"Sazadzies?":D

 
Reitings 7
Reģ: 26.03.2014
Lai gan virsraksts tāds komisks, pašai smiekli vairs nenāk.
Nu jau kādu nedēļu, jau ieejot Rimi un arī Zvaigzne Abc (citur neesmu mēģinājusi), pīkstu pie detektoriem.
Tā kā reiz gadījās gan Zaras biksēs apslēptu pīkstuli, gan jakā atrast, tad nākošajā reizē gāju uz Rimi pilnīgi citām drēbēm, bet nekā.
Apsargi saka: "Drošvien vairāki e-taloni." Bet lieta tāda, ka man ir tikai viens personalizētais e-talons, kas stāv makā. Vicinot maku gar detektoriem nepīkstu, bet tikko kā mierīgi stāv maks rokā vai somā, tad atkal tā pīkstēšana... mēģināju arī iet ar e-talonu rokās, tāpat pīkstēju.
Tā nu mēģināju aiziet uz Rimi tikai ar somiņu un bankas karti, atstājot mājās maku- ne reizi neiepīkstējos.
Nospriedu, ka e-talons čupā, jo nedz maks, nedz soma līdz šim nekad un nekur nebija pīkstējuši, kā arī e-talonu aparātā man rādīja, ka ir kkāds mistisks 0 brauciens, kuru nevar likvidēt.
Tā nu man Rīgas Satiksmē iedeva jaunu e-talonu, bet prieki bija īsi, jo, ejot Rimi, tāpat pīkstu. Varbūt kādai ir bijusi līdzīga problēma un ir izdevies atrisināt?
26.03.2014 19:58 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Man bija tā no lūpukrāsas kuru nopirku. Samaksāju pa produktiem un reāli nopīkst. Apsargs klāt uzreiz visu pārbauda..tfu,tju izrādās tai lūprāsai bija kaut kāda metāliska apmalīte. Ahh un veinreiz pārdevējs aizmirsa to pīkstuli nogriez apģērbam, bet to ievēroju jau laikus.
27.03.2014 10:16 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Man ir bijusi tikai viena reize, kad nopīkst - Vācijā. Nepīkstēja gan man, bet cilvēkam, ar ko kopā apmeklēju veikalu. Pīkstēja iekšā ejot, to redzot, cilvēki pie kasēm sāka bļaut, ka mēs esam tikai ienākuši, neko neesam darījuši utt. Patīkami, ka metās aizstāvēt, ne nicinoši skatījās. Problēma bija ādas jakā iešūts pīkstulis, ko palīdzēja atrast un neitralizēt. :)
27.03.2014 10:26 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
man ar pīkstēja un beigās tas bija mētelis,bet pirms 2 dienām atkal sāka pīkstēt drogās :D stulba sajūta,ka liek izģērbties un mantas pārbauda.
27.03.2014 12:16 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
ka man bija kaut kādi 14 gadi, maximā iepērkos, eju ārā , man pīkst mani aizved uz to bunkuru nu pīkst, bet neko nevar atrast, meklē, meklē bet nekā. ejot ārā sāka līt lietus, es velku kapuci , skatos aizlido tas pīkstulis, uzreiz sapratu kāpēc tie puiši maximā tā drūzmējās ap mani, iemetuši man kapucē pīkstuli :D
27.03.2014 12:25 |
 
Reitings 676
Reģ: 08.10.2009
Kkur iekšā palicis pīkstulis. man vienreiz šitā bija pīkstulis Vācijā pirktā somā iekšā aiz oderes, pīkstēju un pīkstēju, baidījos iet veikalos vsp iekšā beigās :D, līdz man vienā veikalā paņēma to somu, meitene pārlauza pīkstuli un viss ok :)
Izskati kārtīgi savas lietas.. citreiz pie kosmētikas arī daudz mazie līmējamie ir :)
27.03.2014 12:32 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Man, kad vēl mācījos skolā, pīkstēja krievu valodas grāmata. Izrādās vākā bija tie metāliņi ielīmēti. Izplēsu robu vākā. :D
27.03.2014 12:41 |
 
Reitings 1711
Reģ: 14.01.2011
Tas jau bija sen. Maximā biju nopirkusi elpas atsvaidzinātāju. Bet es ilgu laiku nebiju pamanījusi, ka pudelītes aizmugurē ir tā pīkstējošā uzlīme. Pēc kādas nedēļas atkal ieeju maximā. Kad eju ārā - es sāku pīkstēt. Apsargi lika aiziet uz viņu to posteni. Tur man izrakņāja visu somu (palika neērti, jo viņi redzēja visas manas higiēnas lietas). Apsargi arī nemanīja, ka uz tās pudelītes ir tā uzlīme.
Ok, tajā pašā dienā aizbraucu uz Origo un iegāju Metā. Un arī - kā eju ārā, tā sāku pīkstēt. Pārdevēja-konsultante arī lūdza, lai atveru savu somu. Ieraudzīja elpas atsvaidzinātāju un gāja pārbaudīt vai tas ir tas, kas pīkst. Un jā, viņa mani izručīja un ieplēsa to uzlīmi, lai nākotnē nepīkstu :) :D
27.03.2014 12:55 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Apsargi lika aiziet uz viņu to posteni. Tur man izrakņāja visu somu (palika neērti, jo viņi redzēja visas manas higiēnas lietas). Apsargi arī nemanīja, ka uz tās pudelītes ir tā uzlīme.


Mierīgi varēji lūgt, lai sauc policiju, un lai Tevi pārbauda policiste - sieviete. :)
27.03.2014 13:03 |
 
Reitings 1711
Reģ: 14.01.2011
Mierīgi varēji lūgt, lai sauc policiju, un lai Tevi pārbauda policiste - sieviete.


Pat neiedomājos :D
27.03.2014 13:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits