Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar tēvu

 
Reitings 106
Reģ: 07.06.2012
Sveikas! Jūsu viedoklis par manu situāciju.
Vecāki šķīrušies. Mans tēvs ir daudz turīgāks par māti. Tēvs ir darbaholiķis, karjerists ar savu uzņēmumu, kurā es strādāju par lietvedi ar 400eiro algu-pārslogota neesmu, varu darbā atrast laiku mācīties. Kad strādāju par viesmīli, viņš iedāvāja darbu pie sevis...
Studēju juristos un vienīgā lieta, ko vinš jebkad ir palīdzējis - maksājis pusi no studijām un smieklīgus alimentus mammai savā laikā. Pats strādā kā rūķis un piepilda SAVUS sapņus...
Pienākusi mana kārta maksāt atlikušo 1,5gadus par studijām kā bija norunāts, bet tāda iespēja nav. Pateicu, ka man nav līdzekļu uz ko viņš ar smīnu sejā atbildēja - kko izdomāsim un aizskrēja kārtot savas lietas. Jo laika nav nekad nekam!
Otrajā jautāšanas reizē ar smīnu atbildēja - kas man par daļu gar tavu skolu un atkal viņam iezvanījās telefons. Laiks iet.... viņš zin, kāda man situācija, bet pats neko nesaka....
Tēvs ir ļoti dzēlīgs cilvēks pret sev tuviem cilvēkiem... Viņš ir no tiem, kas palīdzēs svešiniekiem, no kuriem kāds labums nākotnē būs, vai pat saviem darbiniekiem.
Pats braukā ar X6, ceļ māju... mani nekad nav aizcinājis ceļojumā, nekur. Es noskatos tik uz viņa labumiem, dzīvoju ar to ko nepelnu un nesūdzos.
Īstenībā pircis man nekad neko nav, ne telefonus - neko. Pat savu vecos telefonus pārdod, nekad nepiedāvā man.
Arī prasījusi neesmu neko īpašu. Es dzīvoju ar māti.
Un tas viss, jo pats visu saviem spēkiem sasniedzis un uzskata, ka man viss jāsasniedz pašai... :/ tā viņš ir vairākas reizes teicis.
Esmu pieteikusies kredītam, mamma nāks galvot.
Tomēr ir cerība vēlreiz uzjautāt tēvam, taču tas ir tik sāpīgi, lūgties tēvam, zinot, ka viņam tie 1000eiro neko nemainīs - viņš vnk ir skops un negrib savu nopelnīto naudiņu tērēt manām vajadzībām... viņš nemīl nevienu, tikai naudu. Tas jau no bērnības ir skaidrs gan man, gan mammai.
Tgd strādājot pie viņa ir nedaudz sāpīgāk ikdienā.
Nezinu, varbūt iet prom no darba, meklēt kko... jo šeit man izaugsmes nebūs 100%, darbs vienmuļš...
No citas puses, tgd es pelnu nedaudz virs minimālās laikam sanāk, bet varu darbā mācīties, kas man arī ir svarīgi....
26.03.2014 10:44 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
uzskatu, ka darba iedošana šajos laikos, kad tas uz ielas tāpat vien nemētājas, arī ir liela palīdzēšana
26.03.2014 10:48 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.06.2012
Es neuzskatu, ka nevarētu atrast darbu kādā citā uzņēmumā par tādu pašu algu...
26.03.2014 10:51 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Bet sākotnēji jums, taču, bija noruna, ka tad, kad pienāks laiks, par skolu maksāsi pati.

Un pilnībā piekrītu šarlotes teiktajam.
26.03.2014 10:52 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Pie tēva, kuram pret mani kā meitu būtu tāda attieksme, nestrādātu. Principa pēc.
26.03.2014 10:53 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Lai mīkstinātu tavu bēdu varu pateikt, ka mans tēvs man NEKAD dzīvē neko nav palīdzējis. Tā ka, tev vēl ir paveicies.
26.03.2014 10:53 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Es īsti nevaru būt padomdevēja, jo es nāku no pilnas ģimenes.

Mēs ar tēti esam čomi, ar mammu man ir labas attiecības, bet tētis ir manējais. Viņam gan reizēm patīk mani kaitināt un pēc tam pats zviedz nolīdis malā, kamēr es vāros no dusmām. :D



Pamaini savu attieksmi pret tēti, neskaties uz viņu kā uz cilvēku, kam ir daudz naudas, bet kā uz tēti. Manējais arī man ir pateicis, ka pa skolu nemaksās, kad man nebija ko, vairāk kā 3 reizes, bet tas bija joks, pats pēc tam nolīdis stūrī zviedza. Ko tik neteica... lai eju zagt utt. :D


Cik tuvas ir jūsu attiecības?
26.03.2014 10:54 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
drugdealerin, man arī nē. Bet domāju, ka tam nav nekāda sakara ar šo situāciju.
26.03.2014 10:55 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.06.2012
Jā, uz to es arī gāju. :)
Tikai šo semestr iepirkumam Studiju kredītiem nepieteicās neviena banka!

Tad arī viņam lūdzu.... tagad jau SEB banka pieteicās, esmu pieteikusies. Gaidu.
26.03.2014 10:55 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Un tas viss, jo pats visu saviem spēkiem sasniedzis un uzskata, ka man viss jāsasniedz pašai... :/

Iespējams, ka tu tā sāls.
Man paziņa arī ir sasniedzis ļoti daudz, ir ļoti labi iekārtojies un viss ir viņa paša rokām un galvu izdarīts. Un to viņš māca saviem bērniem jau no pāra gadu vecuma. Nenotiek nekāda pārmērīga lutināšana, kaut reāli to var atļauties, viss ir jānopelna pašiem. Vecākais dēls sāka strādāt 18 gadu vecumā paralēli mācībām un cīnījies, kā tēvs mācījis un nu - 24 gadu vecumā viņš arī ir sasniedzis ļooti daudz un viņa mērķi turpina piepildīties. Un visu panācis ar savu galvu, nevis tāpēc,ka tētiņš visu nodrošinājis.
Man liekas,ka tas ir ļoti pareizi no vecāku puses, iemācīt pašam dabūt tieši to,ko grib, nevis paļauties, ka to iedos bagātie vecāki.
Varbūt tēvs tieši to no tevis grib -, lai pati cīnies un panāc to, ko gribi panākt, nevis katru reizi pie grūtībām sauc viņu palīgā?
26.03.2014 10:56 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
tad ej prom--- un tikai tādā gadījumā ,ja zini ,ka tev darbs būs citur par visiem 100 % .....
tev vel ir paveicies ar savu papuci ..mans papucis vispār pat alimnetus nemaksaja ,neeko nepalidzeja ,nelikas ne zinis ne pa ko . par visu dzive jacinās man pašai . Man šī ar sapiga ,tēma .... Saprot tachu - bērns ir ,palidzi vismaz ar kaut ko ,ar mazumu ,mums pat tā nebija ,ne dāvanas ,ne naudu sūtīja, ne zvana , neeko ,tukša vieta..... kā es viiņu ieniistu ......
26.03.2014 10:58 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.06.2012
Attiecības nav tuvas...
Es zinu, ka mana bēda nav tā lielākā! Zinu pati cilvēkus, kuriem nav nemaz paveicies.
Vnk ir grūti to sev ieskaidrot - neceri un neskaties neuzko, kas tavam tēvam ir, tev viņš nekad neko neiedos.... :/
26.03.2014 10:59 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Wanted -pareizi,cīnies pati , es tāpat cīnos ,Man neviens neeko nav devis tāpat ....
26.03.2014 11:01 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man atkal liekas, ka ir sliktāk, ja ir kaut kādas attiecības nekā, ja nav nekādu. Jo, ja tās ir, tad gribas, lai tās ir labas un tuvas, ja tādu nav, tad principā ir vienalga.

Katrā ziņā man pret bioloģisko tēvu nav nekādu jūtu - ne naida, ne dusmu, ne vilšanās. Viņam manā dzīvē vispār nav vietas.
26.03.2014 11:03 |
 
Reitings 423
Reģ: 04.05.2011
Beidz čīkstēt.
26.03.2014 11:04 |
 
10 gadi
Reitings 4775
Reģ: 29.01.2009
Diezgan nežēlīgi, es laikam nevarētu strādāt pie tāda tēva! Izklausās pēc skopuļa...
Manā radinieku lokā tāds ir mammas brālis (mans onkulis), ticis pie siles un aizmirsis pat savu māti, kurai vajag daudz naudas zālēm, tā vietā svētkos nopērk 9 visdārgākās rozes kādas vien var nopirkt veikalā un dārgu konjaku (ome nedzer alkoholu). Vnk smieklīgi...
26.03.2014 11:06 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Ja tu strādā, tad kāpēc nevari par savu nopelnīto algu nomaksāt savas studijas?
Pienākusi mana kārta maksāt atlikušo 1,5gadus par studijām kā bija norunāts,

Tīri likumsakarīga situācija, ka tēvs nedod naudu, jo jūs tā bijāt runājuši.
Ir redzams, ka tēvam tu īpaši neinteresē, vismaz izrādījis žestu, un devis tev darbu. Es tavā vietā negaidītu nekādus zelta kalnus, kā arī nelūgtos neko. Cīnītos pati.
26.03.2014 11:07 |
 
Reitings 106
Reģ: 07.06.2012
Tur jau tā lieta.... es saprotu, ka salīdzibot ar meitenēm, kurām tēvu nav - es reāli čīkstu!
26.03.2014 11:07 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Vai tikai man šķiet, ka izklausies pēc skaudīgas un aizvainotas?

Tu nevari gribēt, lai viņš visu Tev izdara un palīdz materiālā ziņā, mans arī to nedara pilnībā, jo man arī vecums vairs nav tas. Labākais ko vecāki var dot ir iespēja sevi pilnveidot un parādīt.

Nesen mums bija gadījums. Biju aizbrauksi pie viņa, pagalms aizbāzs ar mašīnām, jo bija ciemiņi, mamma saka, paprasi, lai apgriež mašīnu,domāts darīts. Viņš man uzlika Nikolaju, pateica tā, priekš kam Tev ir tiesības? Tu mašīnu pati labi izjūtu! Neko es Tavā vietā nedarīšu.

Es padomāju sākumā kā viņš tā varēja, tad apgriezu mašīnu bez problēmām un uz viņu skatījos ar mīlestību, jo viņš mani iedrošināja.

Saproti, ka attiecībām ir jābūt labām un no abām pusēm, lai noteiktu veiksmīga mijiedarbība.


Varbūt arī Tavs tētis Tev grib iemācīt kaut ko no dzīves kā mans mani audzina. Labāk, lai ģimene iemācā visādus trikus kā pašam puni jāsit ar svešiem cilvēkiem.
26.03.2014 11:08 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
ai cilvēki ir dažādi .... un ceru ka šie dzives grūtie posmi pāriess. ....
26.03.2014 11:08 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Lidzigi ka autorei, ari manam "tevam" es nekad neesmu interesejusi. Tikai vins bija apsolijis klut par galvotaju, lai es varetu studet. Kad iestajos teica, ka palidzes, bet beigas pateica, ka nebus galvotajs, jo es esmu iestajusies neprestiza augstskola, darba man nebus utt. :(To vinam iestastija vina sieva, ceriba, ka es nestudesu. Rezultata cinos bez kredita un labi vien ir ka ta. Vel tris gadus jamaksa, bet tas noruda raksturu, iemaca neteret naudu niekiem.
Ar to viss beidzas. Nav teva, nevajag vinu. Planos atmaksat vinam alimentus, tad busim pilnigi svesi cilveki.:)
Autorei varu ieteikt sanemties un cinities, lai dzive kaut ko sasniegtu.
26.03.2014 11:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits