Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vai taa driikst?

 
Reitings 100
Reģ: 07.05.2014
Sveikas,uzreiz atvainojos par garumzimem,goda vaards nemaku shim datoram uzlikt :)

Lieta tada ,ka stradaju apkalposhanas joma,un vadiba izdomajusi jaunu noteikumu ,par kuru protams ir japarakstas,ka piekriti tam. Es jau izlemu,ka neparakstishos,un esmu ar mieru iet projam. Bet jautajums tads. Vai vispar ir tiesibas likt parakstities par jaunu noteikumu,kuru pasi ir izdomajusi un manaa darba ligumaa tads nav minets? Un ja es neparakstos,vai viniem ir tiesibas mani atlaist un kaa iemeslu minet,ka nevelos parakstities uz jauniem noteikumiem? Es isti nesaprotu..
Paldies !
07.05.2014 06:35 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
protams,ka var:)
man arī izdomāja papildus līguma punktus...un visādus brīnumus..par atlaišanu gan nemācēšu teikt. tas jau atkarīgs,cik atbilstoši punkti ir darbam un cik ļoti viņiem esi vajadzīga. vienmēr jau var atrast pie kā piekasīties un dēļ kā atlaist,ja vien labi grib.
ja ļoti nepatīk papildus punkti,tad vari arī neparakstīt un skatīties ,kas tālāk notiks un vai ar dikti un ļoti mēģinās ieskaidrot,ka to noteikti vajag parakstīt un kā pret Tevi izturēsies,ja neparakstīsi.
07.05.2014 07:46 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ja nepiekritīsi jaunajam punktam, palikt tur nevarēsi. Šis punkts piemērojams visiem darbiniekiem, kas dara to pašu, ko Tu, līdz ar to būs dīvaini, ka citi dara un Tu nē. Šajā gadījumā sanāk, ka nevis Tevi atlaiž, bet Tu aizej pēc abpusējas vienošanās. Protams, ja uzstāsi uz to, ka vēlies tur palikt, bet nevēlies jauno noteikumu pildīt, Tevi tiešām var atlaist.
Manuprāt, Tev jādodas pie priekšniecības un tā arī jāsaka, ka sakarā ar to, ka nevēlies piekrist līguma jaunajiem noteikumiem, vēlies pārtraukt darba attiecības pēc abpusējas vienošanās. Ja aiziesi pēc pašas vēlēšanās, būs problēmas ar bezdarbnieku pabalstu, gadījumā, ja jauns darbs vēl nav noskatīts, un šis pabalsts būs nepieciešams.
07.05.2014 08:22 |
 
Reitings 100
Reģ: 07.05.2014
Liels paldies meitenes ! =)
07.05.2014 11:13 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
man šķiet, ka var gan uzlikt papildus pienākumus
07.05.2014 11:16 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, mums arī ik pa laikam ir iespēja veikt izmaiņas amata aprakstā. Ja vadība tā nolemj, tad tā arī būs.
Ja negribi veikt papildu pienākumus, tad raksti atlūgumu.
07.05.2014 11:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits