kad jāšķiras?

 
Reitings 258
Reģ: 03.07.2012
Tēma tāda - ar draugu esam kopā ilgi, bet ļoti konfliktojam. Bieži aizdomājos par šķiršanos, bet es to ļoti negribu, kaut jūtu, ka vajadzētu. Mūsu attiecībās ir bijuši tādi starpgadījumi, ko citas meitenes noteikti nepiedotu saviem draugiem. Bet man negribas šķirties. Un riebjas strīdēties. Tad, nu, uzdodu sev un arī Jums jautājumu - kā var zināt, ka ir pienācis laiks šķirties? Vai tie ir kādi stereotipi manā galvā, kas man saka - vot, šito nedrīkst piedot, jāšķiras! Vai tomēr tā arī ir? Ko nedrīkst piedot otram cilvēkam ub kāpēc? Kad ir jābeidz dot iespēja mainīties?

Ceru ka saprast var manu putru, jo kas ir galvā, to arī rakstu :D
07.04.2014 00:48 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es ar brāli nekāvos:D man tas viss nav saprotams:D es saprotu tik vārdiskas cīņas, kaujas:D ja kāds ar mani sāktu "slēpēties" un iesistu pļauku,tad es viņu vairs nevēlētos redzēt:D un atcerētos to mirkli uz visu mūžu.
sievieti var savaldīt vnk atrodos īstos vārdus..var mīļi palūgt,lai izdara, vai arī pats mierīgi kurpes nolikt vietā ..ir dažādi varianti kā situāciju risināt.
07.04.2014 08:08 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Ak Dievs, nopietni?! viņš šitā psiho?! Wirtuozo aši vāc manteles un prom!
07.04.2014 08:21 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Pēc rakstītā - tā nav tikai tev kaut kāda doma galvā, tas ir fakts, viņš ir vardarbīgs, tu pavelcies līdzi, nostādi sevi upura lomā. Lūdzu šķiries no šī cilvēka, nepazemo sevi. Šādas situācijas, kad kāds grib vienu un sāk psihot par sīkumu, kurpes likšanu plauktā parasti ir ar 2 g.v. bērniem, tikai viņi sapsihojas, izraudas un aiziet gulēt, bet tev vīrietis vnk fiziski iespaido un pazemo. Bēdz, kamēr neesi cietusi vēl vairāk. Tas nav normāli. Nevajag neko ticēt un cerēt. Cilvēki nemainās. Tāpēc jau cilvēkus iemīl, par to kādi viņi ir, nevis par to kādi viņi varbūt būs. Un es nesaprotu kāpēc tu mīli tādu cilvēku, kas dara tev pāri, vabūt aprunājies ar psihologu, jo tas fakts, ka tu mīli pāridarītāju liek domāt, ka kaut kas ar tevi nav labi.

Palasi šo:
https://drive.google.com/file/d/0Byx9CXJUx6ltdU5oRjNvTDJMbDg/edit?usp=sharing
07.04.2014 08:59 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Jaa un kaa jau Neons mineja- reizem vnk principa pec gribas, lai savaac... Jo man reali besii, ka mans draugs zin, ka ir lietas par kuraam toch nopsihoshu, bet nee vins turpina darit un tad rodas taa sajuta, ka attiecibas vins mani nedzird un kad nesaprot normi, tad automatiski tiek nopsihots, bet mums jau attistijies tas limenis attiecibas, ka vins pienak - pielien un viss labi:)
Domaju, ka Autores gadijuma - puisis vnk no meitenes grib izspiest, lai vinja mazliet pieversh uzmanibu tam ko vins saka!
07.04.2014 09:11 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Es tavā vietā rīkotos tā- tajā momentā kad es ģērbos un viņš nometa kurpes koridora vidū, es būtu klusējot ģērbusies tālāk, apģērbu sakārtojusi un nolikusi vietā, bet kurpes , ja viņš nometa koridora vidū, tad tām pat nepieskartos, pateiktu-ja tu tur nometi, pats arī savāc un demonstratīvi neliktu tām pat pirkstu klāt, lai mētājas, kur viņš nometa. Beigās lepni pateiktu, ka ar bļaušanu, tu mani nepārmācīsi.
Viņš ir pieradis, ka tu viņam, kaut psihojot, bet paklausi. Vienreiz izdari otrādi, nepsiho-bet arī tai pat laikā neko nedari, ko viņš liek.
07.04.2014 09:18 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Jautājums ir - Kad jāšķiras?
Atbilde ir - Tagad. Ir īstais laiks, pavasaris atnācis, tūlīt plauks koki un puķes.
Viss kā radīts jaunam sākumam. Priekšā daudz saulainas dirnas, ko baudīt ar ko jauku, nevis tai vietā saņemt pļaukas un justies kā lupata, kad Tevi nomet pie zemes.
Es arī esmu pa zemi grūstīta utt. Un pametu to lopu. :)
07.04.2014 09:25 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Šeit problēma nav abu egoismā un perfekcionismā un pat ne kašķos, bet gan roku pacelšanā un vardarbībā. Es nekad nebūšu kopā ar vīrieti, kurš man iesitīs kaut vienu reizi, tāpat es arī nekad nepacelšu roku pret vīrieti. Man arī uznāk "melnās dienas", kad spēju aizsvilties par līdzīgiem sīkumiem, mēdzu tad pabļaut, ja strīds ir tāds pamatīgs, tad esmu pat metusi priekšmetus pret sienu vai grūstījusi mēbeles, lai dabūtu ārā to spriedzi, bet NEKAD fiziski neaizskaršu otru cilvēku. Labi, ka šādi strīdi ir ļoti liels retums....
Autores gadījumā, kad strīdi ir bieži un vardarbīgi - bēdz, šķiries un labāk ātrāk nekā pēc gadiem, kad jau nervi sabeigti lupatās. Tici man, ir iespējamas arī citādākas mierpilnas attiecības.
07.04.2014 10:22 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Lasot autores 2.ierakstu, man bija lielas acis. Abi divi izklausās nestabili. Tā nedrīkstētu uzvesties ne viens, ne otrs.
07.04.2014 10:27 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Tiešām. izlasot to situācijas/strīda aprakstu man gribas teikt tikai vienu- kāds podiņš, tāds vāciņš.
07.04.2014 10:33 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Arī man radās iespaids, ka abi esat jauni un neteikšu, ka vecis ir kretīns un tev jāšķirās. Jus abi paši uz to provocējāt, abi esat vienāgi skandalētāji - vismaz tāda sajūta bija pēc apraksta. Te nav jādod iespēja puisim mainīties, bet abiem nopietni jāpadomā par mainīšanos vai arī vienkārši ar laiku paši attiecībās izaugsiet.
Iesaku tik ļoti asi nereaģēt uz katru teikumu ko viņš tev pasaka. Ja viņš grib, lai tu kaut ko dari pēc viņa prāta, tad citreiz izdari - tad kad saproti, ka viņam tiešām taisnība, bet citreiz mierīgi pa savam vari izdarīt, pamatojot mierīgā balsī kāpēc tā darīsi.
07.04.2014 12:02 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Tā kā es pēc dabas esmu ļoti savaldīgs cilvēks, tad šī situācija man liekās vairāk kā nepieņemama. Pirmkārt, pašai jāiemācās kontrolēt savas emocijas un otrkārt, tas 'vīrietis', ja vienreiz pacēla roku un Tu piedevi viņam to, noteikti, ka agrāk vai vēlāk atkārtosies un ne tikai, jo, manuprāt, tā ir pazemošana un pretīga rīcība.
07.04.2014 12:02 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nu, kad sagribēsi būt laimīga, tad šķiries. Pagaidām tev patīk būt kāju pamesla lomā.
07.04.2014 12:08 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Pfff.
Skrien prom no tāda.
07.04.2014 12:30 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Es to sapratu tad, kad man bija nepatīkami atrasties zem vienas segas un , kad gultā centos būt attālāk no viņa.
07.04.2014 12:35 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Brīdī, kad mans draugs iedomātos ņemt mani aiz sprandas, vazāt pa grīdu vai pacelt roku, es aizietu.
Es varu piedot daudz un varu iet uz daudziem kompromisiem, bet sorry - divas lietas man ir totālas sarkanās līnijas, kuru pārkāpšana man pašai būtu nodevība pret sevi. Sišana vai jebkāda fiziska vardarbība ir viena no tām lietām.
Nekad dzīvē es to nepaciestu.
Ja var šitā psihot par tādiem sīkumiem, tad kas būtu tad, ja būtu nopietnāks iemesls - kkas salauzts vai slimnīca?
Uzskatu, ka ir jāspēj normāli runāt par lietām, normālā tonī visu noskaidrot, nevis uzreiz psihot.Nevarēja sekundi pagaidīt ar tām kurpēm? Tur taču nevar paredzēt, par ko tāds tips eksplodēs nākošreiz.

Taču, brīdis, kurā izlemsi šķirties(ja tiešām to izlemsi), ir atkarīgs tikai no tevis.
07.04.2014 12:49 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tad kad vairs nejūties laimīgs attiecībās, kad jūties drūms, nomākts, apspiests.
07.04.2014 12:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, ir muļķīgi būt kopā tāpēc, ka ''negribas šķirties''

Ja attiecībās nav savstarpēja cieņa.. kāda jēga? :)
07.04.2014 12:54 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
seksa neesamiba veseliem cilvekiem ir raditajs, ka attiecibas jau labu laiku ir beigusas. a ja stridas, bet sekss ir, tad visu vel var glabt!
07.04.2014 13:10 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
izlasiju par tam kurpem.
vins ir valdonigs un nedaudz uz psiho pusi, ja ta var izteikties. tu neesi tas tips, kurs gribetu paklauties,jo velies stavet vinam blakus, nevis but zemak. un jus abi nesaprotaties. vins tevi grib dreset, komandet pa savam, redz, ka tu nedari ta ka vins grib, tad parada savu nostaju, sodot tevi-izmetot kurpes istabas vidu. tevi si neiecietiba aizvaino, jo tev nepatik paklauties, bet mili darit visu pa savam un kad pati velies. lai paraditu, ka esi gana neatkariga butne un tevi nesatrauc vina izgajiens ar kurpju mesanu, kaut patiesiba tevi tas besi, aizskar un kaitina, tu pamet savu somu, lai paraditu-nu ja jau tu ta vari izrikoties, tad redzi, es ar! vins skatas, ka tevi nevar parmacit ar to kurpju mesanu, jo pati vel somu met, tad nem un grib nodemonstret savu varu-ar speku spiez savakt mantas.tu pretojies, jo tevi sada riciba pazemo un tevi parmen spits, ka vins ta izrikojas. saja situacija tu doma, ka nekad muza nepacelsi un nenoliksi vieta tas mantas!! vinam temperments spragst pa gaisu, tev ! un sakas kautina cienigi elementi kurpju del!

ta ir mana situacijas analize. nezinu vai es kludos, izverte pati.

ka tu varetu rikoties? meginat ar vinu runat, ja vins ir atverts cilveks sarunam. izskaidrot un meklet kompromisus....kaut no dzives varu teikt, ka sadi cilveki nemainas, vini tikai var pieklust un klut nedaudz apslapetaki, jo ja vins ir tads, ka vinu besi lidz sirds dzilumiem tas atstatas kurpes(lai cik nenormali tas tagad neizklausitos), vinu vinas besis ari turpmak. un tur vins neko sev padarit nevar. ja tiesam so cilveku mili un velies ar vinu dzivot kopa, tad diemzel tv ir jabut viltigakai. piemeram, tu vari visu darit pa savam, bet daro to tad, kad vins nav majas vai neredz. redzi, ka atkal cilveks uzprasas uz stridu ar bedigam sekam-ignore. ja nometa kurpes, nesaki neko, nedari.domaju, ka nevajag darit neko saja gadijuma, nevajag uguni piesaut visam. butiba ja jus nemainisieties vai vismaz tu nelaidisi to visu gar ausim, jus izskirsieties
07.04.2014 13:35 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 15.05.2013
viņš mani paņem aiz sprandas un stumj savākt mantas, nogrūž zemē

Ak dievs... Un ir sievietes, kuras kaut ko tādu pacieš un vēl domā, ka varbūt nevajag šķirties??!!
07.04.2014 14:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits