Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

2 jautājumi

 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Sveikas!

1.jautājums
manam mūzikas centram nav iespēja,ka var ielikt flešu. Skaidrs,jo pirks pāris gadus atpakaļ. Tomēr-vai nav kāds štekeris,kas ļautu tam centram pievienot to flešu?

2.jautājums
esmu saņēmusi daudz komplimentus no vīriešiem un arī redzējusi,ka daudzi tā 'neuzkrītoši' paskatās uz manu dibenu. Jā,tas ir diezgan izteikts. Man nepatīk - ne kā izskatās, ne tas,ka nevar atrast normāli bikses,ka nebūs problēmas ar jostasvietu. Tā atkarājas, līdz ar to jālieto obligāti josta. Vai nav iespēja kā dibenu varētu dabūt plakanāku? :D
02.04.2014 17:53 |
 
Reitings 131
Reģ: 25.03.2014
Tici man - daudzas meitenes tikai priecātos par tādu dibenu kā tev! ;)
02.04.2014 18:00 |
 
Reitings 1364
Reģ: 05.04.2013
Atdod man savu dibenu :D
02.04.2014 18:04 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Elīza., tici man,es ar lielāko prieku!!! :) Nu besī man tas...kad bikses pērk, vispirms jāskatās,lai tas ielien...uh,nu nepatīk! Un tā vīriešu skatīšanas uz to!
02.04.2014 18:06 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Smuki jau ir , ja formīgs dibens, bet , kas par daudz tas par daudz. Tavu gadījumu grūti spriest :) Vienā Two and a Half Men sērījā, tur izteicās tā, ja ir proporcionāli formīgas krūtis , tad tas viss līdzsvarā, un nekas neizlec, bet ja krūtis ir mazas, tad tas vienkārši ir liels dibens :D :D

Bet , ja jau tas pārējos piesaista kā kaut kas skaists, nevis skatās aiz izbrīna :D , tad varbūt tā ir Tava odziņa , no kuras nevajag atteikties :D :)))
02.04.2014 18:11 |
 
10 gadi
Reitings 1032
Reģ: 06.04.2011
Kāds ir pārējais ķermenis? Ja ir tieva meitene un izteiksmīgs dibens, tad super ! :)
02.04.2014 18:11 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Nu augša man ir salīdzinoši tieva, S/M izmērs.
Protams,visi saka,ka man tā jāuztver kā sava odziņa,kas puišus piesaista..bet nejau tas galvenais,gribu arī,lai pašai labi un ērti :)
02.04.2014 18:24 |
 
10 gadi
Reitings 659
Reģ: 10.03.2012
1. Šķiet, ka nav tādu pārveidotāju. Nāksies vien diskus sapirkt un likt mūziku tajos. Man tas šķiet diezgan forši, jo ar laiku izveidosies pašai sava disku kolekcija, saliec mūziku dažādiem garastāvokļiem, situācijām. Pašai sagribējās tā izdarīt.

2. Mani māsa bērnībā ķircināja, jo mani daba apveltījusi ar pamanāmiem dibena apaļumiem. Bērnībā šausmīgi nepatika, bija kauns, dibens iedzina mani kompleksos. Tik tagad saprotu, ka tas bija muļķīgi gan no māsas, gan manas puses.

Visbiežāk vīrieši izsaka komplimentus par manu dibenu. Kādreiz bija patīkami, ar laiku pieriebās. Pašai šķita, ka tikai dibens skaists, sāku just nelielu riebumu, pat skaudību. Jā, jā - citām mana ķermeņa daļām skauda, ka dibens foršāks.
Bet manas domas mainījās, kad braucu sabiedriskajā, pretī sēdēja simpātisks vīrietis, nemitīgi skatījās acīs, pirms kāpa ārā, pateica, ka manas acis atgādina viņam mīļu bērnības pasaku, jo manu acu krāsa izskatās kā viņa bērnības iztēlē tās pasakas noslēpumainais mežs.. Uhhh, asaras sariešas šito atceroties. Toreiz padomāju, ka viņš ķerts dramaturgs, tagad gan gribētu pateikties. :)

Un ar apģērbu izvēli man arī švaki. Paņemu bikses, līdz dibenam kā uzlietas, kājiņas izceļas, tiktāl ideāli, bet pār dibenam pārvilkt nevaru, nepārspīlējot - puse paliek ārā. Un tas tā kaitina. Tad šķiet, ka ražo tikai bikses nelielu dibenu īpašniecēm, man vajadzētu šūt pašai vai vēl ļaunāk - līst lielajos izmēros, kuros dibens kaut cik pēc tāda arī izskatās, bet kājas pazūd. Tad nu bikšu meklēšana man aizņem pus dienu, ja ne vairāk.

Atvainojos par garo tekstu. :D
02.04.2014 19:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits