Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labākās attiecības, kad nav attiecību

 
Reitings 12
Reģ: 08.04.2014
Ar problēmstāstu te startēju pirmo reizi. Tā varbūt pat nav problēma, bet tāds novērojums no savas dzīves...

Manā kontā ir pāris attiecības, kas visas beigušās. Ilgākās 6 gadi un vēl 2 īsākas attiecības. Šobrīd esmu nenoteiktā attiecību statusā. Tiekamies regulāri kādu pusgadu, bet neesam vienojušies, ka būtu oficiāls pāris. Kaut arī esam vienīgie viens otram, vairāk skaitāmies tā kā friends with benefits, jo šajā dzīves laikā nopietnas attiecības nevaram veidot.

Bet, bet bet... šīs attiecības (ja tās drīkst saukt par attiecībām) ir pašas labākās, kas man bijušas! Pat ar vīrieti, ko mīlēju un kurš mīlēja mani un gatavojāmies precēties, es nejutos kopā tik labi. Ar šo mums ir perfekta saskarme, mēs jūtam un saprotam viens otru pat bez vārdiem. Sekss ir lielisks, tā tuvība un maigums... neaprakstāms, nekad nevienu citu vīrieti neesmu tik ļoti sajutusi kā savu, dievinu viņa smaržu, garšu, visu. Ir tāda sajūta, ka ar šo cilvēku es patiešām vēlētos būt kopā visu dzīvi un novecot. Nav nekādu kašķu, strīdu, greizsirdības un tamlīdzīgi.

Vai tas nav dīvaini, ka ar cilvēku, ar kuru it kā nav "attiecību", attiecības ir pašas labākās. Kā tas var būt??? :)

Un tad es aizdomājos, ka tas varbūt tieši tāpēc, ka mums neskaitās attiecības. Tāpēc ka līdzšinējās attiecībās es diezgan daudz "kačāju pravas", centos vīrieti mainīt, labot, zāģēju par visu ko, pieprasīju uzmanību. Tāpēc tas viss arī izjuka. Bet šeit es neko tādu atļauties nevaru. Nevaru no viņa neko prasīt, pieprasīt. Un tāpēc esmu ar viņu kļuvusi ļoti saprotoša, tā teikt neko neprasoša un negaidoša, to, ko viņš man dod, vienkārši uztveru kā negaidītu dāvanu, nevis pašsaprotamu lietu, pieņemu viņu tādu, kāds viņš ir.

Vai tas varētu būt iemesls, kāpēc ir tik labi?
08.04.2014 10:50 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
Secinu pēc tava stāsta izklāsta, ka ja arī šīs attiecībās izvērsīsies par ko nopietnāku, tu riskē tās atkal sabojāt..
08.04.2014 10:55 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Negribu būt liela pesimiste, bet bieži vien pēc šādas eiforijas sākas krīze.. kad meitene sāk izmisīgi vēlēties ko vairāk, bet ne puisis..
08.04.2014 11:00 |
 
Reitings 12
Reģ: 08.04.2014
Tur jau tā lieta, ka es jau pati pilnībā saprotu,ka tieši NEvajadzētu, lai tās pāraugtu attiecībās, jo tad tas tiešām visu sabojātu... ņemot vērā manu attiecību pieredzi un kāda esmu attiecībās. Man patīk tas, kāda es esmu kļuvusi tagad - tik iecietīga, saprotoša, nekad neko neesmu vīrietim parmetusi vai zāģējusi. Es pati skatos uz sevi un brīnos. Atcoroties savas histērijas un strīdus attieicību laikos...
Bet no otras puses jā, gribas ar viņu būt kopā visu mūžu... Kā lai ir ar viņu kopā, esot neattiecībās? :)
08.04.2014 11:05 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Allena, Tu vienkārši esi kopā ar cilvēku, pret kuru Tev ir cieņa!
Vai šis puisis ar Tevi vēlētos veidot nopietnākas attiecības? Kā Tev šķiet?
08.04.2014 11:08 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
ak, cik pazīstama situācija... izturību un, lai izdodas viss!
08.04.2014 11:11 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es teiktu, ka tas tāpēc, ka jums nav kopdzīve. Tu nepārmet un nezāģē, jo vienkārši nav jau par ko, pieņemu, ka iepriekšējās attiecībās dzīvojāt kopā, nevis randiņojāt.
08.04.2014 11:11 |
 
Reitings 12
Reģ: 08.04.2014
Jā, man ir ļoti liela cieņa pret viņu. Un viņam tāpat pret mani.
Salīdzinot ar bijušajām attiecībām, mierīgi varējām apsaukāt viens otru, lamāties un tad atkal mīlēties. Te nekā tāda nav. Viss ir ļoti... kā pieaugušiem cilvēkiem.

Domāju, ka, nē, šobrīd viņš negrib nopietnas attiecības. Varbūt vēlāk... Es domāju, ka, ja izdotos kādu gadu vai pāris būt šādi kopā, ir iespēja, ka tas pāraugtu nopietnās attiecībās. Bet ne garantija, protams.
08.04.2014 11:12 |
 
Reitings 12
Reģ: 08.04.2014
cherr, nu iepriekšējās attiecībās jau pat randiņu posmā sākās tādas negācijas un drāmas, ka nu tikai :D
08.04.2014 11:13 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es, protams, nevienu nenosodu un katrs lai savu dzīvi veido kādu vien vēlas, tomēr man šāda friends with benefits nostāja nav pieņemama, vismaz ne vecumā, kad būtu nopietni jāsāk domāt par ģimenes veidošanu (secinu, ja bijušas vairākas attiecības, vienas no tām pat sešus gadus, tad tikai mazliet pāri divdesmit tev noteikti vairs nav)
Tāpat kā nav saprotama vienkārši dzīvošana kopā vairākus gadus, pat gadu desmitus bez nekādām oficiālām saistībām, bez pienākuma apziņas. Tā kā šeit ir runa par to, ka tiekaties jau pusgadu, bet pat nezinat, kas viens otram esat, neskaitaties pat pāris .. nu es tā nevarētu. Vai nu izrunātos un tiktu skaidrībā .. vai nu lai puisis iet pār kalniņu ar savu neizlēmību un nekonkrētību!
08.04.2014 11:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
šobrīd viņš negrib nopietnas attiecības.


es tulkoju kā

viņš negrib nopietnas attiecības ar TEVI


Es ticu, ka ir izņēmumi, bet šī, manuprāt, ir klasika!
08.04.2014 11:16 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
Vai tu domā, ka visas attiecības pēc kāda laika ir nolemtas rutīnai, zāģ-sesijām un strīdiem?

Vnk tavi bijušie tamdēļ arī ir bijušie, jo nesaskanēja un tās attiecības ir sava veida mācība un sevis izzināšana, lai saprastu, ko attiecībās vēlies un ko nē!
Tagad tev ir citas, jaunas attiecības, cita saskaņa, visas iespējas veidot tās pēc savas labākās gribas!

Ja viņš ir tavs īstais, jums saderēs kopā un nav jāsatraucas par cieņu, robežām un vēlmi veidot ko nopietnāku;)!
08.04.2014 11:17 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Persephon - Kur ir tas standarts, cik gados ir muļķīgi šādi dzīvot, kad ir obligāti jāiet pie altāra, javeido kopīgs ģimenes pavards un jādzemdē bērni? Cik?

Manā uztverē ir muļķīga tava nostāja, ka, ja tev ir tik un tik, tad šāds attiecību modelis ir nepieņemams!
08.04.2014 11:21 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Allena - pilnīgi un pilnīgi aprakstīju manu situāciju, kā pati esmu mainījusies,kādas ir šīs (ne) attiecības, visu visu!
Saprotu tevi un man tas liekas normāli, jo ne visi ir mērāmi pēc vienas mērauklas!
08.04.2014 11:23 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Persephon - Kur ir tas standarts, cik gados ir muļķīgi šādi dzīvot, kad ir obligāti jāiet pie altāra, javeido kopīgs ģimenes pavards un jādzemdē bērni? Cik?


Misssssss, šādu standartu nav, ja tādi radušies sabiedrībā - par tiem man vienalga, es runāju tikai un vienīgi par sevi, un to skaidri arī norādīju, ka man šādas attiecības nebūtu pieņemamas, vēl jo mazāk vecumā, kurā tomēr gribētos to ģimeni, stabilitātes sajūtu, un jā - arī tos bērnus ļoti iespējams. Nevis dzīvot neziņā, bet it kā tik ļoti laimīgās attiecībās, kuras par tādām nosaukt visai grūti, nezinot - rīt viņam būs kāda cita vai nebūs.
Kaut kā sliecos piekrist arī cormeum, ka ja vīrietis nevēlās nopietnas attiecības, tad tas nozīmē tikai un vienīgi to, ka viņš tās nevēlas ar tevi, nevis nevēlas kopumā!
08.04.2014 11:30 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
Piekrītu Persephon teiktajam, pēc pieredzes, ja pāris mēnešu laikā tomēr attiecības nav iegājušās nopietnākas (ar abpusēju vēlmi uz ko nopietnāku), nekas tur nesanāks un vīrieti tu tik ļoti nesaisti, lai viņš tev piedāvātu ko nopietnāku!

Sanāk jau, ka tu te sapņo, vai viņš vēlās ar tevi nopietnas attiecības, bet pati rakstīji komentāros, ka neko nopietnu nevēlās! Un pus gads ir ilgs laiks, lai tā vazātu aiz deguna, nesāpini sevi un aizmirsti viņu;)!
08.04.2014 11:31 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Persephon - es arī kaut kur zemapziņā esmu vēlējusies visu laiku klasiskā izpratnē ģimeni, bērnus utt, bet visas šādas klasiskās attiecības ir cietušas fiasko! Un tagad, neskatoties uz to, cik gadi man arī nebūtu, es izbaudu daudz vairāk, nekā man ir bijis iespēja izbaudīt kādreizējās attiecībās.
Ir jāatceras mazs, bet patiess fakts - ne visi ir radīti ģimenei un bērniem, lai cik ļoti arī paši to nevēlētos, bet visas šīs attiecības cieš sagrāvi.
Un ja šāds modelis ir vienīgā iespēja, kā cilvēkam gūt prieku, tad why not?
08.04.2014 11:33 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Nuu nez, es nemaz tā negribētu, ka mani tik nenopietni uztver.
08.04.2014 11:37 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Kā lai ir ar viņu kopā, esot neattiecībās?

Parādi, ka viņš nav vienīgais uz pasaules un ka ir arī vīrieši ar nopietniem nolūkiem, ne tikai pa gaisu. Ja viņam vienalga un viņš nemaz nav greizsirdīgs un necenšas sevi pierādīt, tātad nekas vairāk tu viņam nebūsi par friends with benefits.
08.04.2014 11:40 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
varbut tu vienkarsi esi mainijusies!
08.04.2014 11:47 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Es domāju, ka šīs attiecības, ja kļūtu par attiecībām, nesabojātos.
Bet vai ir lemts tām būt attiecībām....šaubos, jo neuzskatu, ka ir tāds termins - nav laika attiecībām. Es redzu kā ļoooti aizņemti cilvēki veido jaunas attiecības, precās utt. Tie ir tikai aizbildinājumi...
08.04.2014 11:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits