Marihuāna - Jūsu domas.

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Sveikas, meitenes! Par cik manā paziņu lokā ir ļoti daudz zāles smēķētāju, vēlējos uzzināt Jūsu domas par zālīti - laba vai slikta, ko nodara, vai tieši otrādāk, ir izdarījusi labu?
Piefiksēju, ka tagad ļoti daudzi jauni puiši smēķē zālīti, caur paziņām zinu tādus, kas jau smēķē vairākus gadus un viņu reakcijas spējas ir palēlinātas, ļoti daudz ko aizmirst utml. Kāda ir Jūsu pieredze ar to visu?
10.03.2014 18:53 |
 
Reitings 482
Reģ: 25.07.2010
o_o o_o_o_o nodziivojaam tiktaal,ka jau striidaas par narkotikaam.
te vispar nevar but nekadu runu.marihuana ir narkotika tatad ir bistama, briesmigi,cik te daudz narkomanes.o_o
13.03.2014 00:45 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Excite

Dunedin study showed that cannabis use in early adolescence (first reported use at age 15 years) was associated with the strongest effects on schizophrenia outcomes. Trends of cannabis use among adolescents in the USA indicate that cannabis use under the age of 16 years is a fairly new phenomenon that has appeared only since the early 1990s (Johnston et al, 2002). One would therefore predict an increase in rates of schizophrenia in the general population over the next 10 years. Indeed, there is already some evidence that the incidence of schizophrenia is currently increasing in some areas of London, especially among young people..

Diskusijas medicīnā jālasa pilnīgi.
13.03.2014 00:45 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Aizmirsu linku ielikt -
http://www.drugabuse.gov/publications/marijuana-abuse/how-does-marijuana-use-affect-your-brain-body

Ar šo visu eju prom no diskusijas, jo jaunu interesantu viedokļu šeit nav, bet sisties ar galvu pret sienu vairs negribas.
Lai jauki rakstas diplomdarbs :)
13.03.2014 00:50 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja cilveekam ir geenos nosliece uz shizofreeniju, tad zaaliite nostraadaa kaa katalizators un slimiiba izraujaas aaraa. Arii tas var notikt tad, ja nepieaudzis cilveeks saak to smeekjeet. Smadzenes veel nav nobriedushas un nepareizi stimuli var salaist visu griistee, taadejaadi radot probleemas. Protams, buus cilveeki, kuri uzsaakushi piipeet pieaugushaa vecumaa bez jebkaadaam noslieceem uz shizofreeniju un tiem, visticaak, nekas nenotiks. Iisi un vienkaarshi.
13.03.2014 00:51 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
jo gluzhi vienkaarshi- Latvijaa marihuaanas kults ienaaca liidz ar Eiropas savieniibu


Nē. Patēvs savā jaunībā esot ar draugiem pīpējis. Tas nebija 2004. gads. Tas nebija arī 1990.gads.
13.03.2014 00:57 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Alkoholiķis nekad neteiks, ka viņam ir atkarība. Tas pats ar zālīšu pīpmaņiem, ar putām uz lūpām, atradīs 101 iemeslu, kāpēc zaļais labs un pat VESELĪGS, aizmirstot, ka ir arī tumšās puses.

Jaunībā, mēdzu aizrauties, ar šo netikumu un tieši tāpat slavēju, cik zaļais ir cool, taču pēc vairāk, kā trīs gadu pauzes, es droši apgalvoju, ka kurīšanai ir savas drūmās puses. Kāsi, savā mūžā, vairs rokās neturēšu. Bet citi, lai dūmu velk, cik uziet.
13.03.2014 01:02 |
 
Reitings 786
Reģ: 02.03.2014
Bet nu loģiski domājot, ja vien nav nopīpēta šī spēja, tad pamēģiniet zāles reibumā pildīt matemātikas uzdevumus, vai kaut ko ilgi un precīzi skaitīt - nu, respektīvi, domāšana IR apgrūtināta un, jo biežāk tas tiek darīts, jo vairāk tiks apgrūtināta.


Pamēģināju, toreiz izpildīju mājasdarbu, kurā bija matemātiskās matricas, biju vienīgā kursā, kura tika galā ar uzdevumu, vienkārši, kaut kas atvērās. :D
13.03.2014 01:12 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Zinu puisi, kas uz eksāmenus spēj normāli uzrakstīt tikai tad, ja ir high. Kā te jau teica Pīķa dāma- kaut kas atveras :D
13.03.2014 07:47 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
viens zaaliites piipeetaajs izpiipee vienu kaasi. varbuut divus. nezinu, kam ir jaanotiek, lai izvilktu tresho.

Es tādus tīros pīpētājus tik daudz neesmu redzējusi (ja runa ir par ikdienas lietotājiem), cik tādus, kas jauc kopā ar tabaku, un tad jau sanāk 10 vai vairāk tabak-zāles kāšu dienā.
13.03.2014 07:55 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Marihuānu Latvija jau padomju laikos pipeja. Gan afganos kas dieneja,gan kas tirgu pirka.pilns tirgus ar gruziniem bija.kas ari atveda s
13.03.2014 10:09 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Interesanti te sanāk, man jau sen ar savu pīpēšanas stāžu vajadzētu būt trako mājā. :) kur nu vēl bērnu iznēsāt....:D
13.03.2014 10:44 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Nu ne katrs alkoholikis ir Tvaikiela. Gan narkomanem,gan dzerajam dzims berni.un statistikata parada ka biezi veseli mazuli:-P
13.03.2014 11:22 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Man zāles pīpēšanas atbalstītāji šķiet līdzīgi veģetāriešiem un vegāniem brīžos, kad kāds atļaujas apšaubīt viņu rīcību. Tad sākas tāds tracis, pārējie ir lohi, neko nejēdz... :)
Labi, ka man nav nekā tāda, kādēļ otram gribētos rīkli pārkost :)
13.03.2014 11:56 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Man zāles pīpēšanas atbalstītāji šķiet līdzīgi veģetāriešiem un vegāniem brīžos, kad kāds atļaujas apšaubīt viņu rīcību. Tad sākas tāds tracis, pārējie ir lohi, neko nejēdz...

Sorry, bet šie atbalsītāji neceltu traci, ja nebūtu iemesla. Es cienu cilvēkus, kuri izvēlas nepīpēt zāli un savu viedokli par to izsaka mierīgi. Pīpēt vai nepīpēt - tā tiešām ir katra paša izvēle, tāpēc man ir prieks par dažām retajām, kuras šeit savas domas nevienam neuzspieda, un izklāstīja tās normāli, nevienam neuzbrūkot. Respektēju to, un pati no savas puses nevienam neuzspiežu pīpēt.

Bet ir tādas, īpaši apdāvinātas, kuras savu viedokli izteica apmēram šādi - AK DIEVS, NARKOMĀNES SLIMĀS, JUMS IR PROBLĒMAS, DEPRESIJA, BLA BLA BLA, DZERAT ZĀLES NEVIS PĪPĒJAT MARIHUĀNU, JŪS ESAT TIK STULBAS, BLA BLA BLA, ZĀLĪTE IR NĀVĒJOŠA, BLA BLA...

Protams, es nedaudz pārspīlēju, bet apmēram tādas domas dažas te izsaka, un uz to ir grūti mierīgi reaģēt. :)
13.03.2014 16:02 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Protams, es nedaudz pārspīlēju, bet apmēram tādas domas dažas te izsaka, un uz to ir grūti mierīgi reaģēt.

Interesanti kāpēc?
Es cienu cilvēkus, kuri izvēlas nepīpēt zāli un savu viedokli par to izsaka mierīgi.

Tu par narkotikām izsakies kā par pienu, nu es nevienam neuzspiežu dzert pienu. Samierinies narkotikas nav piens, dažiem tās šķiet bīstamas! vai tagad tev tas aiziet līdz tavām smadzenēm?
Tā taču ir tēma, kad ir cilvēki, kuri ir cietuši no narkotikām, alkohola drausmīgās ietekmes! Vai tu maz saproti kā jūtas tādi cilvēki? Un tu te mierīgi, jā es tur to un to par zālīti. Man te čils, eu meitenes beidziet bāzt savu viedokli mums zāles pīpētājiem/atbalstītājiem sejā. Cik tupam jābūt lai nesaprastu, ka zāle spēj būt ļoti bīstama noteiktām cilvēku grupām!
13.03.2014 20:29 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
Domāts citāts
Es cienu cilvēkus, kuri izvēlas nepīpēt zāli un savu viedokli par to izsaka mierīgi.
13.03.2014 20:31 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
Atbalstītu legalizēšanu, pretenziju man nav, pašai ir gadījies un patika, bet viens draugs un viņa paziņa taisni tikko saprata, ka viņiem abiem ir reāla atkarība. Un vaļā pagaidām netiek. Bet nu, čaļi arī pīpēja bieži un lielos daudzumos.
13.03.2014 20:36 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Tā taču ir tēma, kad ir cilvēki, kuri ir cietuši no narkotikām

Lūdzu, konkrēti, parādi, kurš ir cik smagi ir cietis no zālītes. Te neiet runa par kokaīnu, LSD, metamfetamīnu vai spaisu. Parādi man, kurš ir miris no zālītes. Kuram ir smagas veselības problēmas. Jā, stulbi dirst un no pirksta izzīst kkādas mistiskas lietas nav liela māka. Es neuztveru zālīti kā pienu. Pati, personīgi, to pīpēju tikai dažas reizes gadā.

Ja jau tu tāā aizdedzies par to šausmīgo, briesmīgo kaitīgumu (jums laikam neapnīk ar šo te pārspīlēt..), tad dvj, ej visiem tiem cilvēkiem, kuri mēdz iedzert ikdienā (te neiet runa par alkoholiķiem) un bļauj sejā, kādi viņi ir narkomāni, tupi un neaptēsti ļautiņi, tāā bojā savu veselību un apdraud apkārtējos. Un tabakas smēķētājiem arī, lūdzu, ej un nolasi lekciju par to, cik tas ir šausmīgi. Un tikai tad uzdrošinies kaut ko pārmest zālītes smēķētājiem, jo salīdzini 2 paciņas parastās tabakas dienā ar pāris kāšiem gadā. No kā tad būs lielāks ļaunums? Tagad līdz smadzenēm aizgāja?
13.03.2014 21:18 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
*kurš ir smagi ir cietis no zālītes.
13.03.2014 21:20 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
El Diablo
Un tikai tad uzdrošinies kaut ko pārmest zālītes smēķētājiem


Zāles smēķētāji nav nekādi Dievs, kā Tu vispār atļaujies ieturēt tādu toni.? Man ir viena alga alkohols, zāle, cigaretes kamēr Tu man nebāz to sejā kā patiesību.
13.03.2014 23:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits