Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Slikti vārdi

 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Sveikas.
Es vakar saskāros ar tādu situāciju,kas man lika justies slikti,proti sarakstījos ar sen pazīstamu draugu,kas dzīvo citā valstī un ir citas valsts pārstāvis.
Sarakstījāmies,un viņš uzsita joku par seksu es atbildēju ar hahah,un viņš mani nosauca par neķītru kuci.. Es paliku uz pauzes nedaudz.. Es pateicu,ka man nepatika,ka mani viņš tā nosauca,bet viņš pateica,ka tas esot viņu humors un nekas vairāk..
Vai Jums piemēram ir tā nācies saskarties ar to,ka jūsu otrā pusīte vai parasts labs draugs nosauc kādā lamu vārdā? Kā uz to reāģējat?
28.04.2014 09:58 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Nu draudzējoties ar citas kultūras pārstāvi jāsaprot, ka viņš atšķirsies no tevis. Varbūt nepieklājīgi tavām ausīm, bet viņa kultūrai vai pat tikai sabiedrības slānim tā ir norma.
Mani tā saukuši nav, bet esmu ievērojusi visādas citādas izteiksmes īpatnības.
28.04.2014 10:04 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nav gadījies! Ar paziņām es par tādiem jautājumiem nediskutēju.

Un mans vīrs nekad mani sliktos vārdos nesauc un arī nesauks. Kā vispār kaut kas tāds var ienākt prātā?
28.04.2014 10:07 |
 
10 gadi
Reitings 6199
Reģ: 01.04.2009
Ne gluži rupjos lamu vārdos, bet strīdu laikā daudz kas nelabs ir dzirdēts no ex drauga puses. Kā reaģēju? Nu toreiz jau visu laiku bijām uz šķiršanās robežas, ka sliktāk vairs nevarēju justies par to, kā jau jutos.
28.04.2014 10:12 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Lamu vārdā mani neviens nosaucis nav, bet ar bijušo vīrieti mums bija savstarpēji un abpusēji ļoti pamelns humors, kas citu ausīm šķita, khm, diskutabls. Es, protams, nerunāju par rupjībām vai pazemojošiem tekstiem, bet tādiem sarkasma pilniem jociņiem, kas dažkārt ir uz robežas starp ir ok un nu jau gan mazliet par šerpu. Atceros, kā pēc viena liela ģimenes pasākuma manu pareizo māsīcu konsīlijs bija aizmuguriski šausminājies, ka ārprāts, kā viņš viņai pateica! :D
Sajūsmā par šādu frāzi es pavisam noteikti nebūtu, bet domāju, ka tas tomēr arī jāskatās no konteksta. Turklāt, ja viņš ir angliski runājošas valsts iedzimtais, viņi tak vispār to bitch sprauž vietā un nevietā kā parastu vārdu.
28.04.2014 10:18 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Nav bijusi tāda situācija. Ja sarunā joka pēc ir pateikts kāds vārds, kas man nav tomēr paticis, to atklāti pasaku un tas vairs nav atkārtojies.
28.04.2014 10:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits