dīvains atgadījums

 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Sveikas!
Cik man teikts, šeit ir bijusi agrāk līdzīga diskusija, taču man nav ne jausmas kā meklēt, jo nestādos priekšā, kas ir tas, kas bija ..
Pāris dienas atpakaļ, ja nemaldos pirms 3 dienām, no rīta notika, kas dīvains. Mamma un citi apgalvo, cenšas iestāstīt, ka tas man bijis pa miegam un blā, blā, blā, bet es zinu ko redzēju un dzirdēju.
Tātad, nedaudz pastāstīšu, kas notika. Biju lūgusi, lai mamma mani no rīta pieceļ. Reāli bija tā, viņa ienāca pie manis istabā, teica, ka ir laiks celties, paskatījos uz viņu un teicu, ka jā, tūliņ celšos. Tad nu sarosījos, acis bija vaļā. Pēc kādām 10min, mamma atkal nāk pie manis un saka, ka man jāceļas. Es apjuku un teicu "Jā, labi! Tu jau pirmīt teici, ka jāceļas!" uz ko viņa man atbildēja, ka pirmo reizi pie manis nāk un nav pirms tam mani modinājusi. Viņa pati bija apjukusi, jo redzēja, ka esmu pamodusies un jau taisos celties augšā.
Bļāviens, es zinu ko redzēju un dzirdēju. Tā bija mamma un tā bija viņas balss, kā arī tas nebija pa miegam. Viss bija reāls. Ah, šobrīd nezinu ko domāt ..
Varbūt kādai ir atgadījies kas līdzīgs?
09.05.2014 20:56 |
 
Reitings 235
Reģ: 29.01.2009
Vispār pirms, tām trīs dienām nav bijis īpašs planētu stāvoklis vai, kas cits.. ?
- jo viena mana draudzene pastāstīja, ka naktī sapņojusi, ka viņai atveras istabas durvis, bet īstenībā durvis nebija atvērušās, acīmredzot tikai nosapņojusi, bet sapratusi šo faktu tikai tai brīdī kad pa miegam bija uzcēlusies no gultas un stāvējusi pie aizvērtām durvīm.
09.05.2014 23:13 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
Man tā ir ļoti bieži,it sevišķi,kad esmu laukos pie vecākiem,bet es īpaši neķeru stresu.


Man sanāk bieži sevi uzmodināt ar saviem smiekliem,bet asaras un kliegšana par laimi nav bijusi.

Kad maza biju daudz pa miegam staigāju,pagājušo gadu pēc ilgiem laikiem vienā naktī arī biju pastaigājusies un virtuvē uz veļasmašīnas visas iespējamās krūzes salikusi :D
09.05.2014 23:19 |
 
Reitings 374
Reģ: 04.08.2013
Kad biju maza, es biju mēnessērdzīga. Skraidīju ar aizvērtām acīm. Var teikt, ka es visu savu māju redzēju ar aizvērtām acīm. Manuprāt, es to neredzēju, vienkārši man tas tika ņemts no atmiņas. Kā es to zinu? Es ieskrēju atvērtās durvīs. :D Es tās redzēju kā aizvērtas, jo parasti viņas ir ciet. Reizēm man no rīta ir tā, ka man ir aizvērtas acis, bet es tām it kā redzu cauri, redzu savu istabu. Vai kādai ir tā gadījies?
09.05.2014 23:22 |
 
Reitings 31
Reģ: 04.05.2014
mans brālis piemēram ir mēnessardzīgs un miegā ne to vien sastrādā, kaujas ar sienu, met mantas pa zemi, lec ārā pa logu :D
09.05.2014 23:30 |
 
Reitings 235
Reģ: 29.01.2009
Nē, bet līdzīgu vingrinājumu man un teātra pulciņa biedriem lika iztēlojies savā laikā. Bija jānoguļas zemē,jāaiztaisa acis un jāmēģina iztēloties kā viss izskatās no augšas/malas. Jāpaceļas vēl augstāk savā redzējumā, saredzot skatu virs teātra ēkas jumta, pašas pilsētas. Jāiztēlojas kā izskatās mājās kamēr pats fiziski, tur neesi. Man šis īpaši neizdevās, nez' varbūt vizualizēšana nav mana stiprā puse.
09.05.2014 23:31 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Oij! Man vipar biezi realitate ar sapniem juk:)
09.05.2014 23:35 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Man bieži ir bijis tā, ka redzu ļoti reālus sapņus. Piemēram, pamostos, sāku vārīt ūdeni kafijai, apdarīt mājas darbus, runāt ar draugu utt., bet tad pamostos pa īstam un saprotu, ka tas ir bijis sapnis. Pat esmu jautājusi draugam ko viņš man īsti vaicājis, lai gan patiesībā jautājums izskanējis manā sapnī. Tādi sapņi pēdējā laikā bijuši tik bieži, ka reizēm ikdienā pieķeru sevi pie domas - ja nu šis arī ir tikai sapnis un es tūlīt pamodīšos? Reizēm sāk šķist, ka šī visa dēļ kļūstu paranoiska :D
09.05.2014 23:44 |
 
Reitings 5
Reģ: 09.05.2014
Man arī ir tā bijis, citreiz ir arī tā, ka kāds kaut ko saka pa miegam, es sakarīgi atbildu, bet pēc tam neko neatceros. Var jau būt, ka citi tikai āzē mani.
09.05.2014 23:54 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Man gan tieši tā nekad nav bijis, bet ir pāris reizes gadā, kad mans prāts arī izstrādā dažādus trikus. Parasti tādās reizēs sev pirms miega esmu iegalvojusi, ka man obligāti no rīta ir jāceļas (parasti agrāk, kā ceļos ikdienā), lai darītu tādas un tādas lietas. Tad no rīta pieceļos, nospiežu modinātāju, atguļos gultā un tad ceļos un daru tās lietas, kuras biju paredzējusi. Pēc tam, aptuveni stundu vēlāk, es pieceļos un saprotu, ka patiesībā atgūlos gultā un aizmigu, nemaz nemanot, un viss, ko tās stundas laikā darīju, bija tikai sapnis. Domāju, ka arī tavs prāts izspēlējis kaut ko līdzīgu. Pie tam, ja tas ir noticis tikai vienu reizi, nepievērstu tam tik lielu uzmanību. Un par to tēvreizi... tā visa noteikti bija tikai viena liela sagadīšanās.
10.05.2014 00:05 |
 
Reitings 41
Reģ: 20.04.2012
Izklausās pēc false awakening
10.05.2014 00:14 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Kimberly - man ar tā šad tad mēdz notikt. Un tad es saprotu, ka esmu aizgulējusies un reāli nekas no tā nav padarīts ... tad ir tāāāāāāāda vilšanās :D

Man zaptesburkas pirmais komentārs šķita ļoti vietā, un žēl, ka cilvēkiem švaki ar sarkasma uztveri :D

Bet ir bijis tik baiss murgs, ka pamodos no raudāšanas, izmisīgām bailēm un reāli pusstundu un sēdēju, domāju datumus atpakaļ, lai pārliecinātos, ka tas ir bijis tikai ļooooti reālistisks murgs. Tēma - ļoti tuva cilvēka bēres, kuras nosapņoju pilnībā. Draaaausmīga sajūta.
10.05.2014 00:30 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
nūuu... uzreiz pēc pamošanās vai brīdī, kamēr mosties, apziņa izspēlē visādus jokus.
Tāpēc gadās tā, ka atspied mod. uz 10 minūtēm, paspēj vēl sapni redzēt, bet tiešām reāli šķiet, ka pagājusi tikai 1 sekunde - tas man ļoti bieži gadās.
Piekrītu variantam par deja vu. Tas izskaidrojams tā, ka katram cilvēkam vienlaicīgi strādā abas smadzeņu puslodes, taču ik pa laikam gadās "aizķeršanās", un viena smadzeņu puslode info uzķer par sekundes 1/1000 (nu, piemēram) ātrāk, nekā otra. Līdz ar to rodas informācijas pārklāšanās, ka šķiet, kaut kad jau to esi piedzīvojis.
Domāju, Tavā gadījumā bija šie abi kopā... nekas supernatural ;)
10.05.2014 00:30 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
zili_rudzi, es ar 2 vai 3x esmu no smiekliem pamodusies. Vienreiz tā bija jāsmejas vēl pēc pamošanās, ka mans draugs domāja, ka esmu sajukusi prātā. :D

Unknowme, miega paralīzes laikā, nu, nekādi nevar skaļi sākt skaitīt tēvreizi.
10.05.2014 10:14 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Es arī bieži saskaros ar diezgan reālistiskiem sapņiem, reizēm no rīta pārjautāju vīram, vai tā bija realitāte, vai arī es nosapņoju. Piemēram, nesen bija tāds gadījums, guļu, un pēkšņi puncī mazais sāk nenormāli ārdīties, nu tā, ka gulta dreb, un vīrs uzliek roku uz punča un mazais nomierinās. Tā kā realitātē ir tā, ka bebulis ik pa laikam agrā rīta stundā mēdz paārdīties pa savu pagaidu mājokli, tad pamostoties es pārjautāju, vai tā tiešām bija, vai arī es to nosapņoju, beigās izrādījās, ka tas bija sapnis. Kā arī ļoti bieži piedzīvoju tos saucamos deja vu. Un šonakt man bija diezgan nepatīkami sapņi, no kuriem modos ar asarām. Kas arī man pēdējā laikā notiek bieži. Zemapziņa laikam spēlējās ar maniem nervu galiem.
10.05.2014 10:53 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
kas ir miega paralīze ?
10.05.2014 10:57 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
kas ir miega paralīze ?

Tas ir tāds stāvoklis, kad, kamēr Tu guli, Tavs ķermenis nespēj kustēties, lai pie situācijas, kad sapņo, ka kādam sadod pa tāsi, reāli neapskādētu sevi un blakus guļošo.
10.05.2014 11:06 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
skaidrīte , nu man tā nekad nav bijis , lai es pamostos un nevarētu pakustēties ... fuj ku riebīga sajūta .... :)
10.05.2014 11:11 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
starp citu, kādai ir gadījies pamosties no saviem smiekliem? ;D


Man tieši pirms kādas nedēļas tā bija, tas bija diezgan bailīgi, jo pamodos no tā, ka centos sasprindzināt seju, lai varētu pasmieties, jocīigi.
10.05.2014 11:21 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Weee - ne pakustēties, ne parunāt, ne acis atvērt nevar!
http://spoki.tvnet.lv/mistika/Miega-paralize/515918 šeit diezgan precīzs apraksts.
10.05.2014 11:36 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Ā, un neaizmirsīsim arī par apgrūtinātu elpošanu un likšanos, ka tu tūlīt nosmaksi un nomirsi. :D
10.05.2014 11:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits