Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vai sākumā bija viss ideāli?

 
10 gadi
Reitings 2246
Reģ: 27.02.2011
Vai iepazīstoties sākumā ar savu puisi jūs jutāt ka viņš ir jūsu, ka attiecības izvērtīsies skaistas, ka esat kā cimds ar roku, viss ir gludi, nav greizsirdība, pārmetumi par atsevišķiem tusiņiem?
08.05.2014 00:44 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
sākumā jau vienmēr tā šķiet, manuprāt.. ar laiku parādās viss pārējais
08.05.2014 00:47 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Jā, katrās attiecībās sākumā viss bija ideāli un nebija pie kā piesieties. :D Visi tarkāni sāka parādīties krietni vēlāk, kad beidzās rozā briļļu periods.
08.05.2014 02:31 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Man ļoti gribējās, lai tā ir, bet tā kā es zināju, cik viņš ir vieglprātīgs un tādi jau nemainās, es domāju, ka ilgāk par mēnesi tur nekas nebūs. Bet ātri vien viņš mani patīkami pārsteidza ar savu nopietno attieksmi pret attiecībām un mani. Tad gan jutu, ka jā, mums viss izdosies un sāksies kaut kas ļoti skaists.
Greizsirdības mums nav, nu varbūt reizēm, bet tāda veselīga - bez scēnām un strīdiem vairāku dienu garumā.
08.05.2014 02:36 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es tad varu teikt, ka man attiecību sākums bija no vienas puses bija briesmīgs. Bija gan greizsirdība, gan pārmetumi par tusiņiem. Tagad to vairs neizturētu, bet toreiz nezinu, kas darījās manā galvā, ka to pieļāvu un pati skrēju pakaļ.
Tomēr kā pa kalniem un lejām mums gāja pirmo gadu, otrajā sākām dzīvot kopā un tad viss sāka tikai ar katru gadu uzlaboties. Nu jau pagājuši 6,5 gadi un tiešām varu teikt, ka esam kā cimds ar rociņu - abi ar briesmīgiem raksturiem, bet pieņēmuši viens otru tādu kādi mēs esam, un kopā esam laimīgi veidojot jau jaunu ģimeni ar brīnišķīgu atvasīti. :-)
08.05.2014 03:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits