc pa otro joslu, ja pirmā ir brīva!! Vai arī brauc pa otro uz 90, kad pa pirmo arī kāds brauc uz tiem 90. Un kā tad lai no aizmugures braucošais tiek garām? Nu ja nerubī noteikumus, lai staigā kājām.
14.05.2014 10:09 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
labi vien ir, ka ar mašīnu izbraucu tikai maspilsētā, pabraukātos pa, piem., Rīgu jūs mani bez sāls noēstu. esmu viena no tiem, kas nekad to "paldies" nerādīs un ko nu tur vel iedomāties, ka kādam dotu kādreiz ceļu arī uz ceļa sevi uzskatu par galveno.
14.05.2014 10:42 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
arī uz ceļa sevi uzskatu par galveno.


viens paziņa stāstīja par savu avāriju: "Braucu es pa galveno, pēkšņi krustojumā man ieliek sānos cita mašīna. Un izrādās, ka viņš pa vēl galvenāku brauca!" :D šo atcerēšos visu mūžu...
14.05.2014 10:44 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
Lancaster sasmējos, tik traki jau tomēr ar mani nav
14.05.2014 10:50 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Tik superīga diskusija. :D Man pašai tiesību nav, bet, pateicoties draugam, daaudz esmu iemācījusies vien blakus sēžot. Ja agrāk man nepatika, ka viņš komentē, tagad komentēju es, visbiežāk tas ir no sērijas ''nu ko tu dari?'' un '' kur tiesības nopirki?''. :D

Par tiem, kuri apdzen un strauji bremzē - kaut kad nesen dzirdēju, ka tagad tāds jauns ''bums'' - apdrošinātājus krāpt - speciāli tā darot.

Par brīdināšanu - nu, cik mēs braucam, pārsvarā ir ļoti pieklājīgi cilvēki, gan pabrīdina par policiju (piekrītu par tām bedrēm :D ), gan paldies pasaka, draugs arī pieklājīgs - palaiž, nedzen, kur nevajag utt. Bet nu - gana brīnumu uz ceļiem redzēts...

Par fūrēm (es pat biju pārsteigta, ka to nekur nemāca), bet - kad apdzen fūre, būtu ļoti jauki, ja pamirkšķinātu, kad viņa ir gana tālu, lai varētu kārtoties atpakaļ savā pusē, jo fūres šoferiem ir ļoti sarežģīti saprast, kas tur aizmugurē notiek. (ceru, ka mani kāds saprata).

Ja godīgi - man arī bija paranoja no sievietēm pie stūres, bet, kad māsa pa Rīgu izvizināja - biju patīkamā šokā, cik viņa pieklājība braucēja, pēc viņas rakstura likās, ka brauks un ne uz vienu pusi neskatīsies, bet ir tieši pretēji. :)
14.05.2014 12:07 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Mans noverojums- viriesi ir agresivaki brauceji. Sievietes lenakas. Pieklajibu uz cela nevar iemacit, tai jabut pasa cilveka.
15.05.2014 07:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits