Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lidz ausiim samilejusies

 
Reitings 34
Reģ: 29.10.2010
Nu tad nu beidzot laikam esmu gatava uzrakstit, kas man uz sirds sakrajies jau kadu laiku.. dzivoju kopa ar virieti, neesam attiecibas utml., vienkarsi irejam kopa dzivokli un dzivojam ka draugi. Un jaa, esmu tik pamatigi iekerusies vina.. arprats :D biezi kopa iedzeram, runajam, esmu neskaitamas reizes dzirdejusi, cik loti neesmu vina gaume kaa meitene, taja pat laika, sad tad gadas dzirdet ari nelielus jokus, ka vins mani samilejies vai patiiku, bet, cik man logiskaa domasana liek noprast, es vinam nepatiiku vairaak nekaa patiiku ( kaa sieviete attieciibaam, seksam, nevis kaa draugs). Es pat nezinu, ko veelos dzirdeet.. jau divus menesus turu savas juutas ieksaa, jo zinu, ja pateiktu vinam kaut ko par savu patiksanu, manuprat, man butu japaarvacas, bet nu to tik loti negribas, dzivoklis labs, draugs ka dzivesbiedrs ari loti patikams, tikai ta iemilesanas no manas puses.. arprats, man dazreiz sajuta, ka taisos uzspraagt no savam emocijaam, tik loti gribetos vinam visu izstastit, man jau skiet, ka nekadu pozitivu atbildes reakciju no vina nesagaidiitu, bet tapat.. es nespeeju to ilgaak tureet ieksaa :( tajaa pat laikaa, domaajot logiski, atklaajot savas juutas, ir diezgan liela iespeja, ka es pazaudesu gan vinu, gan dzivokli, gan visu sho burviibu, kas paslaik ir manaa galvaa, kad katru dienu jaapraato par vinu, vai patiiku, ko vins domaa utt (biezi gan taa vis nav burviiba it nemaz :D). Ah, meitenes, pat nezinu, ko gribu dzirdeet.. varbut kaada grib parunaat privaati, varbut kadai bijusi lidziga situaacija, ko darijaat? Ko man dariit? Parasti es negaidiitu tik ilgi, lai atziitos, ka esmu iemiileejusies lidz ausiim, bet nu soreiz viss tik sarezgiiti, pasai jau liekas, ka vinam nepatiiku un ja atziitos, tad tikai izcakareetu visu, kas ir sobriid man dziivee visnaz dod kaadas emocijas.. nu ko lai es daru, tieshaam !?
25.03.2014 08:34 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Ieteiktu īrēt citu dzīvokli, jo šitā Tu nodarbojies ar mazohismu. Padomā, kas notiks, ja šis kādu meiteni atvilks!?
Ja Tu atzīsies, tas nebūt nenozīmē, ka šim uzreiz parādīsies jūtas, un būsiet pāris. Ja man teiktu, ka es nepatīku, paturētu pie sevis, mēģinātu meklēt citu aizraušanos, jo nepatīk nonākt muļķes lomā.
Man savulaik bija tāds draugs. Neteiktu, ka biju baigi samīlējusies, vnk abi šad tad pabučojāmies, pamaigojāmies, bet tas viņam netraucēja manā priekšā ar citām ņemties. Tā sajūta bija izcili pretīga, tāpēc izsvītroju to cilvēku toreiz no savas dzīves, un viss aizmirsās.
25.03.2014 09:03 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Es atzītos, bet rēķinātos pie reizes ar to, ka būs jāmeklē cits dzīvoklis, ja nu kas.. Tu taču šitā nemocīsies visu dzīvi uz cerībām.

esmu neskaitamas reizes dzirdejusi, cik loti neesmu vina gaume kaa meitene,

un šitas, manuprāt, nozīmē gan ko citu, ja viņš tā to uzsver.

davai, mēģini!
25.03.2014 09:06 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.10.2010
Meitenes, lūdzu vairāk viedokļus. :)
25.03.2014 10:33 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2014
Tā kā tu esi draugs viņam, tad uzprasi par viņa meitenēm, draudzenēm, varbūt viņš tev kā draugs pastāstīs ka viņam ir tāda un tāda meitene, un tad nu viss tev būs skaidrs. Varbūt viņš ir nosktījis sev meiteni un te tu atzīsties. Ceru domu saprati. ;)
25.03.2014 10:38 |
 
Reitings 382
Reģ: 24.02.2014
vai vinam ir kada draudzene ar kuru tiekas/
25.03.2014 10:38 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.10.2010
Meitenes, starp citu, pietiekami esmu redzējusi kopā ar viņu.. tad viņš flirtē ar visām kā traks, skūpstās (tas gan tikai, kad iedzēris un esam kādā klubā vai bārā), stāsta man arī, kad ir bijis sekss, nu labi, ne stāsta, bet piemin tā tik tā.. Nu jā, sajūta to redzot vai dzirdot galīgi nav patīkama. Arī mēs esam skūpstījušies, bet nekas vairāk. Izklausās tagad viņš kā brunču mednieks, bet es nezinu, ko domāt.. skaidrā esot, tikai smejas par sevi, stāsta, ka neko neatceras un vispār neesot tik viegli dabūjams un tendēts uz nakts sakariem.. Nu vispār pilnīgs murgs :D
25.03.2014 10:41 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
esmu neskaitamas reizes dzirdejusi, cik loti neesmu vina gaume kaa meitene,


un šitas, manuprāt, nozīmē gan ko citu, ja viņš tā to uzsver.

davai, mēģini!

nepiekrītu piparenei. Man drīzāk šķiet, ka čalis jau nojauš, ka meitene viņā samīlējusies un bruģē sev atkāpšanās ceļus, laikus brīdinot, lai viņa pat necer.
25.03.2014 10:49 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Piekrītu Šarlotei.
Draugu lokā ir līdzīga situācija. Konkrēti zinu, ka tam čalim meitene nesaista kā sieviete, bet tikai kā draugs. Un viņš arī to ļoti bieži ir uzsvēris, lai meitene nelolo liekas cerības.
25.03.2014 10:54 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.10.2010
uppppppppppp!!!!!!!!!
25.03.2014 11:40 |
 
Reitings 543
Reģ: 29.01.2009
Es daritu taa, ka visu vinam godigi izstastitu, tas nekas ka paliktu mulkites lomaa.. bet kas zina kas butu ja butu.. vismaz man paliktu 100 reiz vieglak..esmu par godigumu jebkuraa situacijaa..un tad laiks raditu kas un kaa butu.. ka vajadzetu parvaktos, ja nee tad redzetu kas butu.. bet nu turet sevii visu un neko neteikt un meginat sevi nodarbinat ar ko citu, meklejot ari citu dzivesvietu nepasakot istos iemeslus es nevaretu.. tas butu paaraak mokoši..
labak izstasti visu kaa ir un miers.. tad redzei kas un kaa bus.. saadi turpinat ir sevis mocisana! Un tas ka puisis saka ka tu vinu neinetersee... nu iespejams.. bet iespejams ka attieksme mainitos ja zinatu patieso sitaciju :)
25.03.2014 11:52 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Sirsniņa, ja es būtu autores vietā, visu izstāstītu, kā tu iesaki, bet mani atšūtu, šaubos, ka es justos vieglāk, es vispār vairs nevarētu skatīties acīs tam čalim.
es neticu, ka vīrietis, kurš patiešām nopietni kaut ko gribētu ar meiteni, stāstītu viņai, kā skūpstās un ņemas ar citām. vienkārši neticu!
25.03.2014 12:01 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
piedod, bet tas ir pilnīgs bezcers. es nekādā gadījumā neietu sevi pazemot un atzīties jūtās. atrastu citu dzīvesvietu, izraudātos un sāktu jaunu dzīvi.
25.03.2014 12:06 |
 
Reitings 543
Reģ: 29.01.2009
Šarlote - nu iespejams ka tev ir ari taisniba... bet es izstastitu tik un taa.. labak tad pec tam neskatities vinam acis nekaa sitaa mocities..es taa daritu bet katrs jau situaciju redz savadak un istenibaa nav jaaklasua kaa citi daritu.. uzskatu ka ir jaaseko savai sirsninai :) Jo cilveki vienmer no malas var ieteikt jebko nezinot situaciju lidz galam :)
25.03.2014 12:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ieteiktu īrēt citu dzīvokli


es izstastitu tik un taa.. labak tad pec tam neskatities vinam acis nekaa sitaa mocities


Es domāju, ka stāstīt nav vērts. Vīrieši jau nav muļķi.. visu redz un saprot... :D
25.03.2014 12:11 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.10.2010
Es gan šaubos, ka viņš ko nojauš, jo neko neizrādu, esmu diezgan vienaldzīga.. Mainīt dzīvokli tik ļoti negribas, bet mocīties arī grūti, nu man jau šķiet, ka tuvāko dienu laikā būs jāatklāj patiesība..
25.03.2014 12:29 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
cormeum piekrītu! Vīrieši nav muļķi. Varbūt tu esi "vienaldzīga", bet to tavu attieksmi tāpat var sajust. JA tu viņam patiktu sen jau pie tevis gultiņā ielīstu, jo taču īrējat vienu dzīvokli.
c'moon, tu viņam neesi vajadzīga.
25.03.2014 12:42 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
Nez, kāpēc gan neatzīties? Ja jau tik ļoti niez...
25.03.2014 12:52 |
 
Reitings 34
Reģ: 29.10.2010
pēc jūsu komentāriem sāk šķist, ka tik tiešām viņam interese ir nulle, laikam tomēr jāklusē un jāmēģina aizmirst.
25.03.2014 13:08 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Es samekletu citu dzivokli. Pirmkart meklejot dzivokli redzetu ka vins uz to reage vai ir vienalga, vai nav vienalga un neizrada, vai negrib ka ej protm. Otrakart, atklasi savas jutas un ja vinam pret tevi nekas nav, varesi pa taisno doties prom un nebus japacies pazemojosas dienas kamer sameklesi citu dzives vietu.
Neredzu jegu turet jutas pie sevis un turpinat ar vinu dzivot.
25.03.2014 13:09 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
pēc jūsu komentāriem sāk šķist, ka tik tiešām viņam interese ir nulle, laikam tomēr jāklusē un jāmēģina aizmirst.


Nav teikts. Ir viriesi kuri savas jutas neizrada un slepj tapat ka sievietes un tad ka sniegs uz galvas nokrit ar savam jutam. Dzive dazadi notiek.
Neredzu jegu ari jutas pavisam pie sevis turet lai sevi "nepazemotu". Kas gan var but pazemojos milot cilveku?
25.03.2014 13:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits