Mammai 50 gadu jubileja.

 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Šodien tā kā ir māmiņdiena, tad jau daudzām ir noskaņojums domāt par mūsu mammām. :)
Es zinu, ka Jums nepatīk šādas diskusiju, bet lasot līdzīgas diskusijas vienmēr jau tomēr autore nonāk pie secinājuma - ko dāvināt?!

Es nespēju izdomāt, ko uzdāvināt?!
Viņai nevajag neko, kad viņai jautāju: "Ko lai uzdāvinu Tev?" Viņa atbildēja: "Neko lielu, neko dārgu, vienkārši mīļu, galvenais atbrauciet!"
Dāvināt naudu vai dāvanu karti man negribas. Vēl variants pameklēt kādu no piedāvājumiem par SPA (tik neieskatiet nekādus Latvijas SPA, jo Vācijā man tas būs jāmeklē).
Ja nespējat man tieši neko ieteikt, uzrakstiet, ko dāvinājāt savām mammām apaļās jubilejās. ;)

Lai skaista diena ;)
11.05.2014 13:33 |
 
Reitings 230
Reģ: 04.02.2010
Nezinu kurā Vācijas daļā meklētu Tu to spa piemēram, bet šis ir kaut kas fantastisks! :)

http://www.therme-erding.de/de/100686/100888/english.html
12.05.2014 14:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Atkarīgs no tā.. kas vairāk mammu uzrunātu:
1) Biļetes uz foršu izrādi, operu
2) Ceļojums, kruīzs
3) Mana mammu vairāk par operu iepriecinātu bezgaumīgi dārgs sejas krēms :D
4) Rotas, kosmētika
5) Vari atlidot uz LV un sarīkot superīgu pasēdēšanu restorānā
6) Kādi kulinārijas/numeroloģijas kursi vai kas tml, ja ir interese un laiks
12.05.2014 15:00 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Manai mammai arī palika 50 gadi šogad, uzdāvinājām jaunu telefonu (smart phone), jo iepriekš bija parasts telefons, diezgan vecs un viņa pati jaunu nebūtu nopirkusi, tagad priecīga, ka var whatsappā ar mani un māsu, kura ir ārzemēs, sarakstīties, labas bildes fotografēt utt.
+ vēl uzdāvināju naudu noteiktam mērķim, jo bija nepieciešamas ārstēšanās procedūras, kas dārgi izmaksā. Mamma bija ļoti priecīga par dāvanu.. iepriekš tik dārgas dāvanas nebiju dāvinājusi, tāpēc uz 50 gadiem atļāvos .. :)
12.05.2014 15:08 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Domāju, ka jādāvina tādā lielā jubilejā kaut kas tāds, ko mamma pati nenopirktu, labs variants ir SPA, jo parasti cilvēki tam žēlo naudu, taču, manuprāt, visus tas iepriecina.
12.05.2014 15:10 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Manai mammai arī palika 50 gadi šogad, uzdāvinājām jaunu telefonu (smart phone), jo iepriekš bija parasts telefons, diezgan vecs un viņa pati jaunu nebūtu nopirkusi, tagad priecīga, ka var whatsappā ar mani un māsu, kura ir ārzemēs, sarakstīties, labas bildes fotografēt utt.
+ vēl uzdāvināju naudu noteiktam mērķim, jo bija nepieciešamas ārstēšanās procedūras, kas dārgi izmaksā. Mamma bija ļoti priecīga par dāvanu.. iepriekš tik dārgas dāvanas nebiju dāvinājusi, tāpēc uz 50 gadiem atļāvos
+


Uz tik apaļu jubileju ir vērts patērēties:) Malači:)
12.05.2014 15:15 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
dixie un pārējās, kas varētu zināt atbildi, nopietni apsveru iespēju iegādāties dāvināt kuloniņu, kurā iekšā būtu mana un brāļa bilde. Ķēdīti ar kuloniņu esmu noskatījusi, bet kā notiek bildes ielikšanu iekšā? Jūs gājāt kaut kur pasūtīt tāda izmēra bildi vai kaut kā savādāk rīkojāties?
14.05.2014 15:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits