Stūra māja

 
Reitings 42
Reģ: 29.04.2014
Kāda ir apmeklējusi? Kādas emocijas? Kas jūsuprāt būtu jādara ar šo māju?
01.05.2014 18:54 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
NĒ! MORGAN TE NEBIJA JALIEN... TE PAR CITU KO RUNA GAJA...
02.05.2014 16:21 |
 
Reitings 77
Reģ: 29.01.2009
Kubiete - Tu ar jumtiņu to tējiņu padzer, ar jumtiņu!
02.05.2014 16:23 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Kubiete
A tad Tu & co mani izlamajat mates valodina par novirzisanos no temas. Skaidrs. :) :) :)

Man vismaz tevs gaja taja maja uz parrunam, diez vai kads Kubietes rada gabals ari tur kaju ir speris, va vinai ka tikai pablaut?
02.05.2014 16:25 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
NĒ! MORGAN TE NEBIJA JALIEN... TE PAR CITU KO RUNA GAJA...


Nu vispār vienīgajai, kurai te nebija jālīst - esi Tu. Tāpat kā vēl 101 diskusijā, kuras Tu vienkārši pievēmi ar savu caureju, nopietni! Un vēl - tēma sākas par vienu, Tu sāki bļaut, ka uz Stūra māju nav jāiet nevienam. Tikai Tu un vienīgi Tu esi pievēmusi šo diskusiju. Es negrasos neko Tev pierādīt, jo tas ir kā sisties ar pieri pret sienu - ne Tu sapratīsi, ne labosies. Diemžēl.

Morgan liels + par spēju vispār paskatīties uz to visu no cita skatu punkta, par drosmi izteikt savu viedokli. Kubietei taču patīk cilvēki ar SAVU viedoli, piecas reizes dienā viņa vismaz pāris diskusijās ieraksta, ka viņai ir SAVS viedoklis. Nez kāpēc tāda agresija pret Tevi, Morgan? A, laikam greizsirdīga, ke ne tikai viņai ir SAVS viedoklis.
02.05.2014 16:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Jo vairāk lasu, jo mazāk saprotu, par ko īsti ir kašķis! Viss tiek stumts iekš viena maisa..
Strīds ir par to, vai čekā spīdzināja cilvēkus... vai par to, cik Putins ir foršs? Par to, cik labi/slikti bija padomju laiki vai to salīdzināšana ar nacistu nedarbiem?

Par to nelaimīgo stūra māju. Tur es Morgan nepiekritīšu, jo tiešām ir ziņas par spīdzināšanu un nogalināšanu. Protams, ir atšķirība, kā viss tur noritēja Staļina vai Hruščova laikā. Cik man zināms, lielākās asins izliešanas bija Staļina varas posmā.

Par Putinu.. jā.. viņam atšķirībā no ASV prezidenta ir iekšas, bet viņa darbības mani ļoti nesimpatizē. Bet šis jau, protams ir gaumes, nostājas jautājums.

PSRS.. pati lāga neatceros tos laikus. Atsauksmes dažādas. Ticu, ka ir gan plusi, gan arī mīnusi.

Nacistu un krievu salīdzināšana, kas foršāks līmenī, ir kaut kas izcili muļķīgs! Tas ir tas pats, kas salīdzināt galdu ar skapi!
02.05.2014 16:32 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
https://www.youtube.com/watch?v=kMd6yxeh1IM




TĒMA-nogaliunatie un spīdzinātie , par to... nevis ka Morgan sākotnēji teica..
02.05.2014 16:35 |
 
Reitings 29
Reģ: 12.01.2014
Vāu, tu varbūt vari pati pārbaudīt vispirms savu kompetenci literatūrā un tad mācīt citus?

Varbūt kāda cita cilvēka teikto vajag tvert pēc būtības un jēgas, kāda vārdos ielikta.
Tur kur minēju ''sev (tev) neizdevīgās urlas'' tur arī domāju - krievvalodīgos, kas piekopj attiecīgo dzīvesveidu un viedokli (diezgan identisku tam, kādēļ mēs šeit plēšamies), kas nesaskan ar tev minēto inteliģenci. Ar to es norādīju, ka pastāv šāda sabiedrības daļa, kuras paustā nostāja pret LV, ir man aizvainojoša, kāpēc es arī esmu šajā diskusijā, un tas, ka tu zini citu sabiedrības daļu, nenozīmē, ka tā pirmā kaut kur izčab gaisā. (Lūk, te bija būtība!)Tie ir tie paši krievu urlas (tevis ienestais vārdu savienojums), ar kuriem, tavuprāt, es dzīvojos vienā pagalmā!

Pff.. pie tā murga, ka ''vienmēr aizstāvi tos, kurus aizvaino'' vajadzētu pierakstīt klāt, ka ''pati arī interpretēju pēc sev vien zināmiem kritērijiem, kurus kurā situācijā aizvaino''. Šī diskusija vien ir pierādījums. Turklāt, ja reiz tevi apbižo, tad aiziet, raksti palagu, ko katrā situācijā pati darīji pirms tam, ka šāda attieksme bija jāizpelnās, un tad būs godīgi! Nevis ''es vienmēr esmu par mieru'', kas ir kārtējā tava interpretācija un teikums, ko pati visticamāk līdz galam neizproti. Cilvēks nevar būt vienmēr ''par mieru'', ja tā būtu, tu pašlaik neatrādītu savas runas dāvanas, un neiejauktos diskusijā, paspējot man piekabināt noteiktu sociālo slāni un prāta spējas. Miera nesēja!
02.05.2014 16:36 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nevis spīdzināja , bet pratināja. Tev kāds pazīstamais tur ir bijis? Man ir. Nespīdzināja tur, toties no latviešu un vācu nacistiem gan mani radi ir slēpušies, par savu dzīvi baidījās. Morgan


tatad nespīdzinaja, nenogalinaja...un večuki kas dzivi un to stasta melo?????????????°



par nacismu javeido cita tema bija.
02.05.2014 16:36 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
cormeum
Loti iespejams, ka taja maja spidzinaja vienkarsi man uzsita asinis Kubietes komentars, ka taja maja atradas spidzinasanas pagrabi kur mocija tiesi latviesus un tiesi tos kuri darbojas pret psrs it ka LPSR cittas tautibas nedzivoja! Ak jel sis asinainais psrs rezims. :D PSRS neskiroja latvietis/krievs/ebrejs, psrs ideologija bija internacionala, prsrs skiroja valstij lojalajos un nelojalajos. Sodienas Latviji skiro tautibas, kas ir tikai un vienigi zema intelekta apliecinjums.


tatad nespīdzinaja, nenogalinaja...un večuki kas dzivi un to stasta melo?????????????


Un kura gada tas bija Kubiete, kura? Labak palasi par sodienas NATO, kuru Tu tik loti mili, slepenajiem cietumiem, kur notiek cilveku spidzinasana. Tevi tur nespidzini un tavu valsti nebombarde NATO tikai tapec, ka Latvija nav nopietnas fosilas energijas atradnes vai citi derigie izrakteni. Saki paldies Dievam, ka Latvijai neka nav, citadi dzivotu tapat ka Iraka vai Afganistana vai Libija, vai Sudana vai Somalija!
02.05.2014 16:50 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Kapec vel joprojam nav atverti cekas maisi? Tautu mulko un aizmale acis atvero cekas pagrabus (it ka tie daudz pastastitu :D ) bet cekas maisus ka nevar ta nevar atvert, ta nevar. :D Bet mes tacu esam NATO un ES, it ka tadu sikumu ka atvert cekas maisus varetu nebaidoties. :D :D

Gribu redzet cekas maisus!

Gribu redzet cekas maisus!

Gribu redzet cekas maisus!
02.05.2014 16:55 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Ema13, dziļās diskusijās ar tevi neieslīgšu, redzu, ka bezcerīgi. Manuprāt, tādiem cilvēkiem kā tu vajadzētu aiziet un pasēdēt tajos pagrabos līdz prātiņš mājās atgriezīsies.
02.05.2014 16:55 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
lasot šo diskusiju, radies viens secinājums - nebija prāta darbs vērt vaļā to māju pašreizējā situācijā, kad Ukrainas dēļ attiecības starp latviešiem un krieviem jau tā ir tik saspīlētas. Lai gan jau iepriekš biju iedomājusies, ka negribētu būt to gidu vietā, kas vada šīs pagrabu ekskursijas. Nedod Dievs, latviešu grupā trāpīties tādam cilvēkam kā Morgan un nez ko stāsta krievu grupām? Intereses pēc gribētu iziet ar abām grupām eksursijās, lai paklausītos, vai stāsta vienu un to pašu... Noteikti, ka tā nav, pretējā gadījumā krievi nabaga gidu nomētātu akmeņiem.
02.05.2014 17:09 |
 
Reitings 29
Reģ: 12.01.2014
Man liekas, ka bišķi par velu telot gudrinieci!:D Un bišķi par vēlu arī ''diskusijās neiesaistītes'' pēc piecām lapām pierunātām. :D ;)
Tādiem cilvēkiem kā es? Beidz karināt birkas, lūdzu, ''miera nesēja, kura cilvēkus nedala tautībās'', jo pašai ir sava simts un viena kategorija! Svētulīgas tev tās ilūzijas pašai par sevi. Es saprastu, ja man liktu psēdēt ''tajos pagrabos'', ja es apšaubītu, ka kāds tur bijis sists un spīdzināts. Atkal kārtējais uzbrauciens, kur loģika aizmirsusies paķerties līdzi. Ironiski no cilvēka, kurš apšauba otra prāta spējas.
02.05.2014 17:28 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja jau PSRS nešķiroja, kāpēc tad masveidā Tatārus izsūtīja prom no Krimas? Tas kaut kā nelīmējas kopā :)
02.05.2014 17:36 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Klau, Morgan, vai Tev nešķiet, ka latviešiem savā zemē ir maza, mazītiņa privilēģija būt neapmierinātiem par cittautu bauriem(marginālo cittautiešu daļu ar intelekta nesabojātām sejām), kuri noniecina mūsu (latviešu) tēvzemes vēsturi? Un, precizēju un pasvītroju, nevis tiesības noniecināt citus, uzskatīt par zemākas kārtas cilvēkiem u.tml., bet aizrādīt par necieņu? Redzi, mēs esam savā zemē, bet daža laba šeit uzvedas kā pasaules klaiņotāja, kurai māju īsti nav nekur (ja jau nedzīvo dievinātajā Krievzemē), bet komentēt patīk visus citus, izņemot sevi. Zinu,zinu, kādu titulu tūlīt nopelnīšu. Šķiet, ka Tavā nebūt ne dumjajā galvā drusku saputrojušās dažādu ideoloģiju definīcijas.
02.05.2014 19:38 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
Klau, Morgan, vai Tev nešķiet, ka latviešiem savā zemē ir maza, mazītiņa privilēģija būt neapmierinātiem par cittautu bauriem(marginālo cittautiešu daļu ar intelekta nesabojātām sejām), kuri noniecina mūsu (latviešu) tēvzemes vēsturi? Un, precizēju un pasvītroju, nevis tiesības noniecināt citus, uzskatīt par zemākas kārtas cilvēkiem u.tml., bet aizrādīt par necieņu? Redzi, mēs esam savā zemē, bet daža laba šeit uzvedas kā pasaules klaiņotāja, kurai māju īsti nav nekur (ja jau nedzīvo dievinātajā Krievzemē), bet komentēt patīk visus citus, izņemot sevi. Zinu,zinu, kādu titulu tūlīt nopelnīšu. Šķiet, ka Tavā nebūt ne dumjajā galvā drusku saputrojušās dažādu ideoloģiju definīcijas.


+++
02.05.2014 19:45 |
 
Reitings 371
Reģ: 26.04.2014
Draiskules, Jums neapnīk malt vienu un to pašu?! Pašas kašķi vien meklējat!
02.05.2014 19:49 |
 
Reitings 29
Reģ: 12.01.2014
Aha, kad latvietis aizstāvas, tad tā ir kašķa meklēšana! Kādam šito arī izdodas ieskaidrot?
02.05.2014 19:52 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Meitenes, beidziet sevi un tos, kuri ir bijuši ieslodzīti šajā namā, apkaunot ar šo diskusiju.
02.05.2014 19:58 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Čau Umka89! Kas ir ko, garlaicīgi ka Tev tur neviens līdzi nešūmējas? :D Cilvēkus sakacināt vajag mācēt, Tu kā viduvējība pat to neproti!
02.05.2014 20:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits