Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Multivarka un irobots!

 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Tātad, gribu tikt pie šitiem diviem mājsaimniecības gadžetiem!:) Jautājumi sekojoši un ļoti vēlētos dzirdēt Jūsu pieredzi par šīm lietām! Bet nosacījums - reālo pieredzi, nevis viena tante teica! :)

1. Multivarka - kuras izmanto, vai tiešām ērta gatavošana? Kādas ir populārākās funkcijas kuras izmantojat? Vai otreiz pirktu, vai tomēr ne? Ja pirktu arī otreiz, vai ir kas tāds, ko modelī gribētu mainīt. Pati esmu iedomājusies, ka tas būtu labs palīgs arī audzinot zīdaini, jo mazāk laika paiet gatavošanā, viegli pagatavot putras, dizrdēju, ka tiek piedāvāta arī trauku sterilizācija zīdaiņiem! Respektīvi - reālā pieredze!:)

2.Irobots - man mājās ir vīrietis un mājdzīvnieks... Dubļu un netīrumu daudz + vēl spalvas... Katru dienu pēc darba ir nogurdinoši slaucīt un sūknēt, jo tiešām tas aizņem laiku, savukārt, ja būtu i-robots, tad no rīta ejot uz darbu ieslēdzu, šis man savāc visu un grīdas mazgāt jau varu reizi vienā vai divās nedēļas? Arī šeit pieredze, kam ir!:)

Varbūt vēl ir kāda super ierīce, bez kuras vairs nevarat iedomāties savu ikdienu!:)
11.03.2014 10:05 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Sākam!:)
11.03.2014 10:06 |
 
Reitings 96
Reģ: 04.03.2014
Man ir mājās ir i-robots.
Esmu ļoti apmierināta, biršti rokās neesmu ņēmusi jau kādu laiku (ja vien neizbirst kaut kas vai kaut kas īpaši uzlaukāms).
Patīk un ne pret ko nemainītu. Maksātu to naudu vēlreiz. Vienīgais mīnuss - kaķim paniksas bailes no šitā zvēra. Ir ļoti apvainojies, ja tas tiek iedarbināts.
11.03.2014 10:10 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Vot es ar par to baidos, kaķis pa dienu paliek viens, a ja to irobotu iedarbināšu, vai nebūs tā, ka tas nabags kaut kur iespiedies stūrīti sēdēs?.... Man jau gribētos, lai tas to uzskatītu par normālu parādību un neliktos ne zinis...
11.03.2014 10:15 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Mans kaķis vibrē uz veļasmašīnas, kad centrifūga ieslēgta, bet no putekļusūcējiem bēg. Cik skaļš ir tas irobots? Es arī par tādu domāju..
11.03.2014 10:19 |
 
Reitings 96
Reģ: 04.03.2014
Irobots nav tik skaļš kā putekļusūcējs. ad i-robots strādā es mierīgi varu skatīties TV. Jā, dzirdēt var, rūc mazliet, bet nesalīdzināt ar putekļu sūcēju.
Nu iespējams,ka tikai mans kaķis ir jokains. Itkā iet klāt, apošņā, kad i-robots lādējas, bet kā šis sāk skriet pa māju, tā kaķis ar neuzticīgu aci skatās no skapjaugšas.
11.03.2014 10:27 |
 
Reitings 156
Reģ: 20.03.2011
man ir multivārāmais katls. arī i-robots bija, bet aizvedu mammai, jo mūsu dzīvoklī telpas ir salīdzinoši mazas un tas i-robots man tur besīja. viņai privātmājā viņš noder daudz labāk.
par multivārāmo katlu varu teikt, ka tiešām ir ļoti parocīgs. vairs nav visu laiku jāskrien uz virtuvi skatīties, vai neiet ūdens pāri rīsiem, kartupeļiem, zupām. arī tas, ka var uzlikt taimeri un no rīta pamostoties tev jau ir gatava auzu pārslu putra. arī jogurtu var taisīt tajā katlā.
ļoti patīk kā cūkgaļu var izsautēt - sanāk riktīgi mīksta.
es esmu ļoti apmierināta ar viņu un noteikti pirktu vēlreiz, ja vajadzētu.
mums ir šāds
11.03.2014 10:27 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
kriš.kriš - tā ir, ka gatavošanas laikā nav tā multivarka jātaisa vaļā un kad atver jau gatavs ēdiens? a kā ar garšvielām, kuras parasti lieku procesa laikā? vel gribēju jautāt - gatavo pēc receptēm vai eksperimentē, jo lasīju, ka ļoti svarīgas ir proporcijas, it sevišķi, ja gatavo putras, plovus... Kad Tu šo iekārtu pirki un cik izmaksāja?

P.S. Vai fritēt arī var tai multivarkā?
11.03.2014 10:37 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
man par multivārāmo katlu ir daaaudz labas atsauksmes no kolēģēm.. gandrīz katrai tāds ir! gribētu iegādāties, bet pagaidām tiik maz gatavoju, ka neredzu jēgu.
bet domāju, kādreiz noteikti iegādāšos! visādus gardumus esmu cienājusies..pīrāgus, sacepumus, putras, kūkas, gaļas! viss ir bijis labs!
11.03.2014 10:41 |
 
Reitings 156
Reģ: 20.03.2011
nu es garšvielas pievienoju gatavošanas procesā. tas, ka katlu atvērsi, neko jau nesabojās. zupas taisot es vispirms uzvāru buljonu un tad metu klāt visu, kas vajadzīgs.
man drauga brālis strādā Elkorā un draugs pirka ar lielu atlaidi un viņa brālis vēl deva klāt mapi ar izprintētām receptēm. bet es tajās receptēs neskatos īpaši, ja nu vienīgi tiešām nezinu, uz kura režīma kādu ēdienu likt. konkrētu cenu gan es nevarēšu nosaukt, jo draugs man to katlu uzdāvināja.
putras un jogurtu taisa draugs, es vēl ne reizi neesmu taisījusi. tāpēc īsti nevarēšu pateikt par proporcijām, bet man liekas, ka nekas tur tik ļoti nemainās, ja ieliek kaut ko par daudz vai par maz. jā, iespējams ar jogurtu vajag uzmanīgāk, bet putrām nav tik ļoti svarīgas tās proporcijas.
fritējusi neesmu neko, jo cenšos eļļu nelietot, bet es domāju, ka fritēt var.
es pat īsti nezinu, ko tajā katlā NEVAR taisīt, jo es arī kartupeļus tur cepusi esmu :D
11.03.2014 10:47 |
 
Reitings 776
Reģ: 24.03.2011
Es par Irobotu neesmu neko labu dzirdējusi. Darbojas, cik noprotu ar birstītēm un netīrumus savāc tikai virspusēji. Ja nekļūdos pēc līdzīga principa kā šī slota http://www.top-shop.lv/virtuvei/slota_swivel_sweeper_max.html?search=slota Ja dzīvē tā tiešām ir, negribētu. Slotu esmu mēģinājusi, ir ok, ja lielumu vajag savākt, bet grīda nav izcili tīra.
11.03.2014 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
I-robots man nav, bet deauga brālim, pieskatam māju viņiem katru gadu, un i-robots ir tiešām labs. Savāc arī netīrumus uz paklājiem. Ļoti labi savāc, tā, ka birsti mēs neņēmām rokā visu mēnesi. Viņiem arī kaķis mājās, kuram ir vienalga, ka tur i-robots ņemās. :D Mēs paši vēlamies iegādāties i-robotu tuvākajā laikā. :)
11.03.2014 12:30 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Me Myself and I ne, tas ko tu ieliki man liekas parasta slota! :D

Vispar, laikam būs vien tas irobots jāpapēta tuvāk, laikam jāaizbrauc uz tirdzniecības vietu un lai stāsta man visu... Gan jau mani pierunās! Es jau būšu priecīga, ka tas man savāks visas kaķa spalvas zem galdiem un krēsliem un lielākos netīrumus, ar slotu varēšu pašrubēt retāk!

11.03.2014 12:52 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Man ir multivārāmais katls.
Esmu lietojusi pāris reizes vārot rīsus, griķus un putru vienu reizi.
Laikam esmu pārak pieradusi pieskatīt pannas un katlus:D
Īsti neatrodu tam katlam pielietojumu pagaidām.
11.03.2014 14:04 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Uzdāvināju mammai multivārāmo katlu. Mamma ir ļoti priecīga, katru sestdienu kaut ko gatavo. Arī produktu garša ir kļūvusi labāka (piem, cepot vistu krasnī, visu laiku sanāca nedaudz sausa. Bet katlā ļoti garšīgi).
Nopirku akciju laikā Elkorā par kādiem 60Ls.
11.03.2014 14:46 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
esmu gatavojusi vairākus ēdienus pēc tām receptēm, kas nāk līdzi tam katlam. sanāca briesmīgi sausi un ne visai. cepeškrāsnī vai katlā uz plīts gatavots ēdiens man garšo labāk. iespējams, receptes, bija galīgi garām, un ja gatavo kaut ko pēc paša receptes, rezultāts ir daudz labāks.
11.03.2014 14:59 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
julenok,
kā viņa cepa?
Jo es parasti cepeškrāsnī cepu tajos maisos vai ar folliju, tajā katlā jau tā nevar laikam.
11.03.2014 15:13 |
 
Reitings 1201
Reģ: 15.11.2013
http://www.irobot.lv/?c=s var pasaukt, lai pārdevējs atbrauc uz mājām nodemonstrē. Mums bija sieviete, kas nebūt neuzbāzās ar standarta tekstiem: "tas būs jūsu mūža labākais pirkums, pērciet, pērciet. TIkai šodien došu Jums mega atlaidi... bla bla bla".

Nodemonstrēja. Iztīrijām vienu istabu, parādīja no kā jāizvairās atstāt uz grīdas u.tml. Visus plusus un mīnusus. Nopirkuši gan vēl neesam, bet ir plānā.
11.03.2014 16:34 |
 
Reitings 348
Reģ: 02.11.2010
Man ir irobots. Tā kā dzīvoju privātmājā, tad tas ir perfekts pirkums. Ieslēdzu viņu augšstāvā, kamēr es mazgāju drēbes vai skatos kādu filmu, mans Robītis iztīra visus putekļus zem gultām un visu citu. Un lejas stāvā man ir uzlikts taimeris, ka katru otro dienu noteiktu laiku viņš strādā un tīra, kamēr neviena nav mājās. Forša sajūta, atnākot mājās, kur vienmēr ir tīra grīda. :)

Man patīk, pirktu vēlreiz un nenožēloju samaksātos simtus par viņu, jo māja visu laiku izskatās perfekti, grīdas bez putekļiem un gružiem. Un, manuprāt, tas, ka viss ir jāpaceļ no zemes, lai var kārtīgi iztīrīt, ir labi, jo atnākot mājas, zābaki, piemēram, uzreiz tiek nolikti vietā, nevis uz zemes, jo es zinu, ka rīt tāpat būs jāsaliek viss pa vietām.
Tā teikt - Robītis ne tikai iztīra grīdas, bet liek arī kļūt kārtīgākiem un visu aiz sevis savākt uzreiz :D
11.03.2014 16:49 |
 
Reitings 384
Reģ: 10.03.2014
Galvenais nevajag pirkt iRobot ķīniešu pakaļdarinājumus. Jā tie ir lētāki, bet pēc gada parasti izbeidzas akumulators un jaunu vietā nopirkt nav iespējams. Vēl man patīk Samsung un Electrolux roboti, jo tie nevis brauc pa telpu randomā, bet gan paši izrēķina optimālāko tīrīšanas trajektoriju.
11.03.2014 17:10 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.03.2013
tajā i robotā nesaķeras mati ?
11.03.2014 17:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits