Attieksme pret tetovējumiem

 
Reitings 57
Reģ: 07.01.2010
Nesen uztaisīju savu pirmo tetovējumu.
Pavisam drīz sanāca to pastāstit dažiem paziņām un saskāros ar salīdzinoši negtīvu attieksmi. Jutos ta, ka man ir savs tetovējums jāaizstāv un jāmēģina izskaidrot savas izvēles. Mani tas pārsteidza, jo lai arī man, protams, nepatīk visi tetovējumi, kas cilvēkiem ir, nekad neesmu iedomājusies, ka man viņiem šo viedokli vajadzētu izklāstīt. Tas taču ir katra paša ķermenis.

Ar kādu attieksmi esat saskārušās savu tetovējumu sakarā un vai cilvēki ir atļāvušies jūs par to nososdīt?
10.03.2014 11:57 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Pašai ir 4 tetovējumi, no kuriem tikai vienam ir superduper dziļā jēga, kuru neviens bez pienācīga skaidrojuma tāpat nesaprastu. Diviem ir tāda virspusēja jēga. Pēdējo uztaisīju, jo darbā sēžot ar kājām uzstutētām uz galda (bija ļoti garlaicīga diena) izdomāju, ka kāja par pliku izskatās, nu pēc darba aizgāju līdz savam meistaram un kāja vairs plika nebija.

No tuvumā esošajiem cilvēkiem negatīvas atsauksmes nav dzirdētas, protams ir stulbie jautājumi par banku un vecumu. Ar negatīvu attieksmi saskāros tikai vienreiz - piemājas soliņu okupējušās tantes aizrādīja, ka sievietei tā nepiedienas un vecumā nebūs labi, uz ko es tik pat korekti atbildēju, ka ar viņu krunku daudzumu un riepu daudzumu sievietei ar nav piedienīgi no mājas iziet! Nākamajā dienā smuki atvainojās un sāka lielo iztaujāšanu - parādod pastāstot visas omes atdzina, ka smuki un ja būtu jaunākas ar noteikti gribētu.

Sofija!, tā ka neņem galvā negatīvos cilvēkus un visus tos, kuri savu dzīves jēgu grib tavos rotājumos atrast! Lai iet markas kolekcionēt, ja citu nav ko iesākt!
10.03.2014 19:31 |
 
Reitings 207
Reģ: 16.08.2012
Par tām vecumdienām liekas jocīgs arguments, jo tas, ka tagad tas ir neierasti nenozīmē, ka pēc 50 gadiem tas būs tāpat. Galu galā tagad aptuveni katram desmitajam (varbūt biežāk) ir tetovējums un tad acīmredzot pēc tiem kādiem 50 būs taču tas pats. Tas nebūs nekas īpašs, ka omītei virs dibena uztetovēts "Forever young".
10.03.2014 19:31 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Eh, Meiteniite tikko atklāja to, ko pati nemaz nezināju - ja cilvēkam ir tetovējumi, tad viņš automātiski ir alkoholiķs, narkomāns un piedevām (ja tā ir sieviete), tad vēl vieglas uzvedības. Atgādina tantes, kuras pavasaros izlien ārā un sēž uz soliņiem, apskatot garmāgājējus un visus nodēvējot par narkomāniem. Uzjautrina cilvēki ar tik aprobežotu domāšanu.
10.03.2014 19:47 |
 
Reitings 57
Reģ: 07.01.2010
Darla Es nemaz neuztraucos un neņemu vērā tādus komentārus. Tā arī atbildēju, ka tetovējumu tausīju priekš sevis un tas ko citi par to domā nav svarīgi. Gluži vienkārši biju pārsteigta, ka cilvēkiem liekas, ka tas uz viņiem kādā veidā attiecas.

Mans tetovējums ir svešā valodā, kuru zin salīdzinoši ļoti, ļoti maz cilvēku, tādēļ ka gribu tieši lai tas ir priekš manis un visi nevar izlasīt. Smieklīgi likās, kad pajautāja kāpēc nav kādā normālā valodā kā latviešu vai angļu.
10.03.2014 20:47 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Man ir trīs tetovējumi. Gribētos vēl. :D
Protams, man ir iemesli, kapēc tetovēju konkrēti to ko tetovēju, bet nedomāju, ka tetovējumam obligāti jābūt ar kaut kādu baigo jēgu. Vispār man netraucē citu cilvēku tetovējumi, dažreiz vnk klusi pie sevis nošausminos, bet - katrs staigā kā patīk.
10.03.2014 21:01 |
 
10 gadi
Reitings 376
Reģ: 18.08.2009
ES uzskatu,ka tikai iesīkstējušas smadzenes ir pret visiem tetovējumiem :)
man ir notetovētas abas rokas, esmu skolotāja, protams, darbā to neviens neredz, bet gan jau vecāki domātu,kā nez tāda učene var būt :)
10.03.2014 21:50 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Pirmo tetovējumu svaigu redzot, mamma ir nogrozījusi galvu. Sadzija un arī viņa slavēja. Tagad jau par jaunajiem neko nesaka, gaida, ka paies kāds mēnesis, lai var kārtīgi novērtēt.
Es savus tetovējumus nēsāju ar lepnumu un man pašai tie ļoti patīk. Rūpīgi izmeklēti un modificēti zīmējumi, tetovēti pie lieliska meistara, nežēlojot naudu, jo man svarīgāks par ietaupītiem 30 eiro, ir rezultāts. Esmu dzirdējusi tikai un vienīgi komplimentus, meistara kontaktus un miljons jautājumus no sērijas "es arī gribu".
Var jau būt, ka kāds man aiz muguras ir nošķobījies, taču tas mani maz satrauktu.
10.03.2014 22:20 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Samaara - sit pieci ;)
Mani arī ir ļoti rūpīgi piemeklēti un modificēti, otru tādu nav. Piekrītu - labāk samaksāt labam māksliniekam, kur portfolio izpētīts un patiešām zini, ka būs māksla, ko prieks nēsāt, nevis slēpt :)
10.03.2014 22:27 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Tetovējums vecumdienās var kalpot drīzāk kā motivators savākt savu miesu.
Novēlu visām sparīgajām šī argumenta bļāvējām vecumā izskatīties tik lieliski, kā šai sievietei.
11.03.2014 11:39 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
Ne visai populārs viedoklis - domāju, ka daudzi cilvēki, kuri apzināti tetovē vietās, kas labi redzamas citiem, psiholoģiski norāda uz to, ka viņi vēlas sev pievērst citu uzmanību un man tas nepatīk. Nepatīk ari Tramp Stamp muguras tetovējumi, nepatīk bezgaumīgi tetovējumi un neredzu tiem jēgu, kā tikai par sevi stulbi sajūsmināties. Cilvēks, kas ir laimīgs un mierā ar sevi, neko sev uz ķermeņa netetovēs, manas domas:)
11.03.2014 12:04 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
xerty, tieši visu to pašu ko attiecināji tetovējumiem, var attiecināt arī uz spalvu plēšanu, frizieru apmeklēšanu, nagu lakošanu, un kosmētikas lietošanu!
11.03.2014 13:30 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Man jau arī liekas, ka tetovējumiem nudien nav nekas slikts. īpaši tie, kas uztraucās, kā tad nu vecumdienās izskatīsies- nu un? Vecumdienās tāpat puse sarunu iet par to- kā tad nu kurš un kur jaunību pavadījis. Un tetovējums ir sava veida fotogrāfija. Kāpēc ne? :)
11.03.2014 13:41 |
 
Reitings 205
Reģ: 21.02.2014
Nav man tetovējumu un domāju,ka tie cilvēku ne mazākajā mērā neizdaiļo, nereti pat gluži pretēji. Tomēr šīs domas parasti paturu pie sevis,katra paša darīšana galu galā.
11.03.2014 14:13 |
 
Reitings 19
Reģ: 06.03.2014
Man ir viens....u ja godigi....tafad kad uztaisiju...laiciņš ir pagajis...un man gribās vēl...
13.03.2014 23:55 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
xerty - nu ar sevi pilnīgā mierā jau cilvēks nav, kad izvēlas kko tetovēt. Tā gleziņa kā reizē pietrūkst, lai būtu dikti priecīgs :D
14.03.2014 00:04 |
 
Reitings 19
Reģ: 06.03.2014
Es nezinu es domu par tetovejumu biju apsvērusi vairakus gadus...un nebija tā ka to dariju ,ka man kautkā trūktu vai ko kompensētu....kā jau mineju manuprat tetovejumi ir maksla..tas ir skaisti...:)Un man ļoti nepatik ka cilveki uzskata ka cilveki ar tetovejumiem ir norakstami, neizglitoti utt.....zinu ka laikam ja nemaldos manas mammas kolēģei ir jau 3 tetovējumi un viņa strādā tiešām labi apmaksātā darbā....biroja strap citu:) Un ja nemaldos vienai no mūsu pašu valsts bijušajai politiķei uz pleca bija uztetovēta pūcīte:)
14.03.2014 00:15 |
 
Reitings 19
Reģ: 06.03.2014
Vienigais nosodijums ko esmu saņemusi ir bijsi no dažu manu draugu puses kuriem tetovejumi nepatik reliģisku apsvērumu pēc.
14.03.2014 00:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits