Ko jūs darītu manā vietā?

 
Reitings 54
Reģ: 28.01.2014
Sveiki. Mēs ar puisi nesen, pirmdien nosvinējām divu gadu jubileju. Man likās, ka viss ir kārtībā, neko savādāku mūsu attiecībās nemanīju. Šodien ar puisi atbraucām pie manis, es aizgāju pagulēt, kad piecēlos viņš bija tāds jocīgs, izskatījās, ka slikti jūtās. Kad jautāju viņam,kas noticis, viņš teica,ka nezin kā to man pateikt. Tad viņš sāka raudāt un teica, ka kādu laiku jau nejūtot neko pret manīm. Izskatījās,ka viņam ir ļoti grūti. Viņš teica, ka esot domājis, ka kaut kas mainīsies. Tajā brīdī es neizrādīju nekādas emocijas,biju mierīga un pat nedaudz vienaldzīga t.i nelūdzos viņam vai kaut kā tamlīdzīgi. Taču tagad es nesaprotu kā labāk darīt? Es noteikti negribu viņam ne rakstīt, ne savādāk dot ziņas,jo negribu lūgties vai pazemoties. Protams, ja puisis tā pasaka, tad nav diez ko patīkama sajūta. Ko jūs man ieteiktu? Kā jums liekas,vai tur viss ir beidzies? Un,varbūt muļķīgs jautājums,bet ko darīt ar sociālajiem medijiem - vai draugos mainīt statusus,ņemt bildes ārā, vai nogaidīt? Paldies jau iepriekš!
19.03.2014 17:20 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
Ko jūs darītu manā vietā?

Pēc visa aprakstītā ir saprotams, ka jāškiras. Viņš skaidri un gaiši pateica, ka neko pret tevi nejūt. Ko tur vairs.. ja nav, tav. Satiekaties, pasakiet atvadu runu un čau. :)
Puisis normāls čalis, pateica godīgi, nevis sāka krāpt un iet pa kreisi, kā bieži mēdz notikt.
24.03.2014 15:19 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
nožēlojama jo...? - tā bij mauciska rīcība no tavas puses ievilkt atkārtoti puisi gultā.... Piedod par apzīmējumu.
24.03.2014 15:31 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
nožēlojama jo...?
- tā bij mauciska rīcība no tavas puses ievilkt atkārtoti puisi gultā....


:D :D

Nabaga izmantotais vīrietis

:D :D
24.03.2014 16:20 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
nožēlojama jo...?

nožēlojama situācija, jo esi tik izmisusi, ka esi ar mieru dzīvot ar vīrieti kam nav ne jūtas ne mīlestības pret tevi, kurš tev to atklāti ir pateicis un aizgājis no tevis. nožēlojami ir tādu mēģināt dabūt atpakaļ, lai tikai nebūtu viena.
bet kādu dienu viņš satiks citu, pret kuru viņam būs jūtas un varbūt arī mīlestība un atkal tevi pametīs.
tu viņa acīs neesi neko vērta, tas ir skaidrs, neviens normāls vīrietis tādu sievieti, kas viņa priekšā pazemojas, neuzskatīs par kautko vērtīgu. viņš tikai izmantos tevi lai labi pavadītu laiku...
muļķes lomā beigās paliksi tikai tu pati.
24.03.2014 16:31 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Kāpēc uzreiz muļķes lomā. Muļķe es būtu tad, ja uz kaut ko cerētu, ka viņa jūtas mainīsies, ja gribētu viņu apprecēt vai kautko tādu. Es tikai priecāšos, ja viņš beidzot atkal kādu iemīlēs un būs laimīgs. Es mīlu viņu un vēlu viņam tikai to visu labāko. Pat ja ne kopā ar mani.
Un ne neesmu teikusi, ka esmu viņa priekšā pazemojusies, come on! Un es viņu neatguvu tāpēc, ka negribētu būt viena. Es viņu atguvu, jo man ir labi ar viņu. Domāju, ka es no šīm attiecībām iegūstu daudz vairāk nekā viņš :) Ja viņš no manis arī kautko labu var iegūt priekš sevi, kaut vai to pašu labi pavadīto laiku, lieliski. Vai tad attiecības nav savstarpēja došana/ņemšana?
24.03.2014 16:48 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Gunita - tu esi kādreiz teikusi vīrietim,ka mīli viņu? Nu vienkārši, kā mīloši pāri to dara ikdieā. Vienkārši ejot gulēt saka - es mīlu tevi. Ko viņš tev atbild?
24.03.2014 16:50 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Nē, šim konkrētajam vīrietim es neesmu to teikusi, neesmu viņam atzinusies mīlestībā. Tā kā es zinu, ka viņam nav tās mīlestības, tad es nosavas puses neteikšu to. Tad tiešām būtu neveikli, ka es skandinātu, ka mīlu, bet viņš pretī neko.

Bet iepriekšējās attiecībās gan teicu. Abpusēji viens otram visu laiku atzināmies mīlestībā, pirms un pēc gulētiešanas. Jēga? Nekāda. Tāpat tās attiecības izjuka ar visu lielo mīlestību.
Un godīgi sakot ar šo vīrieti es jūtos dauz labāk, blakus esot.
24.03.2014 16:54 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Nē, mans jautājums bija intereses pēc. Ko saka vīrietis,ja viņam šie 3 vārdi nav pasakāmi, ja viņam atzīstas mīlestībā. Paldies? Tu man patīc? utt.. Es te vien iedomājos.
24.03.2014 16:55 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Aa nē to es nezinu, ko vīrieši atbildētu šādā situācijā :D Droši vien to pašu, ka paldies, ka tā novērtē mani, vai kaut ko tamlīdzīgu
24.03.2014 16:59 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Tik stulbi:
- es tevi mīlu.:)
-paldies, es to novērtēju.
-......

:D:D:D
24.03.2014 17:00 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Kāpēc uzreiz muļķes lomā. Muļķe es būtu tad, ja uz kaut ko cerētu, ka viņa jūtas mainīsies, ja gribētu viņu apprecēt vai kautko tādu. Es tikai priecāšos, ja viņš beidzot atkal kādu iemīlēs un būs laimīgs. Es mīlu viņu un vēlu viņam tikai to visu labāko. Pat ja ne kopā ar mani.
Un ne neesmu teikusi, ka esmu viņa priekšā pazemojusies, come on! Un es viņu neatguvu tāpēc, ka negribētu būt viena. Es viņu atguvu, jo man ir labi ar viņu. Domāju, ka es no šīm attiecībām iegūstu daudz vairāk nekā viņš Ja viņš no manis arī kautko labu var iegūt priekš sevi, kaut vai to pašu labi pavadīto laiku, lieliski. Vai tad attiecības nav savstarpēja došana/ņemšana?



Tikai ne*ist ,dūdiņ, ka Tu ne uz ko neceri. :D Mīlēt bez atbildes un neko nedabūt ir sāpīgi, to var tikai pasakās rakstīt, ka cilvēks atdos citam, lai tik būtu tas otrs laimīgs utt. reāli dzīvē, tas, kas mīl cīnās par otru, nevis nolaiž ķepiņas kā mīkstais un saka, iemin mani *ēslos, darī tā vēl, man tā patīk.

Tu gribi būt ar viņu, jo esi egoiste un tam ar mīlestību mazs sakars.

Ko tieši Tu no šīm attiecībām iegūsti vairāk kā viņš? ko vispār iegūsti?


Tu iznieko savu laiku un degradējies, jo ar citu čali iespējams jau sen viss būtu, bet nē, Tu turies pie kaut kāda sapņa un spītīgi atsakies iet tālāk!
24.03.2014 17:10 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tu gribi būt ar viņu, jo esi egoiste un tam ar mīlestību mazs sakars.


Trāpīts - grimst!
Šķiet, Tevi pat neinteresē tas, ka viņam pret Tevi nav mīlestības.. ka viņš Tevi pat tā īsti negribēja.. Ka tik sev! :D Varbūt kļūdos?
24.03.2014 17:13 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Jā, es zinu, ka viņš mani nemīl. Taču es redzu un jūtu, ka esmu viņam tomēr nozīmīga, ka viņam patīk būt ar mani. Un viņš izturas pret mani fantastiski!

Jā, līdz brīdim, kamēr iemīlēsies citā un tu paliksi kā kājslauķis.
Tas, ja vīrietis mani nemīl ir zem mana goda un vēl dzīvot tādās attiecībās, tā ir sava veida pazemošana un naiva cerēšana, ka viņš manī iemīlēsies. Lieka laika un enerģijas tērēšana cilvēkam, kurš mani nemīl, tad jau labāk dzīvot kopā ar melnu kaķi.
________
Par situāciju, ignorētu viņu kā vien varētu un censtos aizmirst visu, ko viņš ir teicis. Un, ja nu pēkšņa atklāsme nāktu pār viņu un viņš secinātu, ka ir kļūdījies, tad vienalga ignorētu. Visvairāk man būtu žēl pazaudētie 2 gadi, kuru laikā varētu būt atradusi cilvēku, ka tiešām mani mīl...Bet visam ir savs laiks un tavs vēl pienācis.
24.03.2014 17:18 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Satiekas, skūpstās, guļ kopā, veido kopīgus brīvdienu plānus, iziet kopā sabiedrībā kā pāris, dūdo ka palodīši viens ar otru, rūpējas, čubinās..., bet nē, nemīl! :D Kas par WTF???? Dažiem laikam sķiet, ka mīlestība ir kā kaut kāds pērkons no debesīm, ar skaļu blīkšķi un nemitīgu džinkstoņu ausīs! Ja puisis ir tik lielisks, ja attiecības ir lieliskas, ja attieksme ir perfekta un uzvedība nevainojama un mīļa - kas gan tas ir, ja ne mīlestība? Manuprāt, vīrietis vienkārši baidās no šī vārda...
Vai arī viss nav tik rožaini, kā apraksta Gunita, un patiesībā tas ir banāls sex ar visai vienaldzīgu attieksmi no viņas mīļotā. Tādā gadījumā - tevi pamatīgi izmanto! Un tu esi akla un stulba... un tērē savu laiku bezjēdzīgās degradējošās attiecībās!

Linda, ja reiz puisi godīgi visu ir pateicis - atlaid viņu. Varbūt viņš vēl pārdomās, jo tā mēdz gadīties, taču maz ticams... Par soc. tīkliem - nogaidi kādu brītiņu un tad, kad 100% ir skaidrs, ka nekas jūsu starpā vairs nebūs - ņem visas kopīgās bildes profilā ārā un maini statusu.
24.03.2014 17:30 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Es atzīstu, ka šobrīd es rīkojos visai egoistiski :) Ka gribu viņu šobrīd sev. Lai izbaudītu. Kur tad ir mīlstība? Tā mīlestība izpaužas tajā, ka es apzinos, ka tas ir tikai uz laiku un ka es viņu laidīšu vaļā, kad būs laiks... Bet šobrīd es viņam vienkārši sniedzu visu, ko es varu. Un es gūstu no tā, ka varu to viņam sniegt.

Protams, es gribētu, lai viņš mani iemīl un būtu arī tālāka attīstība. Es to nenoliegšu. Bet tai pat laikā sapņu pilis es arī nebūvēju. Kā lemts, tā notiksies. Ja ne šis, nāks cits, kurš tomēr mani iemīlēs. Ja nenāks, es tāpat neko nenožēlošu, jo būšu izbaudījusi.

Ko iegūstu? Kopābūšanu, randiņus, aplidošanu, uzmanību, mīļumu, maigumu, seksu, baudu, sarunas, kopīgas izklaides, kopīgu svētku svinēšanu, atbalstu, rūpes.
24.03.2014 17:33 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Nē nē primitīvs sekss tas noteikti nav. Visā tajā kopābūšanā un komunikācijā sekss aizņem mazāko daļu, daudz mazāko daļu
24.03.2014 17:36 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Gunita, Tu esi kā *uce, kas sēž uz siena kaudzes un ne lāga pašai , ne citam.


Pati saproti, ka dzīve ir *isā, bet turpina tā dzīvot un vēl savu piemēru mēģini pasniegt kā "baigo variantu".

Dzīvo vien savās ilūzijās, tikai atceries, ka vienu dienu viņš aizies un Tu paliksi viena pie sasistas siles un cerības būs izbalējušas, dzīve būs salauzta, jo pati biji muļķe.
24.03.2014 17:38 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Labi, neiešu te kādam kaut ko pierādīt. Man liekas ka jūs vispār neuztvērāt domu, ko vispār gribēju pateikt. Un kāpēc vispār es minēju šo savu piemēru tēmas kontekstā.
24.03.2014 17:43 |
 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
S80, tur jau tā lieta, ka šajā gadījumā ilūziju NAV. Kā tas ir parastās attiecībās, kur tieši tiek domāts un sapņots, kā viss smuki beigsies happily ever after.
Es tieši aicinu nedzīvot ilūzijās un veltās cerībās.
24.03.2014 17:44 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Gunita, es sapratu ko Tu gribēji pateikt, bet tici man, tas nav tas labākais variants ko jauna sieviete var vēlēties.;)

Es nezinu cik Tev gadu, bet noteikti esi jauna, kad būsi vecāka sapratīsi ko es Tev te tagad centos pateikt. ;)
24.03.2014 17:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits