Aizraujoša latviešu lasāmviela

 
Reitings 4
Reģ: 25.12.2012
Sveikas, meitenes!

Iesakiet lūdzu kādu labu, aizraujošu un interesantu grāmatu no latviešu literatūras. Vēlams kādu romānu vai kriminālromānu, der arī zinātniskā fantastika. Der grāmatas, kas sarakstītas sākot no 70ajiem gadiem līdz mūsdienām!

Paldies jau iepriekš! :)
18.03.2014 12:41 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Andra Kolberga kriminālromāni ir klasiska.

No prozas man patīk Inga Ābele.
18.03.2014 18:19 |
 
Reitings 548
Reģ: 07.02.2013
Latviešu dzeju es lasu krietni vairāk nekā prozu, bet gribētos arī prozai kaut kad pieķerties. No minētajām grāmatām man ļoti patika L. Miķelsones "Pasaki Lukrēcijam". Nesen izlasīju Alises Tīfentāles darbu "Rīgas siltums" - par māksliniekiem un izklaides industrijas darbiniekiem 21. gs. sākuma Rīgā, un sievieti, kas maina vienu vīrieti pēc otra. Ļoti interesants darbs ar negaidītām beigām. No augstskolā lasītajām patika Jāņa Veseļa "Dienas krusts". Šī nav ļoti smaga un drūma grāmata, kā varbūt var spriest pēc nosaukuma. Darbība risinās pagājušā gadsimta Rīgā divdesmitajos gados (ja nemaldos, bet katrā ziņā tas bija pirmās brīvvalsts laiks) 24 stundu laikā.

Varbūt kāda ir lasījusi Māras Zālītes jauno (un pirmo) romānu "Pieci pirksti"? Kādas atsauksmes?
19.03.2014 17:37 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
19.03.2014 18:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)