Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ginekologs - meklēju, pieredze

 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Mana šī brīža lielā sāpe - meklēju ginekologu.
Pastāstīšu savu sāpi, pieredzi un tad gan jau kādai būs ko teikt :)


Līdz šim likās, ka man ir pati labākā, saprotošākā, gudrākā bla, bla ginekoloģe pasaulē. Teikšu atklāti, mana ginekoloģe ir Ilona Kampara.
Itkā viss apmierina, ir zinoša, laipna, bet pēdējā laikā jūtos kā viena no, kas stāv rindā pēc desām. Tas laikam gan nav viņas dēļ, bet VC4 pieraksts nestrādā vispār, vienmēr kabinetā tieku kādas minūtes 30-40 pēc mana pieraksta. Kad nu beidzot esmu tikusi iekšā, viņa vēl raksta, kārtot citu meiteņu papīrus. Dod norādījumus praktikantei, kas man tiešām ļoti nepatīk. Beigu, beigās savā vizītes laikā, noklausos par citu meiteņu piena sēnēm, grūtniecību utt. Laika, lai uzdotu savus jautājums, man reāli nav. Viss ko pajautāju, tiek pārtraukts vai nu ar frāzi, tā tam jābūt, vai viss kārtībā... vai vnk praktikante ko pajautā... Sākumā nepievērsu tam uzmanību,līdz brīdim, kad nonācu Stradiņos, 25. nodaļā, 2 nedēļas pēc vizītes pie savas ginekoloģes, sāku domāt. Dakterīte teica, ka viss ir ok, cistu nav, bet 2 nedēļas vēlāk plīst cista......

Tāpat man ir problēmas ar bērniņa ieņemšanu. Katru reizi saka ko citu. Bet reāli uz jautājumie, ko uzdodu atbildes nesaņemu. Mūžīgi sadrukā tabletes. Pēdējo reizi, kad biju pie viņas, saņēmu pozitīvu ziņu. Analīzes ir labas un reālas iespējas ieņemt bērniņu. BET..

Vakar atkal bija kārtējā vizīte. Analīžu rezultāti ir slikti, hormoni nav līmenī un ir iekaisums, ko viņa nebija pamanījusi pirms mēneša. Sanāk, jau ielaists. Atkal esmu uz antibiotikām. Nekāds sekss, nekādi bērni.

No iestādes iznācu asarās. Pirms mēneša man teica, ka ir iespēja ieņemt dvīņus, kas viss ir kārtībā utt, vakar uzzinu, ka esmu ielaidusi iekaisumu, analīzes sliktas un vispār viss ir slikti...

Vai tāvar būt? Kā mēneša laikā tik krasi var mainīties analīžu rezultāti, vēl iekaisums.

Ļoti atvainojos, par haotisko domu izvirdumu, bet šobrīd galvā bardaks.

Vēlos atrast ārstu, kas brīdī, kad esmu kabinetā pievēršās tikai man, uzklausa un sniedz atbildes. Vēl jo vairāk, ja runa ir par grūtniecību. Manuprāt ir nepiedodami, ja nepamana elementāras lietas, ne jau ķeksīša dēļ tur eju, bet man rūp sava veselība, iespēja kļūt par māti. Goda vārds, drīz būs gads, kopš lietoju dažādas zāles. No tā visa, mans organisms ir novājināts, veidojas alerģijas un kuņģa problēmas... Nerunāsim par emocionālo stāvokli. Tik grūti saņemties un justies pilnvērtīgai....

Tad nu, mīļās meitenes. Dalieties savos pozitīvajos stāstos par ginekologu meklējumiem. Īpašu uzsvaru liekot uz ārstu, kas ir palīdzējis tikt pie mazulīša, neaizmirstot visu citu. Laikam meklēju patiešām privātu praksi, kur uz vienu laiku nav sarakstītas 5 meitenes.
15.04.2014 12:40 |
 
Reitings 15
Reģ: 13.04.2014
OOO jā KAMPARE IR VIENKĀRŠI SUPER PĒDIŅĀS!!!!!

Gāju pie Kampares- attieksme tāda- nu ko skuķi bērnu tev nekad nebūs, nesapņo un vispār ar cik vīriešiem guli... bla bla lai gan man vienmēr bija tikai viens cilvēks ar ko biju kopā.

Izcila ārste, dievīgs cilvēks ir Silvija Vucāne!!! BRĪNIŠĶĪGA! Dzīvoju Rīgā bet vina pieņem Siguldā, man gluži vienalga vienmēr braucu pie viņas, iesēdos autubusā pēc 30 min. sēdēju viņas uzgaidāmajā telpā. Viņa ir izcila speciāliste, dzemdību nodaļas vadītāja, ginekoloģe! Viņai pirmajā vietā ir un paliek cilvēciskais faktors un māmiņas un bērniņa veselība. Nekad nekur neesmu satiksu tik jauku un patiesu dakteri.
Pieķērās pie manām vainām un pateica kad vien vēlies bērniņš būs!
16.04.2014 01:02 |
 
Reitings 100
Reģ: 27.06.2010
Es arī esmu par Vēsmu Kažociņu!
15.04.2014 23:18 |
 
10 gadi
Reitings 465
Reģ: 09.04.2009
Šēka, es maija došos uzmpirmo vizīti pie Barkanes. Cerams, ka viss bus ok, jo ta bus mana pirmā vizīte pie vinas. Iešu Astrīdas Tiranes privātprakse.
15.04.2014 23:13 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Eju pie Zanes Pauniņas. Ginekoloģe jauna, bet ļoti jauka un saprotoša. Rindas nav garas, un viss notiek laikā, maksimums 5 minūtes jāgaida, ja apmeklējums kavējas.
15.04.2014 23:01 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
vienu reizi biju VC4, laiks man bija 14, ņēmu to, jo rēķināju, ka tā mierīgi bez stresa paspēšu uz darbu, kas sākas 16, beigās mani pieņēma kkur īsi pirms 15, + vēl mana vizīte ~ 30 min un uz darbu man bija jāteleportējas...


tagad eju pie Evas Barkānes, Embrionā (linezers).. maksimums ko esmu gaidījusi ir min 10. Lieliska ārste, attieksme un vsp ne par ko nevaru sūdzēties!
15.04.2014 22:44 |
 
Reitings 221
Reģ: 03.05.2011
Es arī noteikti esmu par Vēsmu Kažociņu:)lieliska daktere:)
Esmu pie viņas uzskaitē un drīz vien jābūt bēbītim:)
Saprotoša,draudzīga un nerodas sajūta ka "rakņājas pa savu kabatu" apskates laikā.kā arī analīzes pati paņem un nav jaiet uz gulbi rindās sēdēt:)
15.04.2014 22:30 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Superīga ginekoloģe ir Vēsma Kažociņa. Iejūtīga, laipna, zinoša un jauka.


+++
15.04.2014 22:22 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
YesYesIDo, tad priekš kam vispār vajag pieraksta laiku? Tad davai, velkamies tāpat un slampājam iekšā, kad vien sagribas. Rindu arī neievērojam, jo priekš kam to vajag utt. Varam taču brīvajā stilā.
Taču, jā, kam dienas brīvas, tie var stundām gaidīt. Cilvēkiem, kuri plāno laiku patīk rēķināties ar to, ka kavēšana būs minimāla, nevis 13:00 plānotā vizīte notiks 16:00.
Starp citu, atklāšu noslēpumu - ir labi ārsti, kuri spējīgi pieņemt pacientu ar ļoti, ļoti minimālu nobīdi no pieteiktā laika un, iedomājies tikai, vizīte nav 10 minūtes gara. Tas tā, nezinātājiem, ka starp 10 minūšu konveijeru un drausmīgajiem kavētājiem ir arī pelēkā līnija, kurā ir normāli ārsti, kas normāli spējuši izrēķināt vidējo vizītes ilgumu, lai pacientiem nebūtu jānīkst stundām gaidot vizīti.
15.04.2014 22:17 |
 
Reitings 206
Reģ: 08.02.2010
Nezinu gan, es iepriekš gāju pie Zanes Kārkliņas (Auxilia prima, liekas), gāju, gāju, saku, ka kaut kas nav, viņa man pretī - viss Tev ir ideāli, nekādu problēmu neredz. Nospļāvos, aizgāju pie pie tās pašas Kampares uz VC4, jā, arī pagaidīju kādas 20 min pirms tiku iekšā, apskatījās, iebļāvās - bija ļoti liela vaina ielaista, tagad jau lēnām ārstējās un uzlabojās, neko pārāk sliktu nevaru teikt.
15.04.2014 22:12 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Kaķenes :D
Nāzinu. Man arī laiks ir svarīgs,bet skandālu neceļu, ja man 10minūtes jāuzgaida. ārsts taču aptuveni zin, kāda kuram pacientam problēma un cik ilgu laiku vizīte aizņems pēc kā arī tiek veidots pieraksts. Tādēļ arī vaicā vai tā būs pirmā vizīte, grūtnieču vai kāda cita. Arī eju Piramīdā, kruta gan neesmu tādēļ, bet nav nekad nācies gaidīt 40minūtes. Reizēm pat tieku ātrāk kā paredzēts.
15.04.2014 21:29 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Paldies par plašo atsaucību. Pat paliek grūti saprast, kurš speciālists būs labākais tieši man.
15.04.2014 21:27 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
YesYesIDo Tu tak esi tupa
15.04.2014 21:18 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Indie, tad dodies pie ārsta, kur katram velta 10minutes, jo arī arsts plāno savu laiku un, ja Tev ir vēl jautājumu, meklē atbildes iekš cosmo.lv
Kur problēma? Izvēlaties ko vēlaties. Vienam svarīgi ir uzzināt visu info, otram, kā jau meitene minēja - guļamies uz kušetītes un dasvidāņie.
15.04.2014 21:13 |
 
Reitings 400
Reģ: 29.01.2009
Eju pie Kairišas VC Pārdaugava. Iepriekš arī biju ieberzusies ar tādām ginekoloģēm, kuras saka, ka viss ok, bet pēc tam nu nekas nav kārtībā :( Beidzot esmu ar savu ginekoloģi apmierināta. Lai gan pie viņas daudz pierakstās, vismaz vienmēr tieku laikā pēc sava pieraksta, nekad nav bijis jāgaida 40 min, tas tak šausmas būtu, es taču plānoju savu laiku.
15.04.2014 21:13 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Tad Tev jāmeklē klīnika, kur Tevi aprauj pusvārdā un dzen laukā, jo redz,Tavas iedalītās 20minūtes ir pagājušas. Laiks nākamajam klientam. Domā, ka tā tām lietām jānotiek?


Es nezinu, kā tu, bet es plānoju savu laiku. Ja man ir vizīte pie ārsta, piemēram, 14:00, tad es savus dienas plānus tā arī sakārtoju, lai man būtu brīvāks uz to brīdi. Ja man ir 14:00, tad es gaidu, ka mani tad, vai kādas 10 - 15 minūtes vēlāk pieņems, nevis 40 minūtes vai stundu vēlāk. Tu varbūt vari nīkuļot pusi dienas gaidot vizītes,kuras kavējas pusstundu vai stundu, bet man nav tādu slinko dienu, kurās nebūtu nekādu plānu. Ja man būtu jāgaida 40 minūtes vai vēl vairāk es vnk ietu prom, jo man ir arī citi plāni un citas vietas, kur jābūt.

Par diskusijas tēmu - no manis pozitīvi vārdi par jau minēto Kārkliņu.
15.04.2014 21:06 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Gudriniece izklausies Tu pati,lai neteiktu vairak.
15.04.2014 21:04 |
 
Reitings 246
Reģ: 09.11.2012
es vienkārši atbildēju uz autores komentāru ;)
neizlasiju nemaz visu saraksti.

cik nav dzirdēts- ieiet pie ginekologa un pirmais ko šī saka- nu guļamies uz kušetītes :D un tā visam pēc kārtas.
15.04.2014 21:02 |
 
Reitings 454
Reģ: 13.11.2009
Nu ne vienmēr konveijers ir tikai pie valsts ārstiem, es personīgi pie Matules Arsā arī jutos ka konveijerā - tā mūžīgā gaidīšana,lai arī uz pierakstu nāku laikā utt...
15.04.2014 21:00 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Un gudriniece, tie brīnišķie ārsti no privātpraksēm, kas piepelnās valsts iestādēs, tur strādā pēc valsts normatīviem un tajā pašā konveijerī. Tur viņiem savus likumus diktēt neviens neļauj.
15.04.2014 21:00 |
 
Reitings 246
Reģ: 09.11.2012
nu ja jau tā saki tad jā
15.04.2014 20:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits