Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pundurtrusis

 
Reitings 168
Reģ: 30.11.2013
Tām, kurām ir šis dzīvnieciņš - pundurtrusis, kādi viņa + un - ? :)
20.03.2014 21:38 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
nav ne plusu ne minusu vins vnk neitrali dzivo savu dzivi un izliekas ka mes seit neesam :D
20.03.2014 21:40 |
 
Reitings 137
Reģ: 13.03.2014
kad biju maza, tad mums bija melns pundurtrusis, šauuusmas, cik jauks un pūkains bija, bet grauza vadus un tāpēc ņēma nelāgu galu.
mīnusi būtu tie sagrauztie vadi un spiras pa visu maju, būrī dikti ārdījās, ļoti skaļš bija
20.03.2014 21:45 |
 
Reitings 81
Reģ: 26.07.2013
kaut kad n-tos gadus atpakaļ pie omes laukos bija 1 pundurtrusenīte. Atceros to, ka bija ļoti dusmīga un metās virsū, dzīvoja būrī un ar plikām rokām pat nevarēja būrī ielikt ēst, tā metās virsū kā nenormāla un rūca. Bieži psihoja, dusmojās, sita ar pakaļējo ķepu pa būra grīdu, diezgan stipri.. Visi baidījās pat klāt viņai nākt, nesaku jau par "paglaudīt un uti puci". Vēlāk ome atdeva to trusenīti citiem saimniekiem, tieši šo iemeslu dēļ. Trusenītei piedzima 4 trusēni, kuri arī bija tik pat agresīvi, bet es tos centos "izauklēt", bieži spēlējos, baroju pat no bērnības, jo ar tādu "mamašu" bail bija atstāt maziņos trusēnus :-D. Kad paaugās, mani viņi atzina par saimnieci, cienīja, bet toties uz pārējiem metās virsū. Maziņi, pūkaini buldogi - mans iespaids :-)
20.03.2014 21:53 |
 
Reitings 81
Reģ: 26.07.2013
nezinu, kā dzīvoklī viņi uzvedas, bet es neturētu. Jo tie paši sunīši vai kaķīši ir gudrāki un ar viņiem biežāk var sarunāt "nekakāt" (sorry) tur, kur pagadās :-) un, piekrītu meitenēm, truši ir grauzēji - viņiem vnm vajag kaut ko pagaršot uz zoba, pagrauzt - vadus, kabeļus un citus "bla bla". Protams, ja istabas vidū neaug kādi krūmiņi vai kociņi :-) Mans viedoklis.
20.03.2014 22:01 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
visam tada negativa pieredze :D manam trusim nepatik, ka vinu njem rokas, reti kuram patik, jo viniem bail, ka nejut pamatu zem kajam! glaudit sevi lauj, prom nemuk, vadu vel nevienu nav sagrauzis, jo mes tos esam paslepusi, patik rusinaties pa gultasvelu! staiga pa istabu ka kakis, bet laizam tikai tad kad esam majas, savadak vins bazas virsu kakim un tas medz vinu iekaustit! spelejas ar bernu, sicis met sim lego klucisus, trusis panem zobos un met atpakal :D iekodis ir tikai vienreiz viram, jo vins nema paiku ara no bura :D aa un kajas trusi klape pret zemi kad baidas vai jutas apdraudeti
20.03.2014 22:13 |
 
Reitings 27
Reģ: 24.04.2011
Mūsu trusene nekad nav nokārtojusies kaut kur citur kā tikai savā kastītē.. Pie tam, arī tur to dara tikai vienā stūrī, kas manās acīs viņu padara kārtīgāku par manu kaķi :D
Vadus ir grauzusi, tāpat arī tapetes, bet nu, tapetes vairs negrauž, jo katra mazākā atlipusī maliņa tika pielīmēta un viņai tagad tā ir neiespējamā misija, un vadus vairs negrauž, jo ļoti labi saprot, ka nedrīkst (ik katrs viņas mēģinājums tika aprauts ar uzkliegšanu :D ) Galvenais jārūpējas, lai ir kociņi, speciālais akmentiņš utt., ko grauzt, tad tā truša vēlēšanās sagrauzt visu, kas nekustas, nebūs tik liela :D
Nekāds baigais mīļdzīvnieciņš mums viņa nav, rokās nepatīk, bet citreiz grib, lai pabužina, pamīļo, tad nāk klāt, baksta kājas (citreiz gan nevar saprast, jo tāpat viņa mēdz prasīt arī ēst :D)
Ja arī kādreiz ienāk prātā doma, ka varētu viņa būt mīlīgāka, tad to kompensē tie joki, ko viņa izstrādā, kā dažkārt izturas u.c.
20.03.2014 22:54 |
 
10 gadi
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Lasu un brīnos. :D man ir pundutrusene Simba. :) riža meitene. Dzīvojas pa dzīvokli,kad esam mājās, vadi gan ir aizvaakti. bet ir arī būris divos stāvos.Vasarā ņemam līdzi uz vasarnīcu kur viņai ir aploks.ļoti dzīvespriecīgs zvēriņš. Vēl draudzīgāku un mīlīgāku zveru nesatikt.mazliet pakļaujas dresūrai- t.i uz vārdu atsaucas. :D :) nokartojas tikai un vienīgi būri, sava tualetē. Iegūldījumus daudz neprasa. Siens, barìba, granulas, potes un apgriezt nagus- to vedu pie vetārsta pati nedaru, bail mazliet. :) bet visā visumā ja patīk dzīvnieki iesaku, bet ļoti svarīgi ir neaizmist ka tā tomēr nav skaistuma lietiņa, ir jārupējās.
22.03.2014 13:38 |
 
10 gadi
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Un vēl nezinu tipiski vai nē, bet visi brīnās par to kāda viņa mums ir- nekad mūžā nevienam nav iekodusi, bet laiza visus :D un vēl guļ viņa pārsvarā ar vēderu uz augšu. :D bet jā, tas laikam viss ir saistīts ar to kā izturās, viņa jūtas lirliski un uzticās mums. Nemāku īsti ielikt bildes no instagram bet te ir arī pašas viltnieces bildes www.instagram.com/brauerelaima
22.03.2014 13:47 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
jums gan negatīva pieredze! :) ļoti mīļš, ja laicīgi pieradina pie sabiedrības, tad ļauj pa rokām ņurcīties, nekož. rosīties gan patīk, atrod kaut kur avīzi un tad pa to kašājas. bet kas tas par dzīvnieciņu būtu, ja viņš neko nedarītu un nerosītos?
liels pluss ir ilgais mūžiņš, ja,protams, nodrošina veselīgu un sabalansētu pārtiku, regulāri vakcinē un ļauj izskrieties!
mans trusiks izskatās identisks šim -

skaitās no mazākajiem trusīšiem kāds vien var būt!
22.03.2014 13:50 |
 
Reitings 4
Reģ: 16.03.2014
Agrāk bija , ļoti jākopj nu kā jau katrs dzīvnieks , ja turi būrī tad ir mazliet vienkāršāk , bet ja izlaid ārā tad vajag skriet visu laiku pakaļ un aiz viņa vākt . Viņus ar citiem dzīvniekiem laist kopā nevar to sapratu kad iegādājos vel kaķi un tad viņi karoja traki , kaķis pat ar elektrību saskārās traki dēļ pundurtruša . Man bija sieviešu dzimtes kura vēlāk kļuva par mati , mazi viņi bija ļoti mīlīgi . Arī vienam paziņam bija , bet viņam bija trakāk , pundurtrusis bruka virsū , kājās koda , pat bail klāt iet bija .Ja piedāvātu man velvienreiz neņemtu . Negribēju sabiedēt , katrs dzīvnieks ir atšķirīgs .
22.03.2014 13:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits