Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Divi vīrieši...bardaks jūtās!

 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Situācija iespējams bezgala banāla, bet nu ir tā, kā ir...Pirms gandrīz trīs gadiem apprecējos, biju iemīlējusies utt, gadu nodzīvojām laulībā un tad es aizgāju...Aizgāju, jo jutos nogurusi no ikdienas, no rutīnas, bija pārgājusi tā iemīlēšanās sajūta...pati tagad nespēju noformulēt, kāds bija iemesls, man vienkārši trūka gaisa un šķita, ka ar visu to attiecību nopietnumu statusu smoku...Šķiršanās pagāja diezgan vētraini, jo gluži loģiski vīrs bija šokā, saniknots, vīlies, viss kopā...Ar laiku attiecības normalizējās un, lai arī esam šķīrušies, viņš nav pārstājis man palidzēt dažādos praktiskos jautājumos, kaut kādā veidā mani visu laiku atbalsta, vienmēr apjautājas, kā man iet, vai kaut ko nevajag.

Šobrīd esmu attiecībās ar citu vīrieti, tās nav tādas attiecības ar kopdzīvi, bet vairāk tādas mīļāko attiecības, it kā jūtos laimīga, aplidota, mīlēta, bet tajā pašā laikā visu laiku mans bijušais atkal no jauna liek manīt, ka viņš vēlētos ko vairāk, tiek dāvinātas dāvanas, ir tāda pastiprināta interese...pēc loģikas viņam ir gana daudz iemeslu mani neieredzēt, bet viņš vienmēr ir kaut kur blakus...Kad mans tagadējais puisis saka, ka viņš nesaprot, kāpēc man jāuztur kontakts ar bijušo, es viņu saprotu, bet nespēju to saikni pārtraukt, nespēju iedomāties, ka viņa manā dzīvē nebūtu vispār. Vēl trakāk ir tas, ka pēdējā laikā sāku domāt, ka gribu atkal būt ar viņu kopā, ka man viņu vajag...esmu pilnīgi apjukusi. Ja nu tās ir tikai manas iedomas? Ja nu atkal viņu tikai sāpinu? ja nu, ja nu, ja nu...

Tātad esmu gatava uzklausīt jebkādus padomus un jebkādu līdzīgu pieredzi!
12.03.2014 22:34 |
 
Reitings 6407
Reģ: 16.01.2014
Nevajadzēja šito rakstīt, atnāks Zūža vai kā viņu tur un dabūsi bietē. :D


Iesaku palikt vienai un izsvērt pa plauktiem ko Tu vēlies, jo šobrīd man nav skaidra Tava pozīcija, domāju, ka Tev pašai arī ne, jo Tu šobrīd ļaujies tam kas notiek, nevis kontrolē to kas notiek.

Labo , ja kļūdos. :)
12.03.2014 22:39 |
 
Reitings 69
Reģ: 05.02.2014
Man izskatās, ka Tu nemaz tā pa īstam neesi izšķīrusies no bijušā vīra un tagad vienkārši baidies pati sev atzīt, ka aizejot esi pieļāvusi kļūdu.
12.03.2014 22:40 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Nevajadzēja šito rakstīt, atnāks Zūža vai kā viņu tur un dabūsi bietē.

Vienreizēji, uznāca rēcamais. :D
12.03.2014 22:44 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Manuprāt, pārsteidzies ar šķiršanos... Vajadzēja nevis bēgt no vīra, bet meklēt risinājumus attiecību uzlabošanai. Ja likās, ka smaki nost - vajadzēja kaut ko mainīt, mēģināt darīt savādāk, varbūt pat kaut kādā veidā noriskēt un izdarīt kaut ko pavisam traku, bet to visu - kopā! Varbūt pat vajadzēja padomāt par kopīgu bērnu, lai būtu šo attiecību izaugsmes sajūta... Lai nu kā, mans viedoklis - esi pamatīgi pārsteigusies!
12.03.2014 22:49 |
 
Reitings 81
Reģ: 26.07.2013
Manuprāt, pārsteidzies ar šķiršanos... Vajadzēja nevis bēgt no vīra, bet meklēt risinājumus attiecību uzlabošanai. Ja likās, ka smaki nost - vajadzēja kaut ko mainīt, mēģināt darīt savādāk
piekritīšu. Es novērtētu tā cilvēka uzmanību, kuram esmu vismīļākā un vissvarīgākā. Manuprāt, ar viņu būtu stabilāka turpmākā dzīve; uzticība, kas ir bezgala svarīga attiecībās. Protams, dari kā zini, bet es tavā vietā neatmestu viņu ar roku, varbūt pateiktu kā ir, ka vajag laiku apdomāt visu. Ja jau kādreiz apprecēji viņu, tātad bija par ko, vai ne? :-)
12.03.2014 23:02 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nevajadzēja šito rakstīt, atnāks Zūža vai kā viņu tur un dabūsi bietē.


Domāju, ka nenāks, mēs savā starpā vairāk vai mazāk to visu noskaidrojām.
12.03.2014 23:03 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Jāsāk ar sevi un tad arī lietas ap Tevi sakārtosies.
12.03.2014 23:07 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
varbūt pateiktu kā ir, ka vajag laiku apdomāt visu. Ja jau kādreiz apprecēji viņu, tātad bija par ko, vai ne?


Tieši tagad arī sāku atcerēties visus iemeslus, kāpēc es ar viņu apprecējos, visu, kāpēc viņu iemīlēju..es nezinu, kaut kādā ziņā es gribu to visu atpakaļ, un viņš man to iespēju nekad nav pa īstam aizvēris, bet tas ietekmētu arī citu cilvēku dzīves...un, ja nu atkal visu salaižu dēlī...man bail.
12.03.2014 23:09 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
cik tev gadu? izklausies pēc jaunas muļķes, kas pati nejēdz ko vispār grib un kam dzīvo.
nekad neienāca prātā kautko mainīt attiecībās? domā visu dzīvi tev ies kā pa sviestu un pašai ne pirkstiņš nebūs jāpakustina? domā viss no zila gaisa nāk?
bet nu protams, vieglāk jau visu pamest, aizbēgt, nekā censties kautko pašam darīt lietas labā.
12.03.2014 23:30 |
 
Reitings 293
Reģ: 18.01.2014
sis man atgadina vienu situaciju sovaa ,,runasim aklati,, tur bija tads pats variants, ka tev Anastasija :D
12.03.2014 23:38 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Jā, tomēr gana pieaugusi, lai stātos laulībā tomēr biji, bet drosmes uzņemties atbildību par situācijas risināšanu ģimenē Tev nebija. Tāpēc tā ir savienība, ka viens par otru ir atbildīgs, nevis izvēlas vieglākos ceļus.
Kas mēs esam lai nosodītu - tikai Tu pati jūti visu vislabāk un diez vai kāds ar karoti mutē ieliks soļus, kā rīkoties tālāk ;)
12.03.2014 23:39 |
 
Reitings 69
Reģ: 05.02.2014
Tieši tagad arī sāku atcerēties visus iemeslus, kāpēc es ar viņu apprecējos, visu, kāpēc viņu iemīlēju.


Varbūt vienkārši šobrīd Tava dzīve nav tāda, ka iedomājies, ka būs, tāpēc tagad atceries to un gribi atgriezties pie pazīstamā un drošā un īstenībā to nemaz negribi?
Katrā ziņā pirms pieņem kādus lēmumus Tev jābūt pavisam pārliecinātai, citādi sagādāsi nevajadzīgus pārdzīvojumus gan savam tagadējam puisim, gan bijušajam vīram.
13.03.2014 11:37 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Varbūt vienkārši šobrīd Tava dzīve nav tāda, ka iedomājies, ka būs, tāpēc tagad atceries to un gribi atgriezties pie pazīstamā un drošā un īstenībā to nemaz negribi?
Katrā ziņā pirms pieņem kādus lēmumus Tev jābūt pavisam pārliecinātai, citādi sagādāsi nevajadzīgus pārdzīvojumus gan savam tagadējam puisim, gan bijušajam vīram.


++++
13.03.2014 11:41 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
cik tev gadu? izklausies pēc jaunas muļķes, kas pati nejēdz ko vispār grib un kam dzīvo.
nekad neienāca prātā kautko mainīt attiecībās? domā visu dzīvi tev ies kā pa sviestu un pašai ne pirkstiņš nebūs jāpakustina? domā viss no zila gaisa nāk?
bet nu protams, vieglāk jau visu pamest, aizbēgt, nekā censties kautko pašam darīt lietas labā.

++
man arī jautājums, cik gados apprecējies? minēšu - 18?
13.03.2014 11:42 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Tāda kuce psc!
13.03.2014 11:43 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Zini, man tieši tapēc bail precēties. Tas viss būs tik nopietni un man bail, ka man tapat kā tev viss apniks, iestāsies rutīna un es aiziešu. Neapskaužama situācija.
13.03.2014 11:44 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Lasot šo savārstījumu, atceros stāstu, ka pārim pēc 70 gadu kopdzīves jautā, kas ir tas lielais noslēpums tik ilgām un veiksmīgām attiecībām. Un viņi atbildēja: "Mēs dzīvojām laikā, kad salauztas lietas salaboja, nevis izmeta ārā un nopirka jaunas." Lietas ir domātas, lai tās lietotu, cilvēki ir domāti, lai tos mīlētu. Mūsdienās mēs mīlam lietas un lietojam cilvēkus. Katru reizi, kad strīdos ar savu topošo vīru, un viņš dusmās pajautā, vai vēlos šķirties, es atceros šo stāstu un zinu, ka es tik viegli nepadošos un labošu, kas labojams.
13.03.2014 12:42 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
man arī jautājums, cik gados apprecējies? minēšu - 18?


Nē, man bija 23, izšķīros, kad bija 25. Tagad 26.
Jā, nu precas arī jaunāki cilvēki, bet man varbūt arī bija par ātru.
13.03.2014 12:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits