Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēmas ar taukainu sejas ādu

 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Sveikas meitenes,

Varbūt varētu palīdzēt man ar padomiem...

Jau 3.mēnesi dzīvoju Francijā un sākot jau ar pirmo ierašanās nedēļu man ir ļoti mainījusies sejas āda. Tā ir palikusi drausmīgi taukaina un sākušas mesties arī pumpas.

Seju tīru katru rītu un katru vakaru ar L'Oréal Paris Skin Perfection 3 in 1 Purifying Micellar Solution. Vakaros uzklāju Bioderma Sebium Hydra krēmu un 2 reizes nedēļā lietoju Bioderma Sebium sejas skrubi.

Varbūt vaina ir ūdenī ar kuru mazgājos, kaut arī nemazgāju ar to seju...

Varbūt jūs man varat ko ieteikt?
Domāju nomainīt Loreal sejas tīrāmo līdzekli uz ko citu - piemēram Neutrogena toniku (to kas dezinficē) vai varbūt labāk uz BIODERMA Sebium Attīrošo ūdeni?

Priecāšos par katru ieteikumu, jo šī ir viena neciešama problēma...
19.03.2014 14:22 |
 
Reitings 797
Reģ: 29.01.2009
Man patika BIODERMA ūdens.. vispār ir vērts padomāt, vai vaina nav uzturā? Neesi sākusi lietot daudz treknu, neveselīgu produktu? Tas viss var ļoti ieteikmēt ādu. Pirms 3-4 gadiem ēdu ļoti sliktu pārtiku un man sejas āda bija pilnīgā čupā sagājusi, ka nezināju, ko iesākt. Tagad ēdu veselīgi, dzeru daudz ūdens un lietoju Clinique kopjošo kosmētiku sejai - jūtos un izskatos daudz labāk :)

Galvenais netīrīt ādu ar neko spirtotu, jo tas vēl vairāk sataukos sejas ādu.
19.03.2014 14:26 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
tu arī agrāk tīrīji seju tikai ar micelāro un problēmu nebija? man šī metode neder, der tikai ''īsta'' mazgāšana ar želeju vai putām un krāna ūdeni. Konkrēti par L'oreal micelāro esmu dzirdējusi, ka dažiem tas aizsprosto poras un provocē pumpas, bet man arī Biodermas sebium micelārais neko kartīgi netīrīja, kaut vatīšu daudzumu nežēloju, vatīte tīra, bet poras netīras.
19.03.2014 14:27 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
B&S - Uzturs nav mainījies. Neēdu neko neveselīgu un neko treknu. Vienkārši nevaru saprast vai tas ir vienkārši no slikta ūdens vai no tā, ka tīru seju ar nepareizu losjonu. Šo Loreal micelāro ūdeni lietoju pirmo reizi un laikam jau tomēr gribās teikt, ka man tas īsti nepatīk... Kāpēc nevar spirtotu?

Donata - Vēl aizvien īsti neesmu atradusi sev piemērotu sejas tīrīšanas veidu, iespējams ka arī man micelārais ūdens vienkārši nav piemērots...
19.03.2014 14:40 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
ja tev nav alerģijas no ūdens (izskatās, ka nav) iesaku kārtīgi nomazgāt seju vienreiz ar maigām ziepēm, āda sajutīsies daudz tīrāka, uzklāt vieglu, mitrinošu krēmu, un tad domāt tālāk. Toniku nelieto kā tīrīšanas līdzekli (spirtotu vai nespirtotu, vienalga), jo toniks ir domāts lietošanai uz jau attīrītas ādas.

sebium hydra ir domāts ādas atkopšanai, mitruma līmeņa atjaunošanai pēc agresīvām, ādu sausinošām pretpumpu procedūrām, nevis pēc maiga micelārā ūdens.
19.03.2014 14:51 |
 
Reitings 388
Reģ: 05.12.2013
Es tavā vietā noteikti pārtrauktu lietot to L'Oreal micelāro ūdeni. (Man vispār L'Oreal kosmētika liekas briesmīga, no visiem tonālajiem vienmēr metas pumpas, arī no CC krēma, vienreiz biju nopirkusi arī acu krēmu, kurš pēc sastāva izlasīšanas lidoja miskastē... :D)
Ja patīk micelārais ūdens, varu ieteikt no Lancome, nav diez ko lēts, bet man ļoti patika. :) Vai arī mazgā seju ar kādām maigām sejas putām un ūdeni, tā pat būtu labāk. Es pati micelāro ūdeni lietoju, lai noņemtu kosmētiku, bet pēc tam seju vienmēr nomazgāju ar putām. Un toniku lieto nevis sejas tīrīšanai, bet pēc sejas tīrīšanas, pirms krēma uzklāšanas!
19.03.2014 14:59 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Varbūt Francijā klimats siltāks un krēms ir nevajadzīgs??? Es izslēgtu krēmu, it īpaši, ja āda taukaina.
19.03.2014 15:04 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
krēms ir vajadzīgs, it īpaši, ja āda ir taukaina, jo labi mitrināta āda ražo mazāk taukus. šķiet, ka šeit problēma ir nepietiekami labā sejas attīrīšanā. neticu, ka Francijā no krāna tek kaut kas tik bīstams, ka ar to nevar mazgāt seju.
19.03.2014 15:10 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
un krēms ir nevajadzīgs??? Es izslēgtu krēmu, it īpaši, ja āda taukaina.

Pilnīgi nepiekrītu. Mītu pārpilns viedoklis. Arī taukainai ādai ir nepieciešama mitrināšana.
krēms ir vajadzīgs, it īpaši, ja āda ir taukaina, jo labi mitrināta āda ražo mazāk taukus.

+
19.03.2014 15:14 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
No tā visa varu secināt, ka man vajadzētu nomainīt Loreal micelāro ūdeni pret kādām putām ar ko mazgāt seju. Šķiet ka pamēģināšu Bioderma Sébium Putojošo gēlu.

Paldies par padomiem meitenes :)
19.03.2014 15:43 |
 
Reitings 395
Reģ: 14.01.2014
Nu īstenībā tie visi loreal un tā tālāk neko daudz nelīdz, labāk aizej pie kosmetologa un viņš tieši pateiks, kas tavai ādai vajadzīgs. Es aizgāju, man pateica,ka vispār nevaru lietot nekādas sejas putas utt, un man pati kosmetoloģe taisa krēmus, tagad esmu izārstējusi seju un viss labi :)
Ja kas konkrētāk interesē, uzraksti vēstuli ;) Man bija līdzīga situācija
19.03.2014 15:53 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Ir tā, ka jautāju šeit, jo negribās iet pie kosmetologa, jo esmu Francijā. Šeit tas pasākums ir vismaz 2-3 reizes dārgāks, kā arī diez vai spēšu saprast ko īsti man tas kosmetologs saka... tā kā es neesmu šeit uz palikšanu labāk vispirms pamēģināšu tās putas, jo pirms ierados Francijā man ar sejas ādu bija viss kārtībā. Laikam jau pie vainas tas Loreal micelārais ūdens.
19.03.2014 22:01 |
 
Reitings 590
Reģ: 25.10.2013
Varbut pamegini nevis kremu, bet kadu geelu sejai, man pashai ir taukaina sejas ada un geeli daudz labak patik, piemerem Biotherm Aquasource Gel. ;)
19.03.2014 22:07 |
 
Reitings 168
Reģ: 30.11.2013
Pēc mazuļa piedzimšanas arī esmu pamanījusi, ka seja taukaināka, tātad, kādu krēmu, lai lietoju? Labākajā variantā no tām pašām Drogām vai aptiekas, jo negribu gaidīt sūtot.
19.03.2014 22:20 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Izklausās, ka tev neder tas Loreal micelārais ūdens, pamaini sejas kopšanas kosmētiku.
20.03.2014 22:46 |
 
Reitings 1
Reģ: 21.03.2014
No savas pieredzes varu ieteikt Bepanthen krēmu, kas ir nopērkams aptiekās - tas ļoti ātri sadziedē ādu, arī lieliski mitrina. Man pašai ir problemātiska āda, sejas attīrīšanai es lietoju BDK Laboratory masku. Ādas stāvoklis ir ievērojami uzlabojies. Lietoju to katru 2. dienu. To var iegādāties arī ārzemēs, jo ELIĒR tagad ir interneta veikals Eiropai http://eu.elierworld.com/shop/.
Patiesībā ļoti iedarbīga ir tieši ELIĒR Unique sejas maska (http://eu.elierworld.com/shop/elier-unique/elier-unique-face-mask-200-ml/), bet tā ir dārga. Man paveicās, un es to saņēmu dāvanā :)
21.03.2014 10:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits