Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Maasa pieveersusies Islamam

 
Reitings 42
Reģ: 28.08.2011
Sveikas,meitenes!
Jau ieprieksh atvainojos par to, ka bez garumziimeem, sheit to vienkaarshi nav.
Jau labu laiku mani nomoka kaada lieta. Gadu atpakalj mana maasa iepazinaas ar viirieti, kursh paarstaav islamu. Saakumaa ar mammu bijaam nedaudz shokeetas, bet iepaziistot viirieti likaas, ka gan jau nemaz nevar buut tik traki. Viirietis pieklaajiigs,ljoti inteligjents,bet tomeer,ljoti nosleepumains. Gaaja laiks un maasa no muusu gjimenes pamazaam atsvesinaajaas, neatbildeeja uz zvaniem, iiszinjaam,ja atbildeeja, tad ljoti reti un izvairiigi. Kad tas jau stipri ievilkaas, abi ar draugu devaamies pie maasas, lai noskaidrotu, kas notiek. Piezvaniijaam pie durviim,gaidiijaam. Durvis atveera maasas dziives biedrs.. Kad jautaajaam, vai varam satikt maasu,vins negribiigi muus ielaida iekshaa,caur sakostiem zobiem piedaavaaja teeju. Sadzirdeeju vinjas balsi un tuuliit jau arii pati bija klaat. Tas ko redzeeju, manii nedaudz raisiija izbiili. Nosegusi galvu ar hidzabu(musulmanu galvas lakatu) un geerbusies diivainaa indieshu stila kleitaa vinja pienaaca man tuvaak un veesi pajautaaja, ko es veeloties. uzreiz jautaaju, kas notiek, kaadeelj neatbildi uz zvaniem.. gribeejaas kliegt,raudaat,kaut ko salauzt. Maasa man vienmeer bijusi miiljaakais cilveeks un tas tik ljoti saap, ka vinja nu ir pavisam savaadaaka. Tad vinja atbildeeja ka tagad viss ir citaadaak un nekas nebuus kaa agraak. un veel plus, lai es pacenshoties samekleet dziivei jeegu un nedziivot pa tuksho, jo paslaik viss kas notiek ar manu dziivi, cilveekiem ar ko tiekos, tam visam neesot noziime. Ir kaut kam jaaziedojas.Nu pasakiet meitenes, ko lai daru? Pagaajis jau vairaak kaa meenesis,ne zinjas no maasas. Esmu tuksha, mamma uztraucas. Kaa lai ko taadu pienjem?
26.03.2014 13:21 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Nedomāju, ka Tu viņu no tā izvilksi ārā, un nedomāju arī, ka tas ir ļoti vajadzīgs, ja viņai tā ir labi. Viss, ko vari darīt ir tikai atjaunot attiecības ar māsu. Manuprāt, to visvieglāk izdarīt, viņas un vīra klātbūtnē pasperot solīti tuvāk viņu reliģijai, apģērbā un uzskatos, pat ja tas nenāk no sirds. Nav jau jāvalkā hidžabs un jācitē svētie raksti. Galvenais ir izrādīt cieņu pret to, kas notiek viņu mājās.
26.03.2014 13:29 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Jo vairāk Tev gribēsies lauzt, kliegt utt, jo tālāka viņa no Tevis kļūs. Piekritīšu augstāk minētam - samierinies, un meklē jaunu ceļu, kā atjaunot saiti ar māsu.
26.03.2014 13:34 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Oi, traki.
Mammas kaimiņienes meita, dzīvojot Londonā, pieņēma islāmticību, cerot, ka vīrietis apprecēs. Bet viņš pateica, ka precēs tikai tad, ja nometīs svaru. Tagad tā meitene esot atgriezusies mājās, neēd cūkgaļu, esot neciešama un histēriska. Kad sazvanās ar to vīrieti, viņš viņu nozākājot, tad viņai ir histērija. Dusmas izgāž uz māti.
Esot bijusi jauka meitene, bet tagad - briesmas.

Varbūt, ja māsas draugs pret viņu izturas labi, tad jau nav tik slikti. Jācer, ka tas nemainīsies. Vienīgi aizdomīgi ir tas, ka viņš attālina viņu no jums visiem. Tas liek domāt, ka viņš vēlas, lai viņai nav neviena tuva cilvēka, lai viņa kļūst atkarīga tno viņa, nav pie kā meklēt palīdzību.

Varbūt uzraksti viņai vēstuli, kur izsaki savas bažas, mīlestību un tomēr atbalstu arī. Jo pašlaik diez vai viņa pieņems kritiku, tas jūs tikai atsvešinās.
26.03.2014 13:37 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
lai es pacenshoties samekleet dziivei jeegu un nedziivot pa tuksho, jo paslaik viss kas notiek ar manu dziivi, cilveekiem ar ko tiekos, tam visam neesot noziime. Ir kaut kam jaaziedojas.




Šo noteikti ir vecis sastāstījis. Mazāka saskare māsai ar jums un apkārtējiem - vieglāk īstenot kontroli pār viņu. :)


Ko darīt? Esi gudrāka, palasi korānu, smelies iedvesmu.
26.03.2014 13:37 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
uz baznīcu eju reti un tādām muļķibām neticētu . Un kur tādi veci rodas LV ar Islamu novirzi?
26.03.2014 13:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vispār dīvaini Tava māsa uzvedas!

Musulmaņi ir ļoti ģimeniski.. tāda novēršanās nav saistīta ar reliģiju :)

Turklāt.. mājās sieviete hidžabā nestaigā... Un neliek to galvā, ja apciemo radi :)
26.03.2014 13:42 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Mazāka saskare māsai ar jums un apkārtējiem - vieglāk īstenot kontroli pār viņu.

+
vājprāts vispār. nedomāju, ka māsa ar to veci ir laimīga, drīzāk jau ļoti nelaimīga un vāja, ja kādam vīrišķim pār viņu tāda vara, ka spēj atraut no ģimenes, vecākiem.
26.03.2014 13:44 |
 
Reitings 1748
Reģ: 08.03.2013
man arī draudzene pirms pāris gadiem pārcēlās, iepazinās ar cittautieti, pieņēma islāmu.. abiem ir arī bērniņš, tagad ļoti reti sazinamies, bet bieži redzu bildes, ko liek twitterī. un tajos arī islamu tekstiņi, pilnīgi liekas, ka vairs nepazīstu to meiteni. atbraucot uz Latviju viņa arī staigā tikai tajos lakatos, tagad jau arī bērnam liek..

manuprāt, tur neko nevar izdarīt, saprotu tevi.. pieņem kā ir un dzīvo tālāk. :)
26.03.2014 13:45 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
galvenais, lai viņa ir laimīga. viegli ietekmējami cilvēki mēdz pievērsties visādām radikālām lietām, dažiem tas pāriet, dažiem nē.
26.03.2014 13:48 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es domāju... painteresējies par šo reliģiju.. Tad Tu varēsi māsai argumentēti paskaidrot, ko tā māca par ģimeni, attieksmi utt. :)
Pēc aprakstītā šķiet.. māsa to vēl īsti nav sapratusi :)
26.03.2014 13:48 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kursabiedrenes stāstīja, ka viņām arī ir draudzene, kas precējusies ar musulmani. Staigā viņu tērpos, neēd cūkgaļu, savu viedokli uzspiež apkārtējiem. Kontaktēties neesot iespējams.

Droši vien šīs sievietes pārņem viņu uzskatus, jo savādāk nav iespējams būt kopā. Un, ja izvēle ir par labu šim vīrietim, tad ir grūti kaut ko iespaidot.
26.03.2014 13:49 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.03.2013
Māsa ar to puisi ir Lv?
jā, izklausās tiešām ļoti nepatīkami .
telfonu arī neceļ, ja?
26.03.2014 13:50 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Man gan šķiet, ka viņai ir pilnībā izskalotas smadzenes un tur līdzēs tikai aktīva rīcība - sagrābt ar varu, aizvest uz Latviju, būt ar viņu te un atgriezt pie dzīves. Manā uztverē, šis ir gadījums, kad ir jācīnās ar visiem iespējamiem līdzekļiem!
26.03.2014 13:55 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
Ja viņai tā ir labi, tad lai dzīvo. Centies atjaunot attiecības, pieņemot viņu kāda ir. Islāms ir ļoti skaista reliģija, palasi mazliet pati (korānu, nevis rietumu viedokļus). Māsa atsvešinās, jo redz jūsu attieksmi, lai gan arī noteikti pati pārspīlē ar visu..
26.03.2014 14:03 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
becky, bet kā pieaugušu cilvēku pretēji viņas gribai var kaut kur aizvest?
26.03.2014 14:05 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Anny, pielietojot spēku. Ja tā būtu mana māsa, kas sapinusies ar muslimu, tieši tā arī darītu un nevajag te teikt par islāma burvību, viss ir burvīgs, kamēr tas neskar kādu personīgi, lai muslimi paliek savās muslīmijās un nelien pie baltām!
26.03.2014 14:07 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
lai es pacenshoties samekleet dziivei jeegu un nedziivot pa tuksho, jo paslaik viss kas notiek ar manu dziivi, cilveekiem ar ko tiekos, tam visam neesot noziime. Ir kaut kam jaaziedojas.


To viņai noteikti tas vecis iestāstījis.


Man liekas, ka tur neko nevar mainīt, jo viņa ir pieaudzis cilvēks. Taču, no otras puses - ja visa ģimene mobilizējas un rīkojas aktīvi, varbūt vēl var glābt. Nezinu, ko ieteikt. Varbūt uztaisi sapulci ar pārējiem ģimenes locekļiem, ko darīt, kā viņiem liekas utt.
26.03.2014 14:09 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es neuzskatu, ka islāms ir burvigs. Es esmu dikti aizpriedumaina un uzskatu, ka islāms un kristietība ir 2 dažādas pasaules. Un, ka tādas attiecības nevar būt veiksmīgas.

Tikai uzskatu, ka ar varu neko nepanāks, jo viņa ir pieaudzis cilvēks, pat ja viņai ir izskalotas smadzenes.
26.03.2014 14:10 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Pielietojot fizisku spēku var aiz restēm nonākt, nemaz nerunājot par to, ka būs lielisks pamatojums vīra, iespējams, stāstiem par to, ka viņas ģimene ir slikta.
26.03.2014 14:14 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Cik jūs te pareizas, jūs tiešām, redzot, ka "zog" jūsu māsu tā to atstātu ar domu, ka nu ko es tur varu darīt, viņa tak ir pieaugusi! Fantastiska attieksme pret savām asinīm!
26.03.2014 14:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits