Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ginekologs - meklēju, pieredze

 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Mana šī brīža lielā sāpe - meklēju ginekologu.
Pastāstīšu savu sāpi, pieredzi un tad gan jau kādai būs ko teikt :)


Līdz šim likās, ka man ir pati labākā, saprotošākā, gudrākā bla, bla ginekoloģe pasaulē. Teikšu atklāti, mana ginekoloģe ir Ilona Kampara.
Itkā viss apmierina, ir zinoša, laipna, bet pēdējā laikā jūtos kā viena no, kas stāv rindā pēc desām. Tas laikam gan nav viņas dēļ, bet VC4 pieraksts nestrādā vispār, vienmēr kabinetā tieku kādas minūtes 30-40 pēc mana pieraksta. Kad nu beidzot esmu tikusi iekšā, viņa vēl raksta, kārtot citu meiteņu papīrus. Dod norādījumus praktikantei, kas man tiešām ļoti nepatīk. Beigu, beigās savā vizītes laikā, noklausos par citu meiteņu piena sēnēm, grūtniecību utt. Laika, lai uzdotu savus jautājums, man reāli nav. Viss ko pajautāju, tiek pārtraukts vai nu ar frāzi, tā tam jābūt, vai viss kārtībā... vai vnk praktikante ko pajautā... Sākumā nepievērsu tam uzmanību,līdz brīdim, kad nonācu Stradiņos, 25. nodaļā, 2 nedēļas pēc vizītes pie savas ginekoloģes, sāku domāt. Dakterīte teica, ka viss ir ok, cistu nav, bet 2 nedēļas vēlāk plīst cista......

Tāpat man ir problēmas ar bērniņa ieņemšanu. Katru reizi saka ko citu. Bet reāli uz jautājumie, ko uzdodu atbildes nesaņemu. Mūžīgi sadrukā tabletes. Pēdējo reizi, kad biju pie viņas, saņēmu pozitīvu ziņu. Analīzes ir labas un reālas iespējas ieņemt bērniņu. BET..

Vakar atkal bija kārtējā vizīte. Analīžu rezultāti ir slikti, hormoni nav līmenī un ir iekaisums, ko viņa nebija pamanījusi pirms mēneša. Sanāk, jau ielaists. Atkal esmu uz antibiotikām. Nekāds sekss, nekādi bērni.

No iestādes iznācu asarās. Pirms mēneša man teica, ka ir iespēja ieņemt dvīņus, kas viss ir kārtībā utt, vakar uzzinu, ka esmu ielaidusi iekaisumu, analīzes sliktas un vispār viss ir slikti...

Vai tāvar būt? Kā mēneša laikā tik krasi var mainīties analīžu rezultāti, vēl iekaisums.

Ļoti atvainojos, par haotisko domu izvirdumu, bet šobrīd galvā bardaks.

Vēlos atrast ārstu, kas brīdī, kad esmu kabinetā pievēršās tikai man, uzklausa un sniedz atbildes. Vēl jo vairāk, ja runa ir par grūtniecību. Manuprāt ir nepiedodami, ja nepamana elementāras lietas, ne jau ķeksīša dēļ tur eju, bet man rūp sava veselība, iespēja kļūt par māti. Goda vārds, drīz būs gads, kopš lietoju dažādas zāles. No tā visa, mans organisms ir novājināts, veidojas alerģijas un kuņģa problēmas... Nerunāsim par emocionālo stāvokli. Tik grūti saņemties un justies pilnvērtīgai....

Tad nu, mīļās meitenes. Dalieties savos pozitīvajos stāstos par ginekologu meklējumiem. Īpašu uzsvaru liekot uz ārstu, kas ir palīdzējis tikt pie mazulīša, neaizmirstot visu citu. Laikam meklēju patiešām privātu praksi, kur uz vienu laiku nav sarakstītas 5 meitenes.
15.04.2014 12:40 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
es esmu Dr.Matules fane.
Uzskatu, ka viņa ir ļoti profesionāla.
15.04.2014 12:43 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Izskatās, ka mums ar Pipareni ir viena daktere :)
15.04.2014 12:45 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Es visu laiku gaju pie Pundures kamer neatdevu galus gandriz ai vinas " viss ir kartiba viss ir tava galva" pec tam pargaju pie Bites,gaidiju veselu menesi rinda jo vina tacu " the best of the best". Tas nekas,ka strada novecojusa poliklinika, kabineta utj. Pec ieteikumiem aizbraucu nelabprat pie Irinas Storozakovas kokles iela. Biju patikami parsteigta par arsta uzmanigo attieksmi. Jauna, skaista ar dzivi apmierinata daktere kura profesionali pieiet savam darbam. Iesaku,nenozelosi,ka aizbrauksi. Veiksmi.
15.04.2014 12:46 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mana daktere ir Ilze Vidnere, stradā Ars.

Biju pie viņas arī uzskaitē, bet nu man problēmas gan nebija palikt stāvoklī, taču nekad neesmu jutusies, ka man nepievērš uzmanību, vienmēr atbild uz jautājumiem, stāvoklī esot ļoti nomierināja mani, ja biju par kaut ko satraukusies, kā arī ir paņēmusi bez rindas grūtniecības sākumā jeb paņēma jau pēc darba laika beigām, arī grūtniecības beigās, kad nevarēju pieteikties nekādi, jo viss pilns, tad zvanīju dakterei, tad pateica laiku, kad jāiet un paņēma mani, kas ir pašsaprotami.

Parasti ilgākais ir jāgaida 10-15 pa virsu, bet bieži tieku arī tad, kad man ir pieraksts. Nu pēcdzemdību vizītē gan bija jāgaida 20 minūtes, bet tad daktere ļoti atvainojās, jo saprot, ka mani mājās mazais gaida, bet uzreiz arī pievērsās man.
15.04.2014 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Ebe, laikam :)

par gaidīšanu-eju ARSā pie viņas, bet nu drusku vienmēr ir jāpagaida tāpat, kaut kā tas pieraksts drusku vienmēr kavējas, bet mani tas baigi nesatrauc, jo ir man viņi nākuši arī pretī, steidzamos gadījumos ieliekot nākamajā dienā papildlaikā.
15.04.2014 12:51 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2009
Es arī pirms kāda laika vīlos VC4 ginekoloģē, nepārtraukti man kaut ko ārstēja un katru reizi likās, ka kaut ko citu.....regulāri kā aizgāju uz ikgadējo apskati, ''iesprūdu'' uz kādiem pāris mēnešiem...iesaku KZS klīniku dr. Skrodele :)
15.04.2014 12:54 |
 
Reitings 1711
Reģ: 14.01.2011
Agrāk bija Pundure, bet pie viņa vairs neeju, jo man apnika viņas mūžīgā kavēšanās. Bet pati kā ārsts, man patīk.
Pēc Pundures pārgāju pie Jeļenas Maksimenko (Poliklīnika "Šarlotes".) Nu man viņa ļoti patīk. :) Kartīgi visu izstāsta, pilnos teikumos un saprotoši atbild uz jautājumiem, mīļa. Patīk, ka bieži par dažādiem niekiem paslavē :) Ir smaidīga un jauka. :)
15.04.2014 12:57 |
 
Reitings 44
Reģ: 24.01.2013
Dr. R.Kraule

Viņa ļoti pedantiski attiecas uz grūtniecības jautājumiem. Pareizi uzskatot, ka pirms katras grūtniecības jāgatavojas. Tā kā domāju, ka viņa Tev palīdzēs rast atbildi, kas nav tā un kā Jums to labot, lai sekmīgi ieņemtu veselīgu bērniņu! :)
15.04.2014 12:59 |
 
10 gadi
Reitings 4775
Reģ: 29.01.2009
Eju pie Alīnas Seļezņovas, samērā jauna un ļoti jauka ārste. Atradu viņu šeit pēc atsauksmēm. :)
15.04.2014 12:59 |
 
Reitings 298
Reģ: 11.02.2014
Es agrāk gāju VC4, man vienmēr kaut kas nebija tā kā vajag, dažkārt likās, ka esmu staigājoša nelaime....

1x piegriezās un aizgāju uz šo klīniku-> http://www.dnsarstuprakse.lv/
Atsauksmēs lasīju, ka ir ok.
Aizgāju, iegāju pa durvīm likas-šausmas, nu kur tu atspēries.
Bet tiklīdz ar mani sāka runāt tā sieviete, kas reģistrē cilvēkus, man palika mierīgāk.....
Līdz es ieraudzīju savu dakteri- A. Sizova...es domaju, ka nu būs vāks, likās tāda nelapina no sākuma, bet kad sākām runāt un apskati uztaisīja un analīzes un uzreiz iedeva savu vizītkarti, lai zvanu ja nu gadienā kas...wow, es tiešām iesaku. Super ārste.

Nevar salīdzināt ar manu pieredzi VC4
15.04.2014 13:00 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Viena no ginekoloģēm tīšu prāt sabojāja manu organismu, lai pēc tam to ārstētu, kad centos tikt pie bērniņa. Nomainīju ginekoloģi un griezos pēc palīdzības pie Māras Zumentes, jo specializējas neauglības terapijā. Saķēra galvu izbrīnā, kas ar manu organismu izdarīts.. Sākām ārstēšanu. Viegli negāja, toties nu man ir pus gadu jauna meita.
Kā arste arī ļoti atsaucīga un darbojas ar lielu ieinteresētību palīdzēt. Visu sīki un smalki pastāsta, zāles deva man izdevīgākās no labākajām un biznesu uz manas veselības netaisīja.
15.04.2014 13:09 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Jums ir atskauksmes par Dr. Neimani? vai Dr. Daizi?
15.04.2014 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Mīļās meitenes, paldies par ieteikumiem, pieredzi. Painteresēšos, pavākšu informāciju par visiem pieminētajiem speciālistiem. :)

Ramona- Ja, godīgi šobrīd man tiešām ir sajūta, ka mani vnk nobeidz un tad tjip ārstē...Paldies par savu pieredzi, ir par ko aizdomāties.
15.04.2014 13:25 |
 
Reitings 235
Reģ: 29.01.2009
Es arī eju pie Māras Zumentes privātklīnikā Piramīda. Kaut bērniņu vēl neplānoju, varu par viņu teikt tikai labākos vārdus - mīļa, jauka, vienmēr interesējās kā jūtos, apber ar jautājumiem. Citreiz ir bijis tā, ka jāpagaida mirklis, līdz var pieņemt, bet, manuprāt, es neesmu bijusi ne pie viena ārsta, kur kaut nedaudz būtu jāuzgaida.
15.04.2014 13:40 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Man pie Zumentes vienmēr nākas minūtes 10 uzgaidīt, jo klientu viņai ir daudz. Un katram nevar iedalīt noteiktu laika periodu. Saruna var ilg 15 minūtes, un var ieilgt arī līdz 40.
15.04.2014 13:43 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Klīnikā "Piramīda" iepazinos ar savu ginekoloģi L.Grīnbergu. tagad esmu pie viņas valsts uzskaitē RDzn namā. Vispār VC4 pēdējā laikā taisa baigās "lažas". Es pierakstos, laikā ierodos, bet man ir jāgaida vēl kādas 40 min. Nu kas tas ir??? (Man VC4 ir ģimenes ārsts, kas izraksta minerālūdeni un bietes, kaut arī bija iekaisums). :D
15.04.2014 13:48 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Es pierakstos, laikā ierodos, bet man ir jāgaida vēl kādas 40 min. Nu kas tas ir???

Tad Tev jāmeklē klīnika, kur Tevi aprauj pusvārdā un dzen laukā, jo redz,Tavas iedalītās 20minūtes ir pagājušas. Laiks nākamajam klientam. Domā, ka tā tām lietām jānotiek?
15.04.2014 13:51 |
 
10 gadi
Reitings 751
Reģ: 29.01.2009
Ramona - redzi tur ir tā lielākā problēma. Manuprāt, nav pareizi ja vienai pacientei velta 40minūtes, kamēr nākamajai 15 minūtes, jo ar to pirmo ir iekavēts laiks. Ņemot vērā, ka, piemēram tajā pašā VC4 pieraksts skaitās 20minūtes. Tur jau rodas tās problēmas.

Ja es aizeju uz savu laiku 10.20, bet pie durvīm vēl sēž meitene, kam pierakst bijis uz 10.00 un iekšā tiek 10.20, kad reāli būtu jāiet man. Vēl pa vidu atnāk grūtniece, kas protams tiek palaista bez rindas... Manuprāt, lielākā problēma ir pārāk mazā laika atstarpe no pierakstiem. Un tad sanāk ķert un grābt.

Sākumā nepievērsu tam uzmanību, bet nu man ir līdz kaklam. Atbraucu laicīgi, beigās nosēžu 1h. Tieku kabinetā, bet tur vēl risina citu meiteņu problēmas. Manuprāt, tas nav pareizi. Jo arī man ir savas problēmas, es maksāju un vēlos saņemt atbildes uz saviem jautājumiem. Viss būtu labi, bet ja parādās paviršības, neievēro iekaisumus utt.. tad jēga man tur iet?
15.04.2014 14:04 |
 
Reitings 445
Reģ: 20.04.2013
Nesen biju Saules veselības centrā pie Rezņikas-Martovas. Attieksme pašā centrā bija super - pavada līdz kabineta durvīm, aptekalē. Bet pats izmeklējums... It kā jau nekas slikts, bet likās tāds mazliet neiejūtīgs. Saprotu, ka daktere ko tādu dara katru dienu n-tās reizes, bet man, atvainojos par tiešumu, to spoguli iebāza tā vienaldzīgi, nedaudz brutāli. Pirms tam gāju pie Bites (jā, jā, novecojušā poliklīnikā, par nabaga 3Ls) un viņa bija daudz maigāka, lēnāka. Likās, ka viņa saprot procedūras nepatīkamo pusi un mēģina to padarīt maigāku, nevis strādā pēc principa, ka nekur jau Tu neliksies, pacietīsies.
Bet jā, joprojām esmu labas ārstes meklējumos, kurai uz vietas būtu USG un iespēja grūtniecības gadījumā saņemt valsts apmaksātu aprūpi.
15.04.2014 14:19 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Blank, nu nezinu gan. Man pašai vienu reizi nepieciešamas ir 20 minūtes vizītei, otru reizi 40. ārsts nevar izzīlēt, cik jautājumu būs no pacienta un cik ilgu laiku tas aizņems. Ja es maksāju, es vēlos visu noskaidrot līdz pēdējam sīkumam, nevis ātri visam izskriet cauri, jo laukā gaida cita paciente. Ir jāmācās respektēt vienai otru.
Nekad nav manā klātbūtnē risinātas citu problēmas. Tā varbūt notiek valsts klīnikās, vai nezinu kur, bet Piramīdas klīnikā apkalošana ir augstākās klases un 10, 15 minūtes uzgaidīt man nav problēma, jo arī meitene pirms manis, kura ir aizkavējusies dēļ procedūrām jeb jautājumiem, vēlas tikt pie mazuļa, jeb lai viņas grūtniecība norit veiksmīgi, ne tikai Tu.
15.04.2014 14:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits