Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesaprotu.

 
Reitings 18
Reģ: 01.02.2011
Sveikas meitenes. Griežos šeit tikai lai pasūdzētos. :D Nevaru izprast savu vīrieti. Esam kopā jau 4 gadus. Attiecības vislaik ir saspīlētas un tas ka mani nervi ir uzvilkti bieži vairs nav pārsteigums. Mums jau ir kopīgs bērniņš,kuram tuliņ jau apritēs 6 mēnesīši. Attiecības nemaz nevaru nosaukt par attiecībām. Nu vismaz tādas es savas nekad nebiju iztēlojusies.
Lieta tāda,man vienkārši ir apnicis tas,ka dzīvojam kopā bez maz vai takā māsa ar brāli. Vispār man nekādu uzmanību nepievērš. Es cenšos tuvoties,cenšos arī ar to nepārspīlēt lai pavisam nepasūta 3 mājas tālāk. Ja godīgi tad viņš reāli man visu dienu krīt uz nerviem. :D kad gribu izrunāties,saņemu tikai vienu atbildi-viss kārtībā tak. Mīlu viņu tāds kāds viņš ir. Nevaru izprast,vai tiešām kaut vienreiz dienā nevar pienākt,samīļot vai mazu buču iedot? Es zinu ka man tad uzreiz būtu labāks garstāvoklis,nebūtu izvilkti nervi par to ka jūtos nevajadzīga. :/
Sekss mums arī paliek arvien retāks. Kad gribu tam gatavoties,visu izplānoju,esmu labā noskaņojumā. Bet nekad neuzminēsiet,viņš ar savu vienaldzīgo attieksmi sabojā visu garstāvokli un vairs neko negribas.
Nezinu kas viņam ir. Ir bijušas reizes,kad dēļ tās vienaldzības vienkārši gribas iet prom,BET viņš jau nelaiž. Solās laboties utt. Un kā jau varat iedomāties nekas nemainas.
Esmu noskumusi. :(
Paldies ka uzklausījāt. Ja kāds vēlas mani nosodīt,tad droši varat to darīt,nekas jau vairāk par to kas notiek mājās meko sliktāku neizdarīs.
20.03.2014 12:06 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
Dārta- zini kas tas ir? RUTĪNA! Pati savās attiecībās ar to cīnos.... 7 gadi kopā! :( ehhhh
20.03.2014 12:10 |
 
Reitings 18
Reģ: 01.02.2011
Es jau apzinos ka tā ir rutīna,tādēļ cenšos viskautko piedāvāt un kaut ko datīt lietas labā. Bet viņš laikam to nesaprot.. tā vien liekas ka viss vienalga. Tracina.
20.03.2014 12:13 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
Attiecības ir divu darbs. Vīns/tēja/ kafija- un sarunas pie apaļā galda...
20.03.2014 12:17 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
mums ar bij tads periods, ka jau ieprieks mineja -rutina! runaties vinam nepatik, atnak no darba paed un gulet, brivdienas -skruvet masinu :D katrs vina vards tracinaja :D
bet kka tas pargaja, saku biezak planot braucienus kaut kur, citreiz talakus, citreiz vienkarsi pie ezera galu pacept :) kad mazais bij paaudzies bik biezak atstaju mammai lai mums sanak ari kada briva nedelas nogale, un spontanaks nu...nu tu jau saprati :D
20.03.2014 12:19 |
 
Reitings 1364
Reģ: 05.04.2013
Man draudzenei ir līdzīgi. Itkā kopā ir, bet ne īsti runājas, pat sasveicināšanās bučiņas visbiežāk nav. Bet draugs mašīnu nopērk. Kaut kā dīvainas liekas tādas attiecības.
20.03.2014 12:22 |
 
Reitings 18
Reģ: 01.02.2011
Es nevaru sagaidīt kad tā diena pienāks kad viss būs kārtībā.
Varbūt tagad būs siltāks laiks un būs vairāk iespēju. Bet ja godīgi tad man liekas ka viņam pilnīgi un galīgi nekas neiteresē. Visu ko piedāvāju viņam liekas stulbi un ka man neesot kur naudu likt. Pasaku-izejam ārā pastaigāties...noraidijums. a kā piezvana kāds čoms tā skrien takā (piedodiet) apdirsies. Kamēr staigājas ar savu draugu tikmēr es sēžu ar bērnu mājās,apdomāju dzīvi. Brīžiem liekas ka nekam vairs nav jēgas..
20.03.2014 12:26 |
 
Reitings 18
Reģ: 01.02.2011
Elīza-nu man ar tā visādus mēslus pērk,man pat uz vārda diena pat mazāko puķīti nevar nopirkt,man vismaz b7tu prieks. Varēja pat to puķi nepirkt,paņemt lapiņu un uzrakstīt kaut ko. Gribu justies vajadzīga,tas arī viss.
20.03.2014 12:29 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
Dārta- nu uzšķaudi viņam īslaicīgi- izej ar draudzenēm, atstāj mazo viņa uzraudzībā (ja vari). Sajutīsies pati vērtīgāka. :)
20.03.2014 12:32 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
A kam tāds džeks Tev vajadzīgs vsp???? :O
Slikti dzīvot var arī viena, vīrietis ir ,lai dzīvotu labak un ja ar viņu nejūties laimīga, tad ko Tu no šīm attiecībām vsp gribi?
20.03.2014 12:35 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
Dārta
nu es vinam nejautaju vai vins gribes aizbraukt tur un tur, vnk nostadiju fakta prieksa ka taja un taja datuma mums ir jabrauc piem uz cesim "rakšu zoo", jo biletes jau ir iegadatas :D nu ta braukajam pa celam protams runajam un atkal no jauna atradam kopigu valodu :)
agrak vins ari man neko svetkos nedavinaja, nezinu varbut vian gimene ta bija pienemts, bet tagat jau sak mainities, sanemu ari davanas un ziedus :)
vienu bridi man likas aj nav verts, bet izdomaju ka meginasu kko darit, ja nesanaks, tad viss, bet nu sanaca :D
20.03.2014 12:37 |
 
Reitings 18
Reģ: 01.02.2011
Expedition-es to jau sen esmu sapratusi ka nēsmu laimīga. Nevari iedomāties cik reizes jau esmu krāmējusi mantas,bet viņš vienkārši nelaiž. Un vēl tas ka mums ir kopīgs mazs bērns,aizliedz ņemt man viņu līdz. Es savu dēliņu nekad nebūtu gatva atstāt,lai arī cik briesmīgi man ietu.
20.03.2014 12:38 |
 
Reitings 18
Reģ: 01.02.2011
Kiky- kaut nu viss būtu tik vienkārši arī man. Es viņam saku-jāiet uz brālēna dzimšanas dienu,atbilde-negribu. Bet kad jāiet pie viņa radiem tad man vispār nav atļauts iepīkstēties. Izplānoju vienreiz aizbraukt gar jūru pastaigāt,pēctam uz siguldu aizbtaukt,pateica lai braucu ar māsu vai draudzeni ja gribu. Viņu kaut kur dabūt ir vienkārši neiespējami. Pat ar bērnu nevar iziet pastaigāties. Tas viss vislaik beidzas ar strīdiem.
20.03.2014 12:42 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
4 gadus attiecības ir saspīlētas, tu tajās esi neapmierināta un nelaimīga - rodas jautājums, kāpēc tad bija jātaisa bērns, kam būs jāskatās uz neapmierinātiem, vienam otru nemīlošiem vecākiem?
20.03.2014 12:44 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ja vīrietis atsakās jebko darīt, tad Tu esi bezspēcīga.

Ja tas būtu tā, ka viņš negrib neko plānot, bet Tavus plānus nenoraida, tad jau vēl varētu kaut ko iesākt.

Domāju, ka izmainīt kaut ko ļoti grūti. Tad ļoti labi jāpazīst tas cilvēks un jāatrod pareizā pieeja.
20.03.2014 12:51 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Slikti dzīvot var arī viena, vīrietis ir, lai dzīvotu labāk

Labi teikts! :)

Ja vīrietis galīgi NEKO nevēlas - ne laiku kopā pavadīt, ne ko kopīgi pasākt, ne aprunāties, tad ar varu mīļa nekļūsi. Protams, nezinu ne Tavas prakstiskās (finansiālās) iespējas, ne to, cik daudz jau esi darījusi un esi vēl gatava darīt, lai situāciju attiecībās mainītu, bet Tev jādomā tikai par sevi un bērniņu. Ja mamma nelaimīga - mazulītis arī var būt apbēdināts/nervozāks.
Ja būsi izlēmusi aiziet - ej! Ar varu Tevi neturēs - ja pa labam nevar vienoties, aizej, kamēr viņš ir darbā. Bērniņu viņš nevar pieprasīt atstāt - kāds gan tam pamatojums? Par to lems tiesa un, ja neesi sadistiska alkoholoķe, mazulis paliks Tavā aprūpē.

Tas tāds drūmākais scenārijs.

Ja vēl ir spēka un vēlmes, varbūt izmēģini kiky recepti - nostādi fakta priekšā, ka brauksiet uz konkrētu pasākumu un viss. Man, ja pavisam godīgi, vēlmiens nāk no domas, ka var negribēt laiku ar savu BĒRNU un sievieti pavadīt, bet skrien kā šunelis ar puikām pa pagalmu.
Žēl, ka tā notiek!
20.03.2014 12:52 |
 
Reitings 18
Reģ: 01.02.2011
4 gadus esam kopā vislaik jau nebija tā ka viss briesmīgi. Sākumā bija sarežģijumi. Pēctam gāja labi,bijām gatavi bērniņam. Un arī likās ka ar dēliņa ienākšanu mūsu dzīvē viss kļūs labāks,kur es protams kļūdijos. Jau kad biju stāvoklī,negāja vairs viegli.. visādas negācijas no viņa puses. Nezināju jau vairs ko darīt.. jau biju sagatavojusies ka būšu viena no vientuļajām māmiņām. Taču kad tā diena tuvojās viņš atkal kļuva savādāks. Gribēja lai esmu pie viņa. Pats atzina ka visu grūtniecības laiku uzvedās nožēlojami jo bija nobijies,nezināja kā tas būs. Tad nu piedzima Raitis,pirmos divus mēnešus viss bija ok. Un tad aizgāja atkal viss tas pats. Laikam pateizi jau saka ka cilvēki nemainas. Man pat liekas ka viņš to negrib. Tā vien gribētos aiziet prom un sākt jaunu dzīvi. Bet nu kur es tagad bez ienākumies un bērnu uz rokām lai eju.. :/
20.03.2014 12:55 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
Dārta
mums ar bij ta, ka gribu aizbraukt pie mamas, bet vins ne, bet kad vina mamma no laukiem uz pilsetu jaaizved (man tik ir tiesibas), tad jaskrien, bet nu tad es vnk iespitejos un teicu lai brauc ar taxi, tracis bij liels, bet nakamreiz man vairs neatteica :D
20.03.2014 12:55 |
 
Reitings 228
Reģ: 18.01.2014
Gandrīz manu vecāku modelis, jo tētim nepatīk izrādīt emocijas, simpātijas. Man pat no malas šķiet,ka viņš nemaz nezina, kā tas darāms :) Un viņš arī nekad nav mainījies, mamma ir to pieņēmusi un ar to sadzīvo. Bučas vietā, ja nu ļoti gribās izrādīt mammai kādas savu uzmanību, viņš drīzāk uzsitīs sev pa krūtīm un uztaisīs kādu lāča rēcienu. No mājas ārā ies tikai tad, kad pašam gribēsies, nepavada mammu uz teātriem, ballēm u.c. vietām, kas viņam neinteresē. Bet nu viņu gadījumā tomēr ir pierādījies, ka viņi viens otram ir tie īstie, pat mans bezemociju tētis bez mammas jūk prātā. Tagad, kad esmu izaugusi, man patīk vērot viņu attiecības, jo tās jūtas tomēr tiek paustas, tikai tādos ļoti savādos veidos :D Bet pieļauju, ka mammai nav vienmēr bijis viegli tā. Mēs bērni gan no tā neesam baigi cietuši, mums viss bija forši. Protams smieklīgi atcerēties, ka bērnībā ģimenes izbrauciens uz Rīgu parasti sākās Rumbulas auto placī, bet tad tikām arī pie kino un saldējuma, visi laimīgi.
Tev laikam būtu jāsaprot, vai viņš ir vienaldzīgs, jo tiešām ir vienalga, tad nu laikam tur nekas labs nevar sanākt. Bet ja nu viņš ir tāds auns kā mans tēvs, kurš tomēr mīl un tu šķirties nevēlies, nezinu, varbūt tev jābeidz no viņa prasīt to, ko viņš nedarīs. Bērnam tas noteikti nav jāredz.
20.03.2014 13:00 |
 
Reitings 395
Reģ: 14.01.2014
Izturies pret viņu tāpat , kā viņš pret tevi! Varbūt pats sāks vairāk pievērsties tev.
20.03.2014 13:00 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Un vēl tas ka mums ir kopīgs mazs bērns,aizliedz ņemt man viņu līdz. Es savu dēliņu nekad nebūtu gatva atstāt,lai arī cik briesmīgi man ietu.


Cik nožēlojami! Vīrietis šantažē sievieti, ka atņems bērnu, lai pats varētu darīt visu, ko vēlas.

Nevar viņš Tev atņemt bērnu, ja vien Tu neesi pagrimusi vai psihiski nelīdzsvarota. Neļauj viņam slaucīt sevī kājas!
20.03.2014 13:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits