Ko jūs darītu manā vietā?

 
Reitings 54
Reģ: 28.01.2014
Sveiki. Mēs ar puisi nesen, pirmdien nosvinējām divu gadu jubileju. Man likās, ka viss ir kārtībā, neko savādāku mūsu attiecībās nemanīju. Šodien ar puisi atbraucām pie manis, es aizgāju pagulēt, kad piecēlos viņš bija tāds jocīgs, izskatījās, ka slikti jūtās. Kad jautāju viņam,kas noticis, viņš teica,ka nezin kā to man pateikt. Tad viņš sāka raudāt un teica, ka kādu laiku jau nejūtot neko pret manīm. Izskatījās,ka viņam ir ļoti grūti. Viņš teica, ka esot domājis, ka kaut kas mainīsies. Tajā brīdī es neizrādīju nekādas emocijas,biju mierīga un pat nedaudz vienaldzīga t.i nelūdzos viņam vai kaut kā tamlīdzīgi. Taču tagad es nesaprotu kā labāk darīt? Es noteikti negribu viņam ne rakstīt, ne savādāk dot ziņas,jo negribu lūgties vai pazemoties. Protams, ja puisis tā pasaka, tad nav diez ko patīkama sajūta. Ko jūs man ieteiktu? Kā jums liekas,vai tur viss ir beidzies? Un,varbūt muļķīgs jautājums,bet ko darīt ar sociālajiem medijiem - vai draugos mainīt statusus,ņemt bildes ārā, vai nogaidīt? Paldies jau iepriekš!
19.03.2014 17:20 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Manuprāt, nav vajadzības neko ārprātīgu darīt. Lai iet.
Sociālajos tīklos uzreiz neko nemainītu, izrunātos, labākajā gadījumā tā, lai paliktu draugi un tad vēlāk bez steigas nomainītu statusu.
24.03.2014 20:01 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Gunita, Tu esi tik nožēlojama. Nekā jums nebūs. Atradīs viņš sievieti, kura viņam iepatiksies un tevi pametīs. Pašlaik Tu viņam esi vnk gultas objekts. Jauki viņš izturās,tikai, lai dabūtu seksu un viss. Tu tikai nesaproti viņa domu gājienu, jo domā, ka viņš kaut ko jūt pret tevi, kā tad. :D
24.03.2014 20:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits