Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stakošana! :D

 
Reitings 158
Reģ: 25.10.2013
Jautājums tāds, vai jūs stalkojat un ko jūs stalkojat.
Savu virieti nestalkoju, nav jēga, toties brālus un māsas stalkoju, lai varu viņus pakacināt ar atrasto informāciju. :D
Jautājums tām kuras stalko savus vriešus, vai tiešām tas ir tā vērts? Kā jūs izmantojat iegūto informāciju? Paturat pie sevis, vai izrunājat? Kā stalkošana ietekmē jūsu attiecibas?
05.04.2014 11:08 |
 
Reitings 158
Reģ: 25.10.2013
Sorry, maķenit nepareizi virsrakstu tēmai uzrakstiju!
STALKOŠANA :D
05.04.2014 11:11 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Cik tev gadu, ka jūti nepieciešamību izspiegot brāļus un māsas?! :o
05.04.2014 11:14 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Nenodarbojos ar tik nenozīmīgām un bērnišķīgām lietām.! Man tas vienkārši nav vajadzīgs.
05.04.2014 11:15 |
 
Reitings 158
Reģ: 25.10.2013
Pietiekami daudz gadu. Brālu un māsu stalkošana ir vairāk kā vienam otra kacināšana, mums visiem (brāliem un māsām) ir loti labas savstarpējās attiecbas, un kāpēc gan man viņus šad tad nepamocit, ja viņi ik pa laikam uz zoba pavelk mani? ;)
05.04.2014 11:18 |
 
Reitings 158
Reģ: 25.10.2013
Vairāk, patiesibā, interesē tas, kāpēc dāmas, kuram ir attiecibas, stalko savus viriešus, kāpēc čeko viņu epastus, ložņā pa telefoniem u.t.t.u.t.j.p.
05.04.2014 11:20 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Tāpēc, ka nejūtas pārliecinātas par sevi.
Tā laikam.
05.04.2014 11:22 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Viens no bijušajiem man reiz bija pateicis savu dr.lv paroli, bet ne reizi nebiju tajā laikā iegājusi. Pēc mēnešiem, kad viss cauri, iegāju un bija diezgan interesanti- viss, ko domāju, apstiprinājās, bet neko nepārmetu, klusēju- samīlējusies nebiju, tāpēc nav lielu pārdzīvojumu.
Tagad atkal it kā esam kopā, par paroli viņš ir aizmirsis, bet pēc sarakstēm redzu, ka es uz viņu nepaļaušos, bet spēlēšu līdzi. Viņš man tuvākajā laikā var diezgan noderēt, tāpēc šī spēle man ir izdevīga.
05.04.2014 11:29 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Vai es drīkstu zināt, kādēļ vārds "stalkot" nevis izspiegot? Ar ko Stalkošana ir īpašāka?

Es zinu, ka tēma nav par to, bet man derdzas.
05.04.2014 11:34 |
 
Reitings 598
Reģ: 12.02.2014
Nemaz nezināju tādu vārdu - stalkošana. Jā, protams, ja cilvēkam nav ko darīt, tad var atrast sev visādas stulbas nodarbošanās, bet šī nu man liekas vienkārši debīla. Kāda velna pēc, lai es meklētu kādu informāciju par savu vīrieti (vai arī kādu citu)??? :D Un jautājums -
Kā jūs izmantojat iegūto informāciju?
- parasti pārdodu dzeltenajai presei. :D
05.04.2014 11:38 |
 
Reitings 158
Reģ: 25.10.2013
:D dzeltenā prese Laleila. Man draudzene loti aizraujās ar sava vrieša izspiegošanu, un es redzu ka viņa nav laimiga, nekad par to nerunājam (par spiegošanu). Tāpēc mēģinu rast atbildi uz jautājumu KĀPĒC cilvēki (sievietes), grib sev darit pāri?
stellaglmr atvainojos, par nepareizu vārdu lietošanu, man prieks, par tiem kuri ar valodām uz tu, diemžēl man gramatikas, pareizrakstibas, interpunkcijas lietošana ir absolūtais murgs.
05.04.2014 11:51 |
 
Reitings 598
Reģ: 12.02.2014
dzeltenā prese Laleila.
Kāda jautājums, tāda atbilde.
Man draudzene loti aizraujās ar sava vrieša izspiegošanu, un es redzu ka viņa nav laimiga
- kāda velna pēc tad viņa to dara???
05.04.2014 12:08 |
 
Reitings 158
Reģ: 25.10.2013
Tur jau tā problēma slēpjās, ka nesaprotu kāpēc viņa to dara. Manuprat, visas dāmas kuras izspiego savus viriešus, vieglā formā ir mazohistes. Izņemot Fleur variantu, jo tur apakšā slēpjās simbiotiskas attiecibas.
05.04.2014 12:15 |
 
Reitings 598
Reģ: 12.02.2014
Savu virieti nestalkoju, nav jēga, toties brālus un māsas stalkoju, lai varu viņus pakacināt ar atrasto informāciju

Un kā ir ar brāļiem un māsām? Pēc Tevis rakstīta, liekas, ka esi pusaudze, kas dzīvo vienā mājā ar vecākiem, brāļiem un māsām un kurai vienkārši nav nekā labāka, ko darīt.
05.04.2014 12:30 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Izspiegot otru pusi - neesmu nekad neko tādu darījusi, arī netaisos. Bet nepiekrītu, ka cilvēki, kas to dara, būtu mazohisti - vienkārši ir problēmas ar uzticēšanos un tieši negrib tikt sāpināti negaidot, bez iespējas sagatavoties. Kaut kā tā.
Bet otra cilvēka izspiegošana, it īpaši bez atļaujas līšana viņa īsziņās vai interneta profilu sarakstē, pati par sevi jau ir uzticības nodošana. Jo, man šķiet, ja vien nav atrunāts savādāk, tad defaultā pieņem, ka otrs tā nedarīs.

Nepiekrītu arī bieži dzirdētajam argumentam "ja nebūtu nekā, ko slēpt, tad neiebilstu" - katram cilvēkam ir vajadzīga kaut kāda personīgā telpa, un ir nepatīkami, ja tā netiek respektēta.

Savukārt par māsu / brāļu izspiegošanu - nez, man šķiet, ka es savu laiku varētu izmantot vērtīgāk, nekā izsekot radus un uzzināt, ko viņi kurā dienā pērk vakariņām.
05.04.2014 12:32 |
 
Reitings 207
Reģ: 12.03.2014
Es laikam no modes vispaar izkritusi :D
pirmo reizi dzirdu taadu vaardu-stalkoshana(varbuut nemaz pareizi neuzrakstiiju:)
un ja saprotu to noziimi,tad agraa jauniibaa,kad veel biju jauna zalja biete :)
tagad tam neredzu jeegu,ja nu galiig gribas pakasiities,lai buutu iemesls :)
05.04.2014 12:32 |
 
Reitings 158
Reģ: 25.10.2013
Laleila vai tev ir brāli un māsas? Informācijai: Ar vecākiem kopā nedzivoju ārkārtigi ilgu laiku, dzivoju citā pilsētā, ir nopietnas attiecibas, bet tā nu ir sanācis, ka brāli un māsas daudz laika pavada manā pilsētā, un tā kā es labi gatavoju, tad parasti ierodās pie mums paēst pusdienas. Tas nozimē ka bieži tiekamies, vai ari tiekamies pie citas māsas (ari tajā paša pilsētā kur es viņa dzvo), un normāla apcelšana notiek nepārtraukti! Ir tāds teiciens, ka savas māsas un brālus aiztikt vari tikai tu pats. Tad nu mēs izpaužamies uz nebēdu. Nu nav jau ari tā, ka es nonstopā okšķerētu pa viņu profiliem sociālajos tiklos, bet kad uznāk baigā vēlme tad gan dodam valā pēc pilnas programmas. :D Ceru, ka domu saprati. :)

Jautājums bija vairāk par to, kāpēc dāmas izspiego savus kungus!
05.04.2014 13:12 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Ojjj. Manējais jau mani sauc par hakeri :D esmu ielīdusi un izložņājusi vietas kuras viņš pat iedomāties nevarēja.
Laikam jau var teikt ka uzticības par 100% man nav. Nevienam.
Mēs esam long distance attiecībās un ir vēl visādi faktori kas mani mudina uz stalkošanu. Un vēl...es tāda vnk esmu, man patīk zināt visu.
Vienreiz tikai uzgāju viņa melus, tas pat nebija viņa profils, pētīju kādu citu cilvēku aiz gara laika un tā man bija interesants atklājums...
No sākuma tas viņam netraucēja, bet pēdējā laikā tas viņam ir piegriezies :D
05.04.2014 13:23 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
peekaboo - wnk nevajag teikt,ka Tu viņu izspiego un būs miers mājās! :))) Nu, nosacīti "mājās" ) :)

Es arī esmu tas okšķerīgais tipiņš,jo nu man arī patīk zināt visu un beyond...Kādreiz baigi uzdarbojos ar to, bet nu tagad...taagd ir tā, ka neprasās pat...un jā, es tiešām piekrītu tai domai,ka ja okšķerē, tad ir jābūt gatavai atklāt jebko, vai esi gatava uzzināt visu un jebko? Es esmu, bet nevēlos, vismaz pagaidām man mierīgs periods.
05.04.2014 14:11 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Bet nepiekrītu, ka cilvēki, kas to dara, būtu mazohisti - vienkārši ir problēmas ar uzticēšanos un tieši negrib tikt sāpināti negaidot, bez iespējas sagatavoties. Kaut kā tā.

Tieši tā. Man ir jāpateicas savam bijušajam - pilnībā uzticējos cilvēkam, pat nepieļāvu tādu iespēju, tādu domu, ka viņš varētu nokrāpt, neko nepārbaudīju, nestalkoju, viņa darīšanās nelīdu, jo ticēju ka viņš tiešām mani mīl. Mhm. Pēc šķiršanās atklājās milzum daudz sarakstes un tamlīdzīgi pārsteigumi, nemaz nerunājot par to ka šķiršanās iemesls bija viņa krāpšana. Tā visa dēļ es vienkārši vairāk nespēju pilnībā uzticēties otram cilvēkam, nu vienkārši nevaru, nevēlos piedzīvot visas tās sāpes vēlreiz, tāpēc arī cenšos būt gatava tai varbūtībai, ka mani atkal nodos. Sekojoši, tāpēc arī reizēm ielūkojos drauga soc. tīklos.
05.04.2014 15:05 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Pievienojos peekaboo, mani arī draugs ir saucis par hakeri. :D Vistrakākais, kas ir darīts - uzlauzts skaips. Tur gan atklājās nelieli meli, kas radīja mazu strīdu, bet vismaz nekā nopietna. Mums arī ir attāluma attiecības, kas visu nedaudz sarežģī, bet nu, abi labi.
05.04.2014 15:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits