Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stress - apetīte x2

 
10 gadi
Reitings 999
Reģ: 06.04.2011
Labs vakars!
Problēma. Stress! Ar skaudību varu noskatīties uz tiem cilvēkiem, kam stresa laikā apetīte zūd vai samazinās, bet es esmu no tiem cilvēkiem, kas ēd kā pa diviem! :(
Cenšos ievērot veselīgu dzīvesveidu, izslēdzot saldumus, bulciņas utt, sanāk labi un veiksmīgi, bet šodien, kā parādījusies stresa situācija, tā veikalā iekšā pēc bulciņām, kafejnīcā pēc saldā un tamlīdzīgi.
Pēc plkst. 19 vairs neko neēdu un gribasspēks ir pietiekami liels, lai arī vakara gaitā vairs neko neapēstu, tikai ūdens, bet pa dienu nespēju tam pretoties. Jūtos pārēdusies, neveselīgi pārēdusies. Pēc šodienas gribas pat rīt ieturēt atslodzes dienu.

Kā rīkoties šādās situācijās? Kā mazināt apetīti šādās dienās? Help :(
26.03.2014 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Ui, man par laimi ir otrādais variants - stresojot varu neēst vispār.... Tas arī ir traki, bet no vesības viedokļa, ja stresam gadās ieilgt!

Nezinu, pat ko ieteikt, jo nav ne jausmas, kā to mainīt! Varbūt stresa situācijās izlikt emocijas izsvīstot - sportojot, vai arī mājas kārtošanā? Man labi palīdz novērst domas grāmatu lasīšana! :)
26.03.2014 19:50 |
 
Reitings 78
Reģ: 03.10.2011
Es arī esmu stresa ēdāja. un pagaidām universālu metodi kā to apturēt neesmu atklājusi. cenšos mest lielu līkumu veikaliem. :D un ja nu stress ir tāds ka vienkārši vajag kko uzēst, tad cenšos ēst kko veselīgu, ar mazāk kalorijām.
27.03.2014 15:39 |
 
Reitings 20
Reģ: 27.02.2014
Kā jau visas problēmas, arī stresa ēšana sākas galvā, tādēļ var pamēģināt lietot kādus nomierinošus preparātus + hroma tabletes, tās samazina kāri pēc saldumiem tieši. It kā palīdz, bet jebkurā gadījumā viss balstās uz pašdisciplīnu un kontroli.
Varbūt kādai ir zināmas vēl kādas tabletes apetītes samazināšanai?
27.03.2014 16:06 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Par laimi no stresa neēdu. Tagad, kad jūtos slikti emocionāli, vispār ēdu tikai tāpēc, ka tā vajag. Brokastīs apēdu banānu. Un pusdienās 2 kotletes ar sautētiem kāpostiem. Vairs neko arī negribas. Vismaz kāds labums - varbūt atkal svārki derēs :D
27.03.2014 16:09 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
for me depends. Esmu abās frontēs. Citreiz nespēju norīt ne gabaliņa, citreiz pirmā lieta ko daru sastūķēju sevi Protams, labāk jau neēst, naudiņa ietaupās un riepa neaug.
27.03.2014 16:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!