Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Varbūt kādai bijis līdzīgi.

 
Reitings 91
Reģ: 22.12.2010
Nezinu kā pat sākt, bet puisi, vīrietis, ar ko pašlaik satiekos ir pagalam nesaprotams. Viņam drīz paliek 28 gadi. Strādā ārzemēs, kad ir LV, tad dzīvo nelielā pilsētā. Garš, izskatīgs, jauks un dīvains. Abi esam pazīstami jau kādus 5 gadus. Un tad te pēkšņi viņš tā kā ieskatijās manī un tad sākās. Protams viņš tieši aizbrauca prom uz ārzemēm. Vairāk kā mēnesi katru dienu nočatojām skype. Likās - wow, super puisis, kāpēc jau senāk neesmu ar viņu ko runājusi. Atbrauca, satikāmies nu viss forši, pirmās 3 nedēļas. Pēc tam jau noplaka viss jaukums un mīļums, aizbrauca prom uz ārzemēm. Reti rakstīja man, atbildēja ar nez cik stundu starplaikiem, man tas apnika - pateicu, lai kad ir LV tad zvana. Protams, viņš atbrauca un nedēļas laikā man nepazvanīja, atkal man apnika un pati zvanīju, satikāmies, viņš tur stāstīja kāda es māksliniece, savādāk domājoša. Neesam kā cimds ar roku. Es protams negribēju uzspiest, ja nav tad nav, ko tur daudz. Bet draugi gribot palikt. Un tā visu nedēļu neko ne runājām, ne redzējāmies ne ko. Tad 6dien satikāmies klubā, un šeit nāca visa patiesība ārā. Ka nobijies, jo esmu pārāk forša, neesot ticējis ka tādai kā man, kura ir tik laba, patīk tāds kā viņš - tik slikts un melns. Mēs tā parunājāmies, par visu ko un tad tas bija - vai dosi man otru iespēju. Atbildi neesmu devusi vēl pēc 2 nedēļām, bet nākošajā dienā satikāmies, bija nu tik mīļš un jauks kad likās, vai viņš vēljoprojām ir alkohola reibumā vai kas ar viņu? Un tā mēs netikāmies tik bieži, bet vakarā pa kādai sms, sekss nav bijis, bet skūpsti un tur apkampšanās ir. Kad biju pie viņa tad viņš tur pielīda visu laiku. Sajūtas fantastiskas, kā debesīs sajutos. Un tad sākās. 5dien pa dienu bija tā debesu sajūta un vakarā viņš aizbrauca tusēt. Un 6diena. Biju šausmīgi nogarlaikojusies un 12 uzzvanīju, necēla neviens, domāju, laikam guļ. Lēnām sataisījos, pēc 1 aizbraucu pie viņa, mašīnas nav pagalmā, zvanu - saka ka ir pie draugiem, lai braucu vien atpakaļ mājās. Un 7dien ap 2 dienā viņš man uzrakstīja tikai - kā brīvdiena, es protams uzreiz cērtu pretī - kāpēc viņš man ne uzzvanīja ne ko. Aii, es ar draugiem biju un ko. Pa vidu vēl kādi vārdi un tad es viņa pateicu - nu forša tev draudzene, ka pat viena zvana vērta nav. Viņš uzreiz - nav jau tik traki, atbildēju ar OK. Apnika man, man tik ļoti nepatīk strīdēties un dusmoties. Tad viņš vakarā uzrakstīja kko vai dusmojos vēl. Uzrakstīju ka nedusmojos, vnk nesaprotu kāpēc ir tik grūti pazvanīt un pateikt - es šodien ar draugiem gribu, 0 problēmu tev vecīt par to, bet nēē, vajag ignorēt visu dienu un nākošajā dienā izlikties ka nekas nav bijis. Lai arī kā bijis, nebijis, šodien saņēmu sms - es te tā naktī padomāju, man nav jēgas tev čakarēt smadzenes, jo es nekad nemainīšos. Un tieši iepriekšējā vakarā pateicu, ka man viņš patīk tāds kāds ir, es zinu to ka viņam ir niķi. Es viņa dēļ paliku šajā mazajā pilsētā, ne aizbraucu uz Rīgu, jaunas dzīves meklējumos. Protams pieminēju viņam šo, jo tomēr es paliku šeit tikai viņa dēļ un viņa atbilde - man nepatīk tas - tikai manis dēļ. Tad viņš kko sacepās, teica ka grib būt viens un neko negrib šobrīd. Es atcirtu ka viņš tāpat ir viens, pēc tam čīkst kad ir viens tad atkal atgrūž un tad atkal čīkst kad ir viens un neviens viņu nemīl.
Viņš tā kā neļaujas just mīlestību, gādību, jo bijusī ļoti šausmīga bija. Viņš visu laiku tā kā mētājas savos lēmumos - tad es tevi gribu, tad man nevienu nevajag, tad man atkal vajag tevi, jo blakus Tev es jūtos tik labi un tu par mani rūpējies.
Tā iekšējā sajūta ka atkal ļāvos uzticēties viņam un viņš atkal piedirsa jo baidās. Baidās no attiecībām, no sāpēm, no tā ka mani sāpināšot.
Un vissliktākais ir tas ka man viņš tiešām ļoti patīk, blakus viņam jūtos labi, tā kā eiforijā. arī ar visiem viņa niķiem un stiķiem. Cenšos pieņemt cilvēku tādu kāds ir, jo gribu ģimeni, ne kārtējo gultas biedru.
Kādai varbūt ir viedoklis par šo?
Man jau ideja radās, kad jābrauc ar pudeli pie viņa, jāpiedzirda, lai spēj runāt ar mani, jo liekās ka skaidrā viņš baidās atvērt savu muti. Un šo 6dien viņš atkal aizbrauc prom uz ārzemēm, uz 5 nedēļām.
24.03.2014 19:42 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.12.2010
Varbūt kādai tiešām nav ko darīt, un var izlasīt to manu memuāru? Es īsāk nespēju izteikties, jau tā liekas ka pusi informācijas neesmu pierakstījusi. :D
24.03.2014 19:57 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
viņs man šķiet vnk izmisis un apjucis.. UN NEKAD NETICEŠU ,ka kāds ir tik ļoti cēls, lai domātu, ka es vot esmu slikts, Tu pārāk labs..
Var būt ideāli skaists cimdiņš, perfekts, bet ne priekš konkrētās rokas..
24.03.2014 20:02 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Negrib tevi viņš un viss.
24.03.2014 20:04 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man šķiet, ka viņš pats nesaprot, ko grib. Es ar tādu prātu nečakarētu. Kaut kāds - ne šur, ne tur.
24.03.2014 20:09 |
 
Reitings 25
Reģ: 02.07.2013
Es viņa dēļ paliku šajā mazajā pilsētā, ne aizbraucu uz Rīgu, jaunas dzīves meklējumos.


Dzīvē nekad nevajag kaut ko darīt otra dēļ. Tā pirmkārt ir Tava dzīve, tāpēc tikai Tu esi atbildīga par lēmumiem, kurus pieņem. Tad, kad būsi ievirzījusi savu dzīvi tā kā Tev gribas un patīk, tad atradīsies arī vīrietis blakām :)
Nevar vainot puisi par to, ka paliki pilsētā viņa dēļ :)

Veiksmi Tev un izdošanos :)
24.03.2014 20:24 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.12.2010
Cementelis - Es to saprotu, ka nevajag dzīvot otram, bet blakus viņam es jūtos labi, tāpēc izdarīju šo izvēli, būt blakus viņam, ne aizbraukt prom un pēc tam domāt - un ja būtu palikusi, kas tad būtu noticis? Tāpēc laikam paliku, lai būtu riskējusi un pēc tam nenožēlotu, ka neesmu to izdarījusi. Jo tomēr dzīvē ir kas jāziedo, lai ko iegūtu.
Paldies. :)
24.03.2014 20:32 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neesi tak māte Terēze! Nevajag par katru varīti palīdzēt un glābt vīrieti.
Ja viņš ir tik neizlēmīgs, tad no viņa nekad nebūs lielas jēgas arī nākotnē dažādos citos jautājumos un sfērās...
24.03.2014 20:44 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Viņš nav Tavu nervu vērts. Lai dzīvo, strādā ārzemēs, tā sievu atradīs sev labi ja ap 40, vai arī neatradīs nemaz. Manuprāt, vīrietis jāzin ko viņš grib, jābūt ar mērķiem, nevis stāstīt cik kautrigs, vai neizlēmīgs viņš ir, tā ir viņa problēma. Veiksmi Tev atrast Tevis cienīgu vīrieti :)
24.03.2014 20:52 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Vinjam tu neinteresee, kaa tu to nesaproti? Ja intereseetu, skrietu tev pakal, ka pati nerastu deel vinja mieru, bet te pat nedeelu nedod zinju. Tiesaam esi tik stulba, lai veel vinjam uzbaaztos? Atrodi labaak sev kaadu nodaroshanos. Un, staastu vareeji gan uzrakstiit x10 iisaaku.
24.03.2014 21:05 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
NEKAD NETICEŠU ,ka kāds ir tik ļoti cēls, lai domātu, ka es vot esmu slikts, Tu pārāk labs..

++++++++++++++++
ahh, nenormāli besī šitas. Nevar saņemties un pateikt sejā, ka vairs mani negrib un esmu apnikusi, nē, izdomā šādus stulbus attaisnojumus. Atvainojos, varbūt autores gadījumā ir savādāk, bet pašai ir bijusi ''patīkama'' pieredze ar šādiem vārdiem.
24.03.2014 21:22 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Ar šito čali nekas nebūs tev. Pašai pirms gadiem ir bijis nu ļooooti līdzīgs gadijums, tik klāt vēl bijušas dažas citas "piedevas". Toreiz ar biju tāda muļķe, tpc saku no pieredzes - mūc no viņa kmr vari un neesi māte Terēze, kā jau te teica. Nu nebūs viņš ar tevi, mētāsies šitā gadiem un beigās tpt paliksi pie sasistas siles. Neesi naiva un neļaujies kaut kādām emocijām tevi vadīt. Domā ar galvu un veido lbk savu dzīvi, bet par viņu aizmirsti, būs cits un labāks.
24.03.2014 21:22 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Vot šito vīriešu tipu es pazīstu! Egoistisks sevis žēlotājs, kas sevi apkārtējiem pozicionē kā slikto tēlu, cenšoties panāk pretēju apgalvojumu. Visas savas nekrietnās rīcības maskē aiz šī apgalvojuma, ka ir slikts un nemainīsies, ka nav pelnījis mīlestību. Autorei - mūc, kamēr vari, šāds enerģijas vampīrs tikai sabojās tavu dzīvi, viņš panāks pieķeršanos un pēc tam sabradās tevi.
24.03.2014 22:37 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.12.2010
Paldies Lollipop, likšu aiz auss.
Ir jau grūti atteikties, jo iekritis sirdī, tas ir pats grūtākais šajā. Tā jau sen būtu aizgājusi.
24.03.2014 22:55 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
pukanite - jo ilgāk vilcināsies, jo grūtāk būs.
24.03.2014 22:57 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Iisaak sakot, liecies mieraa. Nemaini savus plaanus deelj viiriesha, kuram tu esi vienaldziiga.
24.03.2014 22:58 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Pārguli ar viņu.
24.03.2014 23:44 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
vispār jau man arī bija līdzigs kretīns :D
Tu esi tik laba, ko tu manī esi atradusi..tev vajag smukāku, foršāku džeku..neiznu, apzināti vai nē, bet viņš ieskaloja smadzenēs, ka nē- man vajag tevi. Sakot, ka man esmu labāka par viņu, izraisīja pretēju, ka man vajag viņu. lai gan skaidri redzēju kāds viņš ir. un jā, beigās asaras uz visām pusēm (man, protams).. A kas tad viņam, aizskrēja pie citas, tieši tāpat čakarēt citai smadzenītes! dusmas tagad, atceroties!
24.03.2014 23:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits