Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieši, Attiecības, Sekss -lieciet, kurā tēmā gribat

 
Reitings 124
Reģ: 13.08.2013
Sveikas, mīļās meitenes!

Situācija šāda-neesam paranojiski pesimistiskas, bet nu apzināties-neesmu mākoņos augusi, apzinos arī reālo lietu situāciju.

Satikos ar puisi, vienaudzi. Gadi-neesam tīņi, jaunieši/studenti.

Sākumā bija pāris tikšanās citu cilvēku ielokā(ne ballītes-savā ziņā obligātas), kur jau saskatījāmies, bet pimā kļūda-pirmajā kopīgā, neoficiālā pasākumā sadzērāmies un es paliku pie viņa. Nākamajā rītā ar dullu galvu sapratu, kas par kļūdu pieļauta, devos mājās(pavadīja). Pierakstīja manu numuru, bet teica 'tagad jau nav ko liegties, ka viens otram patīkam-mums kaut kur jāaiziet kopā' . Domājot, ka tas tik tāds sirdsapziņas mierinājums puisim, neņēmu pat vērā, bet nu turpmāka netikšanās nebija iespējama. Teiksim tā-toreiz un tagad mūsu tikšanās ir arī citu lokā neatceļamas.
Jā, reputācija viņam gāja pa priekšu un vēlāk dzirdēju arī aprakstu 'international man-whore'.

To visu zinot, man bija low expectations-es biju gatava un parakstījos uz šādu scenāriju.Šajā brīdī neko citu nevēlējos. Pat ja vēlējos-morāli biju tomēr gatava šim.
Sarakstījāmies, tikāmies. Otrreiz atkal paliku pie viņa, bet tas bija pēc gara randiņa un es pat tielējos. Jā, neesmu tāda tipa meitene, bet viņš mācēja pavedināt un iekāre šaudījās no abām pusēm pamatīgi.
Tad trešajā reizē biju sataisījusies kā meitene no filmām-pašai galva augšā, papēži, mežģīnes, bet viss normas robežās-biju pārsteigta, kad pusis vēlējās vienkārši jauku vakaru, bez turpinājuma. Vēl nākamajā reizē (iepriekš ļoti bija vēlējies un jau mudinājis) devāmies uz teātri. Sacīts darīts. Devāmies, bet puisim deguns mākoņos un visu laiku pašpārliecināti par sevi izteicās-apzinājās savu skaistumu, bet tai pat laikā slavēja arī mani.
Pati to ņēmu vērā un vilku uz zobu arī viņu-ja teica, ka man actiņas mirdz un man viņš patīkot, ķircināju un teicu-tev pašam actiņas mirdz. Pēdējā tikšanās reizē atbildēja-es zinu, sāk, ja?
Ir gari to visu rakstīt, bet tas viss progresēja un bija sajūta-jo vēsāku es tēloju, jo vairāk viņš sāk just. Aicināja pat doties vairākkārtīgi uz viņa pilsētu brīvdienās. Sāka rakstīt 'žēl, ka neesmu tev klāt' pēc pēdējās tikšanās, kas brunču medniekam nav tipiski.
Pie problēmas-pēc šī vakara (teātris, vakars pie viņa (atkal nebija tik nasks uz gultas priekiem, kas liek domāt, ka tas tomēr nebija galvenais mēŗkis,lai ar mani tiktos), prasībām braukt uz viņa pilsētu utt, viņš pēkšņi noklusa. Pēkšņi ziņu no viņa nav. Pēdējo tikšanos atcēla un iniciatīvas nav. No manas psues ,protams, arī nav. Es līdz pēdējam spēlēju, ka man tā bija tikai izklaide, lai neuzskata mani apr vienu, kas sapņu pilis ar viņu sacēlusi.
Jautājums (tām, kas saņēmās izlasīt) - vai jums ir bijusi pieredze ar šādiem puišiem?
Es godīgsakot nespēju saprast, kas notika. Viņa sajūtas ,šķita, sākam progresēt. Viss par actiņu mirdzēšanu, aicinājumiem, komplimentiem par to, ka neesmu tikai skaista,bet arī gudra, ka mēs domājam līdzīgi un ka nebija to gaidījis no meitenes.
Jāsaka-izslavēts ar savu iedomību visu cilvēku lokā-daži apt sakot, ka viņš tiešām ir gudrs un inteliģents, bet tāds preteklis un iedomīgs, ka cilvēki pat nevēlas runāt ar viņu.
06.04.2014 23:38 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Hmm.. es nezinu.. Varbūt tiešām džeks gribēja tevi pavedināt, izmantot, bet tā kā tu spēlēji vēsās meitenes lomu, saprata, ka nekas nespīd un atmeta ar roku. Tādi džeki jau ilgi neskrien vienai pakaļ. Ja nevar dabūt, tad ņem nākamo.
06.04.2014 23:50 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
Varbuut vijsh tagad sadomaaja teaatri paspeeleet, grib,lai tu vinjam pakalj paskraidi.. Grib pateelot veeso, redzeet vai skriesi pakalj.. Nu,man vismaz taa shkjiet. Bet,kas to lai zin, izklausaas,ka vinjam mazliet putni galvaa...kautko teelot,ilzikties..prieksh kam?
06.04.2014 23:50 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Vai arī džeks patiešām ir ieķēries tevī, un pats tam nespēj noticēt, tāpēc tagad klusībā cenšas sagremot visu un tikt galā ar taureņiem vēderā. Iemesli jau var būt visādi. kas to lai zina, kas notiek viņa galvā :)
06.04.2014 23:52 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Vecākiem vīriešiem ir tipiski tēlot, ka fiziskais aspekts nav galvenais, tāpēc tas nenotiek katrā tikšanās reizē.

Sāka rakstīt 'žēl, ka neesmu tev klāt',kas brunču medniekam nav tipiski.


Vai tad brunču mednieki tā nedara? Man whores pat ļoti bārstās ar saldiem tekstiem, jebkurā vecumā.
06.04.2014 23:54 |
 
Reitings 124
Reģ: 13.08.2013
Nu esam jauni,tā teikt-jaunības trakums, maksimālisms utt.
Man visvairāk nav skaidr-ja gribēja no manis seksu-nu bet dabūja jau pirmajā vakarā, arī turpmāk, bet šķita, ka es gribu to seksu vairāk ,kā viņš. Pat toreiz, kad biju sataisījusies kā no žurnāla vāka-pavadīja uz mājām, sakot, ka ir noguris. Es biju meitene, kas nevis tur viņu vaļīgā pavadā, bet tā kā netur vispār. Tad kas pēkšņi notika? mulsina tieši tas, ka tā pēkšņā atsvešināšanās notiek pēc reizes, kad vēl aicināja ciemos un kad izrādīja, ka viņam sāk parādīties jūtas. Pašai nojauta saka, ka puisis nobijās apts no savām sajūtām,bet nu es girub būt reālistiskāka-man ir sajūta, ka studenta vecuma puišiem šādu emociju nav.
06.04.2014 23:55 |
 
Reitings 468
Reģ: 29.01.2009
Izlasīju! :)
Varu pateikt tikai no savas pieredzes - ja es savējam nebūtu pēc pāris randiņiem pati rakstījusi un izrādījusi interesi, šaubos vai būtu mēs kopā sagājuši. Atšķirība gan ir, manējais nav bijis brunču mednieks.
06.04.2014 23:56 |
 
Reitings 124
Reģ: 13.08.2013
Tai pat laikā (es necenšos sevi celt debesīs, nepārprotiet, ebet vairāk citēju) - tu esi tik gudra, tas, ko tu saki, tas raiš tādu loģiku. Reti kura meitene ir gan skaista, gan inteliģenta. Tu mani pārsteidz.
un es esmu tinusies arī ar jēliem brunču medniekiem, bet kad šis puissi to teica-tas tiešām skanēja īsti. Man sāka šķist, ka esam apgrieztās situācijās, jo viņš bija tas, kas teica 'mēs tā kā tāds pārītis' , 'kas šis viss ir?' ,'kā tev šķeit, uz ko šis viss ved?' un es tik atteicu (negribot sasteigt un nobiedēt viņu) 'es nezinu, es pat par to nedomāju.es dzīvoju mirklim un šobrīd jūtos labi.'

Šķita, ka tas viņu tieši peivlek, ebt tad pēkšni-badāc.
06.04.2014 23:58 |
 
Reitings 468
Reģ: 29.01.2009
Puišiem ir emocijas visos vecumos! Tikai kā nu kurais tās izrāda... Varbūt viņam tiešām parādījās jūtas, bet redzot to, ka Tu nekādu interesi neizrādi , viņa lepnums ņēma virsroku... Vai arī otrs variants - uzradās kāda cita pie apvāršņa, ko aplidot. Variantu daudz, bet ja pašai viņš nav vienaldzīgs, uzraksti un painteresējies kā šim klājās :)
07.04.2014 00:00 |
 
Reitings 261
Reģ: 05.06.2012
nu nezinu.... man šķistu, ka puisim tiešām kkas tur iekšā notiekas.... pēc visa izlasītā šķiet, ka esat kā pamainīti vietām.. varbūt puisis pats negrib nonākt muļķa lomā, ja esi uztaisījusi ainu, kad tev itkā vienalga.... varbūt viņam tiešām rodas kādas simpātijas?
07.04.2014 00:02 |
 
Reitings 124
Reģ: 13.08.2013
Susurs - nu te laikam tas nebūs tas gadījums, jo puiss tiešām siržu lauzējs-pilnā komplektā. Izskatīgs, gaumīgi ģērbjas, ir nauda, inteliģents+gudrs, māk apieties ar meitenēm. Meičas krīt ap kaklu un puisis to izmanto-es darītu tā pat viņa situācijā.

Te ir peles un kaķa spēle pat uz to-cik stundas kurš atbild , kurš uzraksta un kurš beidz sarunu. Manu uzplīšanos, baidos, ka pāpratīs par izmisumu un baros tikai savu ego vēl vairāk.
07.04.2014 00:02 |
 
Reitings 261
Reģ: 05.06.2012
anna var intereses pēc uzzināt ar kādu vārdu sākas puiša vārds? :)
07.04.2014 00:04 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
tu esi tik gudra, tas, ko tu saki, tas raiš tādu loģiku. Reti kura meitene ir gan skaista, gan inteliģenta. Tu mani pārsteidz.
un es esmu tinusies arī ar jēliem brunču medniekiem, bet kad šis puissi to teica-tas tiešām skanēja īsti.

Nu, es esmu saskārusies tikai ar šo babņika tipu, kas saka šīs ''Reti kura meitene ir gan skaista, gan inteliģenta. Tu mani pārsteidz.'' frāzes. Nemaz nezināju, ka ir tādi babņiki, kas šos dziļos tekstiņos nelieto.
07.04.2014 00:05 |
 
Reitings 124
Reģ: 13.08.2013
ok, es te tiešām šonakt bombardēju, negribu garlaikot, ebt tiešām bardaks galvā.

Ja jau rodas simpātijas-tad kur ir šķērslis? labāk vnk nelikties ne zinis, atsvešināties un viss?
Jo bija norunāta tikšanās vienu dienu, vēl akd nejauši sastapāmies-atgādināja, ebt tad, bams, un nedeva ziņu, kad pārjautāju, kas notiek ar tikšanos-teica, ka netiks, esot ļoti aizņemts. Vēlāk nenāca nekādi citi priekšlikumi, atkal nejauši sastapu un puisis izlikās it kā nekas enbūtu noticis.Bijām tur , kur pašā sākumā. Tīri koleģiālas attiecības. Nošokēja, ņemot vērā, ka vēl pimrs nedēļas bija teicis, ka pašam actiņas sāk mirdzēt un cik es esmu lieliska bla bla bla.
07.04.2014 00:05 |
 
Reitings 261
Reģ: 05.06.2012
tās tiešām izskatās pēc kaut kādām spēlītēm, vismaz manuprāt...
07.04.2014 00:07 |
 
Reitings 124
Reģ: 13.08.2013
lionheart-ar L, kaut ko izteica? :)


Fleur-nu, man ir grūti pateikt, jo tikusies esmu ar daudziem, kas ir teikuši ,ko līdzīgu, bet šis bija citādi, jo , es neesmu iedomīga, bet pašpārliecināta-es girbētu domāt, ka esmu inteliģentāka ,kā vidējā sieviete, īpaši ja man ar šo puisi sakrita sfēras-to vēl vairāk tas tikai paspilgtināja. Protams, protams, es arī neattaisnoju.Iespējams emsu kārtējā babņika upuris, tikai šis bija tik advancēts un ar tādu pieredzi, ka jau pieslīpējis citu vājās vietas.
07.04.2014 00:07 |
 
Reitings 261
Reģ: 05.06.2012
bija prātā viens puisis ar tavu aprakstu, bet nesākas viņa vārds ar L :)
07.04.2014 00:08 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Pats vienkāršākais variants - viņš beidzot gaida iniciatīvu no tevis. Es ar dažreiz tā darīju - paņēmu pauzi, jo uznāk tādi posmi, kad esi pārguris un nevēlies ne par ko domāt, + tā redzēsi vai pati meitene ir ieinteresēta tevī un pados pati ziņu.

Otrs variants - nobijās no jūtām! Tas var likt visu procesu sabremzēt, lai nezaudētu savu racionālo un loģisko pusi, kas dažkārt pazūd, ja esi tiešām 'ieķēries' sievietē.
07.04.2014 00:10 |
 
Reitings 124
Reģ: 13.08.2013
bet ja es esmu bijusi tā, kas pēc šīs pēkšņās pauzes raksta? Piemēram, kad nejauši satiku un šis tīri īgni pasveicināja un viss, es aizrakstīju 'ko tik īgns? :D ' šis atbildēja tikai vakarpusē, pēc tam kad jau bija otrreiz saticis un kad izlicies, it kā nekas nebūtu bijis. Es ļoti sliecos domāt, ka puisis vnk vēlas, lai tas tā izbeidzas, bet tas neizskaidro racionalitāti (jā-es to meklēju)-kāpēc tagad? kāpēc tik pēkšņi un neko nesakot, zinot, ka vēl būuuus jātiekās? tikko vēl vēlējās piedzīvojumus viņa pilsētā, bet tagad čušs? Galvā putra. Liela putra, ko jūs, lasītāji, drošvien saprotat vēl mazāk.

es gribu saprast puišu domas. reālas.skarbas. gribu ielīst viņa galvā, nerunājot ar viņu (nesipējami), ebt vismaz tuvu tam, ņemot varbūt jūsu peiredzes.
07.04.2014 00:14 |
 
Reitings 261
Reģ: 05.06.2012
es gribu saprast puišu domas. reālas.skarbas. gribu ielīst viņa galvā, nerunājot ar viņu


ja varētu izvēlēties superspējas, šis būtu tas, ko es gribu un esmu gribējusi vienmēr :D
07.04.2014 00:16 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Man gan liekas, ka tie, kas ieķeras un slēpj savas sajūtas, tik viegli nespēj savas jūtas izpaust skaļi, jebšu nebūtu viņš tev tos tekstiņus teicis, ja tur būtu apakšā kas ļoti nopietns. Izskatās, ka pie apvāršņa ir parādījies jauns intereses objekts, kas vēl nav iekarots.
Kā arī, ja viņš ir inteliģents, viņš attiecīgi arī apgrozās inteliģentu cilvēku (sieviešu) sabiedrībā, tādēļ tas, ka tu esi virs vidējā līmeņa, viņam nav nekas eksotisks.

Bet tomēr laiks rādīs, un iespējams mani minējumi nav taisnība. ;)
07.04.2014 00:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits