Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mīlestība

 
Reitings 97
Reģ: 20.01.2014
Kas jūsu prāt ir mīlestība ?
Ar ko tā jums asociējas, gribētu dzirdēt jūsu meiteņu viedokli :)
Saka ka iemīlēšanās laiks esot tas viens no skaistākajiem!
07.04.2014 23:44 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Iemīlēšanās un mīlestība ir dažādas lietas (sajūtas es teiktu).
Iemīlēšanās norauj jumtu, taureņi vēderā, rozā brilles (ne vienmēr).
Mīlestība - kad iestājas miers sirdī un tur apakšā, ir vienkārsi labi viņam blakus, racionāli domā par abu nākotni, grūti aprakstīt, bet, jā, visvairāk tas man asociējas ar miera sajūtu.
Visveiksmīgāk tad, ja šie abi iet pamijus uz vienu un to pašu cilvēku. Pa manam tas ir iespējams.
Tā tas ir manā prātā.
07.04.2014 23:52 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Dzīvniecisku instinktu, komforta un pieķeršanās mikslis, kas cilvēkos rada ilūziju, ka tas ir kas augstāks, nekā tas patiesībā ir.
07.04.2014 23:54 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Visveiksmīgāk tad, ja šie abi iet pamijus pamīšus uz vienu un to pašu cilvēku. Pa manam tas ir iespējams.


++
07.04.2014 23:55 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Dzīvniecisku instinktu, komforta un pieķeršanās mikslis, kas cilvēkos rada ilūziju, ka tas ir kas augstāks, nekā tas patiesībā ir


Tieši tā :)
07.04.2014 23:58 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
Ehh, man pēdējā laikā tik grūti ar tām attiecībām ir, ka izlasīju šito tēmu un komentārus - atkal puņķi un asaras pa gaisu :(
07.04.2014 23:59 |
 
Reitings 85
Reģ: 13.02.2014
Iemīlēšanās ir pārejoša, bet mīlestība nav vismaz es tā uzskatu.
Kā jau teici ka iemīlies viss ir skaisti un labāk nevar vēlēties.
Mīlestība grūti izskaidrot, tas ir ka cilvēkam esi gatava atdot sevi visu un pretī saņem to pašu un, lai arī kā nebūtu dzīvē, otrs ir pats labākais priekš tevis un tas nepāriet!! nemāku izskaidrot īsti
08.04.2014 00:21 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Ehh, man pēdējā laikā tik grūti ar tām attiecībām ir, ka izlasīju šito tēmu un komentārus - atkal puņķi un asaras pa gaisu

Ja vajag izraudies.. Taču teikšu,ka šīs jūtas var arī interpretēt. Ja nav,ko mīlēt (cilvēka), iemīli pasauli.
Man liekas,ka mēs pārak bieži kā mīlēstību saprotam nevis jūtas, bet konkrētu cilvēku. Kas arī dara tās raizes. Protams, ir skaisti, ja ir mīla un pretmīla, bet šīs jūtas ir pārak labas, lai tās attiecinātu tikai uz konkrētu cilvēku. Tas ir kā atdot viņam sevi visu un,ja viņš iet, oaņems Tevi visu līdzi. Labāk sadalīt un vienmēr, lai paliek kaut kripatiņa, bet sev - nepazudējoties.
08.04.2014 00:26 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Esmu iemīlējusies kādas reizes padsmit, visu savu līdzšinējo mūžu esmu dzīvojusi šīs sajūtas dēļ, tā savā ziņā ir kā narkotika, kad beidzas vienās attiecībās, tad meklē atkal citās...vismaz man tā ir bijis. Tagad esmu kaut kur apstājusies, laikam jau klusām piezagusies tā mīlestība. esmu neapzināti gājusi uz to, vai vismaz izdarījusi to, lai tas būtu iespējams...esmu atkal kopā ar bijušo vīru un tagad man šķiet, ka neesmu tikai iemīlējusies, es mīlu...tas ir kaut kā citādāk, ir tāda sajūta, ka beidzot esmu nokļuvusi mājās. Un man prieks, ka tas ir noticis tagad, labi, savos 26os gados esmu piedzīvojusi virkni attiecību un laulības škiršanu, bet tagad man tas viss liekas likumsakarīgi, tā tam bija jānotiek, lai es būtu tur, kur tagad esmu, blakus vīrietim, kuru mīlu.

Izklausos kā maza, samīlējusies stulbene, tik banāla, bet nu tāda ir mana mīlestība tagad.
08.04.2014 01:02 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
jonquille Itkā tā ir, kā Tu saki - mīlestībai jābūt pašā - pret sevi, un tad var mīlēt citus negaidot neko pretī. Te nu bija mana kļūda...

Raudu jau otro dienu, sirds vietā kā tāds klucis, bet zinu - izraudāšu, izsāpēs, un būs labi, tikai nepatīk šitas posms :(
08.04.2014 01:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits