Marihuāna - Jūsu domas.

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Sveikas, meitenes! Par cik manā paziņu lokā ir ļoti daudz zāles smēķētāju, vēlējos uzzināt Jūsu domas par zālīti - laba vai slikta, ko nodara, vai tieši otrādāk, ir izdarījusi labu?
Piefiksēju, ka tagad ļoti daudzi jauni puiši smēķē zālīti, caur paziņām zinu tādus, kas jau smēķē vairākus gadus un viņu reakcijas spējas ir palēlinātas, ļoti daudz ko aizmirst utml. Kāda ir Jūsu pieredze ar to visu?
10.03.2014 18:53 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
GOOLD, un kurā vietā es tev bruku virsū? :D Tas otrais nebija adresēts konkrēti tev, bet gan citām. ;)
11.03.2014 16:37 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.10.2012
man pret to nav nekādu pretenziju un vispār - es neesmu redzējusi nevienu draugu,kurš stulbi uzvestos marihuānas iespaidā, toties alkoholu lietojušus - ne viens vien piemērs redzēts....
11.03.2014 18:31 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.03.2013
MARIHUĀNA, CIGARETES, SNUSS, ALKOHOLS IR NARKOTIKAS.
Mans brālis, kuram ir tikai 15gadi! 15 !!! pīpē zāli jau no 13 gadu vecuma. Vai tas ir normāli? NĒ!
Es nesaprotu, kā var tik brīvi runāt par marihuānu (kāda jums pieredze? ka jums šķiet laba vai slikta?) Marihuāna IR narkotikas.
Mani vecāki tik ilgi cīnās par to, lai brālis nepīpētu cigaretes. Tagad jau parādījās zāle. Brālis izvēlējās nepareizos draugus, tagad brālis savos 15 gados apmeklē psihiatru un citas palīdzības jo viņam ir problēmas ar gulēšanu, viņš naktīs nevar gulēt, viņam ir ļoti slikta atmiņa, viņš domā, ka kaut ko nav darījis, ko patiesībā darīja.
Viņš zog vecākiem tagad naudu, lai nopirktu zāli.
VAI TĀ MIERĪGI VAR RUNĀT PAR ZĀLI?
Jūs nevarat iedomāties cik ļoti grūti ir maniem vecākiem, un cik vēl grūtāk ir manam brālim, kurš man vienreiz atzina, ka bija atkarīgs no legālās, un bija tik traks, jo Francijā aizbraucot , tur viņas nebija.
Psihiatrs pateica, ka viņam ir iestājusies depresija, un viņš lieto zāli, lai justos ''labāk'', kas neliek justies labāk, jo tā iznīcina smadzeņu šūnas. Viņam uztaisīja analīzes, un visu pārejo, mēs tik daudz naudas izmetām, lai saprastu, kas brālim kaiš, izrādās, ka nieka zālīte, kas visiem tik ļoti patīk iznīcināja brālim smadzenēs savos 15 gados šūnas!!!
Es neciešu cilvēkus, kas pīpē zāli! Man ir riebums, jo es tik daudz esmu dzirdējusi konfliktus dēļ zāles, kas bija starp vecākiem un brāli. Vienu dienu brālis pazuda uz 2dienām, jo bija salietojies zāli. Mēs jau domājām, ka viņš ir miris, kaut kur nobraukts, vai nozagts, izrādās appīpējās zāli un kaut kur mežā ar motorolleri nozuda. Tik daudz pārdzīvojām dēļ šī visa!
Es ienīstu zāli, jo tā nonāvē cilvēkus!
11.03.2014 18:44 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Ak Dievs... Un atkal tas pats.

Roze, uzzini atšķirību starp legālo un īsto marihuānu.
Cik reizes tas ir jāatkārto?
Legālais ir acetonā mērcēta tēja vai benzīnā mērcētas sūnas - variāciju ir daudz, bet to visu var nodēvēt vienā vārdā - mēsls. Tas tiešām ir ļoti kaitīgs un pat nāvējošs. Ļoti žēl par Tavu brāli, kurš, izskatās, aizraujas tieši ar legālo, nevis parasto zālīti.

Marihuāna ir dabīga, iegūta no krūma. Ja to neatšķaida, nepievieno klāt nekādus sūdus, tad tā vienkārši nevar būt nāvējoša un tik ļoti bīstama.
11.03.2014 18:53 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Njām. Saprotu Excite. Man arī reizēm ir tā, ka kaitina cilvēki, kuri nedomā ar savu galvu. Un sludina visādas muļķības. :D Tad gribas vienkārši iesit kādam pa seju. :D


Ā, jā. Kaut kad lasīju publikāciju par to, ka no zālītes var sākt asiņot plaušas. Protams, šizofrēnija utt.
Tomēr nav neviena nāves gadījuma, kas saistīts ar zālītes lietošanu. Un dažādu slimību ārstēšanā ir ļoti labi efekti.
Uzskatu, ka zālīte nav tik melna kā viņu mālē, bet der atcerēties - kas par daudz, tas par skādi.


Domāju, ka zālīte nekad nebūs legāla, jo to neļaus tabakas un alkohola industrijas.
11.03.2014 19:35 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Un, starpcitu, ne viss, kas ir youtubē ir muļķības un nepatiesības. Youtube ir jaunais tv. Tā nu tas ir. :D
11.03.2014 19:39 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Roze, tevī runā aizvainojums un neziņa, ne vesalais saprāts. Žēl Tavu brāli , un nav jau akmenī kalts, ka viņam jumtu nebūtu norāvušas citas darbības , par to šizofrēniju, cik zinu tad to var izprovacēt da jebkas, pat TV
11.03.2014 19:51 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
davaij beidziet pīpēt marihuānu, bet labāk aizejiet pie psihiatra, lai izraksta jums antidepresantus. tie iespējams nav labāki, bet vismaz zāles kas ārstē. varbūt pārstāsiet dirst.
to es saku narkašiem.
11.03.2014 22:40 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
čista, jā. antidepresanti jādzer, haha! Nervus atmērdējoši līdzekļi, no kuriem rodas arī fiziska atkarība gan būtu jādzer katram. Paldies par lielisko ieteikumu.
Roze, jūs sīko esat veduši uz Hospitāļu ielu, lai paskatās, kas viņam tur asinīs darās? Legālie sū, THC, vai kaut kas jau smagāks? Pie narkologa esat bijuši?
11.03.2014 23:42 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 26.08.2013
Skābi jālieto, tad nebūs vēlmes iesaistīties bezjēdzīgās diskusijās.
11.03.2014 23:50 |
 
Reitings 430
Reģ: 23.01.2014
čista, jā. antidepresanti jādzer, haha! Nervus atmērdējoši līdzekļi, no kuriem rodas arī fiziska atkarība gan būtu jādzer katram. Paldies par lielisko ieteikumu.

Es neesmu ārsts, nezinu kas vislabāk ārstē depresiju un pārējos psihiskos s***. Vnk izskatās, ka narkomāni šādā veidā kaut ko kompensē.
12.03.2014 00:19 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Nelietoju un arī netaisos to darīt. Noraidoša attieksme man pret to.
12.03.2014 08:00 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Zāli smēķējošie intelektuāļi, ak jel, atļaujiet pasmaidīt;)
12.03.2014 08:12 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2014
Zāle un tamlīdzīgas vielas tika pielietotas jau indiāņu šamaņu laikos,lai izveseļotos un garīgi attīstītos. Mūsdienas marihuānas eļļa tiek izmantota vēža ārstniecībā. Nevajag aizmirst,ka mēs visi esam saistīti ar dabu. Katra zālīte ir kkam paredzēta,lai ar to ārstētos. Arī šīs smēķēšana kaut vai pret to saucamo depresiju. Un cilvēkam pašam jāfiltrē kā viņš to dara. Jebkurā gadijumā to nevar pielīdzināt līmes / benzīna ostīšanai vai kokam
12.03.2014 08:54 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 26.08.2013
Diezvai mūsdienu apreibinošo, psihotropo un halucinogēno vielu lietotājus var pielīdzināt šamaņiem :) Zāle, kā tagad moderni teikt ir "overrated". Modes kliedziens kā saka.
12.03.2014 12:38 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Ja kāds tik ļoti aizstāv marihuānu vai citu apreibināšanos, tad tas jau tieši norāda uz atkarību.


Tā nu tas ir...

Un es dziļi apšaubu, ka kkā degoša ieelpošana var būt nekaitīga. Drīzāk tā labā efekts ir kā spļāviens okeānā salīdzinājumā ar degšanas procesā radušos vielu ietekmi uz organismu. Bet es neesmu ne ķīmiķis, ne mediķis, ne šamanis, un man patiesībā ir vienalga, kādā veidā katrs sevi dolbī, ka tik man neuzspiež :)
12.03.2014 12:47 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Mani fascinē, kā Excite katrā otrajā komentārā piemin savu earth shattering dokumentālo filmu par marihuānu :D
Ei, sazvērību teorētiķi! Jums nav ienācis prātā, ka šis materiāls un fakti var būt tikpat sagrābstīti, kā tie, ko publicē otra puse - mediķi, valdība? :D Kāds vienmēr šos "pētījumus" finansē. Pat, ja mediķus un valdību finansē alko nozare (kas nebūtu noslēpums - alko un cigaretes taču dod milzīgu peļņu no akcīzes nodokļiem), ir taču kas finansē arī sev šo izdevīgo "for-marijuana" kampaņu.

Patiesība ir kaut kur pa vidu. Tāpēc, uzskatu, katram jāvadās pēc savām izjūtām un apkārtējās pieredzes.
Esmu gandžu pamēģinājusi kādas 5x dzīvē. 3x nebija nekāda efekta, 2x smējos kā nenormāla par lietām, ko pēc tam neatcerējos - t.i., neatcerējos, kas man likās tik smieklīgs. Tāpēc man zāle šķiet nestabila, jo es taču pat nekontrolēju, ko tobrīd domāju, daru.

Alko jau arī nav nekādi ziediņi, bet nu tur ikviens vismaz var izkontrolēt efektu, izkontrolējot patērētā alko daudzumu. Bet zālei, sorī, ne tu iepriekš vari kvalitāti zināt, ne to, cik stiprs kāsis uztīts, ne kā tevi konkrētajā emocionālajā stāvoklī tā nonesīs.
12.03.2014 13:51 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Varētu pat piekrist, tikai, kā jau kādā no saviem komentāriem minēju- marihuānas nekaitībai par labu runā statistika. Cik cilvēku marihuānas dēļ gājuši bojā- 0.
Turklāt zinātniskie pētījumi, kas pēta marihuānas iedarbību- atbildot uz jautājumu- vai tā nodara kaitējumu- atbild ar : "iespējams, jā" vai visticamāk- jā. Tas ir pie noteikuma, ka šādas sekas ir atzītas vispār.

Alko jau arī nav nekādi ziediņi, bet nu tur ikviens vismaz var izkontrolēt efektu, izkontrolējot patērētā alko daudzumu. Bet zālei, sorī, ne tu iepriekš vari kvalitāti zināt, ne to, cik stiprs kāsis uztīts, ne kā tevi konkrētajā emocionālajā stāvoklī tā nonesīs.


Interesants komentārs kopumā. Tomēr nedaudz iebilstot šim teikumam- lūdzu, kā var izkontrolēt efektu alkoholam- http://nra.lv/latvija/113099-sokejosa-avarija-atkal-alkohola-del.htm

Zālei ir viens liels pluss.. Līdz ko Tev ir pa daudz.. Tu ej gulēt. Un miers.
Alkoholam.. izkontrolēt? Nemaz nesāc.. :D
12.03.2014 13:59 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Excite, alkoholu? izkontrolēt? - nu elementāri. Normāli domājošs cilvēks, ja jūt, ka par daudz, beidz dzert. Un tikai tādās līdzībās es pretstatu alko marihuānai.
Ja Tev ir cita veida pieredze, sorī, tad varbūt ne tikai par narkotiku pārmērīgu lietošanu jāsāk satraukties :D
12.03.2014 14:21 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Tu tomēr sāki...

Paskaties sev apkārt- un beidz domāt tikai par sevi. Paklausies ziņās, ieslēdz radio.

No alkohola mirst katru dienu. Un, vai stulbi cilvēki? NĒ. Mūsu draugi, līdzcilvēki un radinieki.


No marihuānas neviens nemirst. (lūdzu, pirms kāds atkal sāk diskusiju no sākuma- izlasiet iepriekšējos komentārus).
12.03.2014 14:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!