Ginekologs - meklēju, pieredze

 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Mana šī brīža lielā sāpe - meklēju ginekologu.
Pastāstīšu savu sāpi, pieredzi un tad gan jau kādai būs ko teikt :)


Līdz šim likās, ka man ir pati labākā, saprotošākā, gudrākā bla, bla ginekoloģe pasaulē. Teikšu atklāti, mana ginekoloģe ir Ilona Kampara.
Itkā viss apmierina, ir zinoša, laipna, bet pēdējā laikā jūtos kā viena no, kas stāv rindā pēc desām. Tas laikam gan nav viņas dēļ, bet VC4 pieraksts nestrādā vispār, vienmēr kabinetā tieku kādas minūtes 30-40 pēc mana pieraksta. Kad nu beidzot esmu tikusi iekšā, viņa vēl raksta, kārtot citu meiteņu papīrus. Dod norādījumus praktikantei, kas man tiešām ļoti nepatīk. Beigu, beigās savā vizītes laikā, noklausos par citu meiteņu piena sēnēm, grūtniecību utt. Laika, lai uzdotu savus jautājums, man reāli nav. Viss ko pajautāju, tiek pārtraukts vai nu ar frāzi, tā tam jābūt, vai viss kārtībā... vai vnk praktikante ko pajautā... Sākumā nepievērsu tam uzmanību,līdz brīdim, kad nonācu Stradiņos, 25. nodaļā, 2 nedēļas pēc vizītes pie savas ginekoloģes, sāku domāt. Dakterīte teica, ka viss ir ok, cistu nav, bet 2 nedēļas vēlāk plīst cista......

Tāpat man ir problēmas ar bērniņa ieņemšanu. Katru reizi saka ko citu. Bet reāli uz jautājumie, ko uzdodu atbildes nesaņemu. Mūžīgi sadrukā tabletes. Pēdējo reizi, kad biju pie viņas, saņēmu pozitīvu ziņu. Analīzes ir labas un reālas iespējas ieņemt bērniņu. BET..

Vakar atkal bija kārtējā vizīte. Analīžu rezultāti ir slikti, hormoni nav līmenī un ir iekaisums, ko viņa nebija pamanījusi pirms mēneša. Sanāk, jau ielaists. Atkal esmu uz antibiotikām. Nekāds sekss, nekādi bērni.

No iestādes iznācu asarās. Pirms mēneša man teica, ka ir iespēja ieņemt dvīņus, kas viss ir kārtībā utt, vakar uzzinu, ka esmu ielaidusi iekaisumu, analīzes sliktas un vispār viss ir slikti...

Vai tāvar būt? Kā mēneša laikā tik krasi var mainīties analīžu rezultāti, vēl iekaisums.

Ļoti atvainojos, par haotisko domu izvirdumu, bet šobrīd galvā bardaks.

Vēlos atrast ārstu, kas brīdī, kad esmu kabinetā pievēršās tikai man, uzklausa un sniedz atbildes. Vēl jo vairāk, ja runa ir par grūtniecību. Manuprāt ir nepiedodami, ja nepamana elementāras lietas, ne jau ķeksīša dēļ tur eju, bet man rūp sava veselība, iespēja kļūt par māti. Goda vārds, drīz būs gads, kopš lietoju dažādas zāles. No tā visa, mans organisms ir novājināts, veidojas alerģijas un kuņģa problēmas... Nerunāsim par emocionālo stāvokli. Tik grūti saņemties un justies pilnvērtīgai....

Tad nu, mīļās meitenes. Dalieties savos pozitīvajos stāstos par ginekologu meklējumiem. Īpašu uzsvaru liekot uz ārstu, kas ir palīdzējis tikt pie mazulīša, neaizmirstot visu citu. Laikam meklēju patiešām privātu praksi, kur uz vienu laiku nav sarakstītas 5 meitenes.
15.04.2014 12:40 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Un Piramīdā nekādas pa priekšu aplaišanas nenotiek. Ieej, Tevi uzgaidāmajā telpā reģisrē kā nākamo pacientu un neviena tev pa priekšu netiks.
15.04.2014 14:27 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Ramona - Protams, neiet runa par to, ka kāda sēž ilgāk.Bet par to, ka pēc tam uz mana rēķina "iekļaujas laikā". Manuprāt, problēma ir tās nteiktās 20 minūtes, kurās iekļauties nevar, bet turpina pie tā pieturēties. Protams, nevar paredzēt, cik kurai ilgu laiku vajadzēs. Bet kādēļ tad nevelta katrai 40 minūtes, nu labi 30 min. Paliks laiks pāri, lai iet nākamā ātrāk.

Man nav iebildumu uzgaidīt, bet reāli, nekad neesmu tikusi savā laikā. Lielākoties gaidu 30-40 minūtes. Ņemot vērā, ka ierodos 15 min., pirms sava laika, tad gandrīz stundu nosēžu.

Sāpīgi ir tas, ka ma ir kalns ar jautājumiem, bet nevaru rast atbildes, jo mani praktiski neklausās. Viss ko jautāju, tiek pārtraukts..
15.04.2014 14:37 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Bet kādēļ tad nevelta katrai 40 minūtes

tādēļ, ka iestāde 2x mazāk piķi nopelnīs, tādēļ.
15.04.2014 14:39 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Bet kādēļ tad nevelta katrai 40 minūtes

tādēļ, ka iestāde 2x mazāk piķi nopelnīs, tādēļ.


Katrai otrajai velta, es nekad tajā barā neesmu bijusi. Reizēm liekas, ka mani dzen ārā, runā tik ātri, ka jau paspēju aizmirst ko gribēju jautāt.
15.04.2014 14:41 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Jo visām pacientēm nevajag 40 minūtes. Vienai pietiks ar 10 minušu konsultāciju, otrai 30, trešai ar 40. Ja man ir tikai viens jautājums, kāda velna pēc man vajadzētu 40 minūšu konsultāciju?
Kabinetā pavadu tik daudz laika, cik man nepieciešams, lai uzzinātu sev interesējošo informāciju. Tas, ka iepriekšējā paciente iekavēja 15minūtes, nekādā veidā neietekmē manu konsultācijas norises laiku. Man viss tiks izklāstīts sīki un smalki. Rodu atbildes uz visiem jautājumiem un vēl vairāk nekā man būtu jāzina.
15.04.2014 14:45 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Es pierakstos, laikā ierodos, bet man ir jāgaida vēl kādas 40 min. Nu kas tas ir???



Tad Tev jāmeklē klīnika, kur Tevi aprauj pusvārdā un dzen laukā, jo redz,Tavas iedalītās 20minūtes ir pagājušas. Laiks nākamajam klientam. Domā, ka tā tām lietām jānotiek?


Valsts iestāžu normāla prakse ir vienā laikā sarakstīt vairākus pacientus. Vai katram iedalīt 10min, lai būtu konveijeris un vairāk varētu noraust piķi. Tas jau pofig, ka ārsts nevar fiziski paspēt pacientu apskatīt, visus papīrus sarakstīt utt.

Es iesaku Matuli vai Kārkliņu.
15.04.2014 14:53 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Valsts iestāžu normāla prakse ir vienā laikā sarakstīt vairākus pacientus. Vai katram iedalīt 10min, lai būtu konveijeris un vairāk varētu noraust piķi. Tas jau pofig, ka ārsts nevar fiziski paspēt pacientu apskatīt, visus papīrus sarakstīt utt.

Tieši tādēļ valsts iestādēs kāju nesperu. Blank iesaku darīt to pašu, ja ir vēlme pēc cilvēcīgas attieksmes.
15.04.2014 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Ramona - šajā gadījumā iederās teiciens - paēdušais, nepaēdušo nesapratīs.

Kādēļ šo tēmu vispār aizsāku ir tas, ka ejot savā pieteiktajā laikā, nekad netieku kabinetā laikus. Pietam, nekad nesaņemu atbildes uz saviem jautājumiem. Ar atbildi - tā jābūt, viss labi, par daudz satraucies - nepietiek.
Piemēram, pirms mēneša biju pie savas ginekoloģes, stāstīju savas sajūtas un novērojumus, viņa atbildēja, ka tas ir normāli. Bet vakar uzzinu, ka tas ir no iekaisuma. Reāli mēnesi biju diskomfortā, bet man ieksaidroja ka tas ir normāli. Tagad viss ir ielaists un ir jādzert antibiotikas. Man nevelta pat tās 20 minūtes, jo ar iepriekšējo ir aizsēdējusies.... Rezultātā rodas nolaidība.
Nu kā var mēneša laikā, kas tik krasas izmaiņas būt? Ja pirms mēneša mani sūtīja mājās, ķerties klāt pie mazuļa radīšanas,pat īsti nepārbaudot. Un tagad, ak jā, nevari palikt stāvoklī, tev ir ielaist iekaisums. Blaaaa nu dusmas vnk
15.04.2014 14:57 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Tieši tādēļ valsts iestādēs kāju nesperu. Blank iesaku darīt to pašu, ja ir vēlme pēc cilvēcīgas attieksmes.


Tieši tādēļ šī diskusija tapa, paldies.
15.04.2014 14:59 |
 
Reitings 142
Reģ: 29.08.2012
Sveika!
Man viena kolēģīte ieteica dr. Ilzi Vībergu. Esot ļoti daudz ģimenēm palīdzējusi tikt pie bērniņiem, kaut arī cerību nav bijis. Viņa esot klīnikā Medeora, Ēveles ielā. Es gan pati pie viņas neaizgāju, jo tajā bridī man cena likās par augstu. Taču, ja būtu ļoti spiedoša sajūta, tad ietu, neskatoties uz cenām.
15.04.2014 15:06 |
 
Reitings 543
Reģ: 29.01.2009
Man ir Svetlana Ozoliņa - Superiga, mieriga, saportoša, atsaucīga :) Māsa pie viņas bija uzskaitē un es arī eju! Fantastiska daktere :)
15.04.2014 15:20 |
 
Reitings 135
Reģ: 07.08.2013
Netaisīšu jaunu tēmu, bet pie reizes pajautāšu šeit.
Meklēju ginekoloģi, kura zina kaut ko vairāk par NuvaRing. Un cik jūs maksājat par vizīti? Man vajag tikai parunāties, gribētu zināt ar kādām cenām vajadzētu rēķināties.
15.04.2014 15:34 |
 
Reitings 68
Reģ: 08.04.2014
Superīga ginekoloģe ir Vēsma Kažociņa. Iejūtīga, laipna, zinoša un jauka.
15.04.2014 19:46 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Dr. J. Kociņš - ļoti daudzām ir palīdzējis tikt pie bēbjiem (ar to arī slavens) Daudz zāles neraksta - ārstē pārsvarā ar rokām un savām zināšanām. Arī ar iekaisumiem tiek galā.Jautājumus atbild visus - ir ieinteresēts, iejūtīgs (dažreiz gan pasaka ari skarbas lietas), sonogrāfija arī ir uz vietas - visu var redzēt, kas darās, cenas - nesalīdzināmas ar V4 vai citu Rīgas ginekologu cenām, BET - Limbažos. Parasti jau bieži nav jābrauc - jo 1 vizītes laikā var izdarīt to, ko cits četrās, piemēram...
15.04.2014 20:10 |
 
10 gadi
Reitings 110
Reģ: 12.05.2009
Ja nebaida privātprakses, tad iesaku Alpino Pērli (Dr.Kārkliņa), ja ir kādas sūdzības viņa tiešām meklē kas un kā. Visi jautājumi atbildēti un nav bijis jagaida ilgāk par 10min. :)
15.04.2014 20:19 |
 
Reitings 454
Reģ: 13.11.2009
Es ieteiktu Dr Zani Vītiņu, viņa ir specializējusies grūtnieču aprupē un strādā arī Stradiņos, bet es pie viņas gāju EGV klīnikā. Ļoti jauka, patīkama, profesionala, zinoša un iejūtīga daktere. Viņu man ieteica cilvēks,kam ir plašs paziņu loks ārstu vidē, jo meklēju ārstu pie kura nejutīšos kā konveijerā un kurš man visu sīki un smalki varēs izstastīt,jo biju pirmā bērniņa gaidībās. Man starpcitu Dr Martule, pie kuras gāju pirms tam konstatēja polipu un nosūtīja uz operāciju,jo teica,ka līdz tam bērnu ieņemt būs praktiski neiespējami... Manam "polipam" ir 8 mēneši :) p.s. EGV klīnika starpcitu specializējas neauglības diagnostikā un ārstēšanā....
15.04.2014 20:32 |
 
Reitings 246
Reģ: 09.11.2012
nu ta jau ir ar valsts apmaksātiem ārstiem, konveijers :D

man ir čaligava pulsā, bet uzskatu ka viņa nav laba, ar grūtnieces statusu nekad pie viņas neiešu
15.04.2014 20:37 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Ai nu nevajag sito - konveijers utj. Tas, ka Tu nejedz atrast normalu ārstu un juties krutaka maksajot 4 eiro vieta 30 nenozime, ka valsts iestādes viss ir suds. Cik daudz arstu no privatpraksem vai no nez kurienes piepelnas vnk valsts poliklinikas utml
15.04.2014 20:48 |
 
Reitings 246
Reģ: 09.11.2012
vaitad es teicu ka eju pie dargajiem?

izlasi manu komentaru velreiz ;)

vnk saku kā ir jo patio strādāju slimnīcā - un tur IR! attieksme ka konveijeros ;)
15.04.2014 20:52 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Un Tu noteikti jūties krutāka mētājot savas replikas nevietā.
15.04.2014 20:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits