Attieksme pret tetovējumiem

 
Reitings 57
Reģ: 07.01.2010
Nesen uztaisīju savu pirmo tetovējumu.
Pavisam drīz sanāca to pastāstit dažiem paziņām un saskāros ar salīdzinoši negtīvu attieksmi. Jutos ta, ka man ir savs tetovējums jāaizstāv un jāmēģina izskaidrot savas izvēles. Mani tas pārsteidza, jo lai arī man, protams, nepatīk visi tetovējumi, kas cilvēkiem ir, nekad neesmu iedomājusies, ka man viņiem šo viedokli vajadzētu izklāstīt. Tas taču ir katra paša ķermenis.

Ar kādu attieksmi esat saskārušās savu tetovējumu sakarā un vai cilvēki ir atļāvušies jūs par to nososdīt?
10.03.2014 11:57 |
 
Reitings 161
Reģ: 03.10.2013
Mans pirmais tetovējums šobrīd ir dzīšanas procesā. :)
Mājinieki man to uzdāvinaja uz dzimšanas dienu, kas gan būs nedaudz vēlāk. :D
Pagaidām neko nosodšu neesmu dzirdējusi, pat ir bijuši komplimenti.... Bet zinu, ka tas ir līdz brīdim, kad mans tēvs to ieraudzīs. :D Man pat bail iedomaties, kas tad būs.

pēc manām domām... tetovējumam ir jābūt ar kādu nozīmi, jēgu... lai izceļ tavu personību... nevis tā lai vnk smuki izskatās. Tieši tāpēc es vairāk kā pus gadu viņu meklēju... to īsto. :)
Man viņš ir uz tādas vietas, kur ikdienā man pašai nav viegli viņu ieraudzīt, tādējādi ar cerību, ka man viņš neapniks un es nenožēlošu. :)

Mēs dzīvojam tikai vienreiz, kādu tattoo domāju drīkst atļauties. :)
10.03.2014 12:57 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Mana atieksme ir pozitiiva tādā gadījumā, ja tetovējums ir jēgpilns un normālā vietā, lai gan par to jēgpilnumu var pastrīdēties kāda katram gaume un dziives uztvere. Katrā ziņā, es atbalstu tetovējumus, bet ne tos, kur ir kāds mistisks zīmējums vai citāts uztetovēts piemēram uz rokas, kurš visu mūžu rēgosies, un kad pajautā, ko šis tetovējums noziimē - ai, man vienkārši patika.
Man jau vairākus gadus ir uz skausta tetovējums. Viedokļi dalās, bet ir tādi cilvēki kā, piemēram, ome, no kuras es esmu veiksmiigi noslēpusi viņu visus šos gadus, tīri tāpēc, lai nebūtu katru reizi jāklausās pārmetumi.
10.03.2014 12:58 |
 
Reitings 96
Reģ: 04.03.2014
ja tetovējums ir jēgpilns

Kāda nu kuram ir tā jēga. Viens skandinās,ka taurenis uz pleca ir banāls un bezjēdzīgs, tajā pašā laikā pašam taureņa īpašniekam tetovējumam ir jēga. Tas,ka apkārtējie to neredz, nenozīmē,ka jēgas nav. Es noteikti nepagodinātu nevienu ar savas jēgas skaidrojumu-kāda kuram daļa? Tāpēc es nekad nebāžos cilvēkam virsū ar jautājumiem- ko tas nozīmē? Kāpēc tā?
Manis pēc kaut, lai taisa tetovējumu,kas smuki izskatās,ja pašam tā patīk. Bildīte smuka -uztaisīju. Nekur nav rakstīts,ka tetovējam jābūt kaut kādai baigajai domai vai nozīmei. Tie,kas tajos grib kaut ko baigi saskatīt,
Pašai ir tetovējums bez īpašas nozīmes man, bet nenožēloju un patīk. Man pie kāta, ja tas kādam skaitās pleķis, vai vēl nez kas. Dziļāku domu un baigo jēgu, lai iet izsapņot uz poda.:D Kā saka- brīva vieta katra paša fantāzijai.:D
10.03.2014 13:15 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Bet padomājot, mēs būsi superīgas omītes saviem mazbērniem. Pašas būsim tetovētas un mazbērniem to neaizliegsim un nenosodīsim.:D:D
10.03.2014 13:21 |
 
Reitings 96
Reģ: 04.03.2014
Nekur nav rakstīts,ka tetovējam jābūt kaut kādai baigajai domai vai nozīmei. Tie,kas tajos grib kaut ko baigi saskatīt,
Pašai ir tetovējums bez īpašas nozīmes man, bet nenožēloju un patīk.
10.03.2014 13:21 |
 
Reitings 1337
Reģ: 19.05.2009
Man ir vairāki, gan mazi, gan arī lieli. Citam patīk, citam nē. Man tas īsti neinteresē un arī nesatrauc, ja kāds mēģina mani norāt vai ko tamlīdzīgu ;)
10.03.2014 13:23 |
 
Reitings 161
Reģ: 03.10.2013
Gaļina - .... tajā pašā laikā pašam taureņa īpašniekam tetovējumam ir jēga.
+++

Tieši tā es to biju domājusi, ka tetovejuma īpašniekam konkrēts tetovējums ir ar savu jēgu.
Tikai tu manu domu konkrētāk izskaidroji. :D

Manam tetovejumam arī citi var mierīgi pateikt jēgu, bet tāpat uzbāžas ar jautājumiem... nākamreiz kad kāds jautās ... Vnk atbildēšu, ka nezinu kas tas ir domāts. :D Paskatīšos kāda tad būs reakcija. :D
10.03.2014 13:26 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Gaļina, forši jau izskatās, ka izrauj no teksta dažus vārdus un sāk tiem piesieties, ne?
ja tetovējums ir jēgpilns
Tu izrauj šos vārdus no mana komentāra un sāc kladzināt savu taisniibu, lai gan izlasot liidz galam
lai gan par to jēgpilnumu var pastrīdēties kāda katram gaume un dziives uztvere.

var redzēt, ka es pati pieminēju, ka katram ir savs viedoklis par to, ko tas viņam nozīmē.
10.03.2014 13:29 |
 
Reitings 282
Reģ: 08.10.2013
Man arī ir tetovējums uz tā saucamās sprandas.
Arī man bieži izsaka kritikas u.t.t bet tas ir mans ķermenis daru ko vēlos, kapēc lai man kādam būtu japaskaidro un jaataisnojās. ;)
UN man arī ir vienalga ko domā citi.:)
10.03.2014 13:38 |
 
Reitings 96
Reģ: 04.03.2014
Amnile- nomierinies, klukstētāja, un netaisi kašķi. Ja komentārs būtu adresēts tev, tad tiktu pieminēts tavs vārds. Tavi pāris vārdi bija par pamatu manam komentāram. Ne mazākā sakara ar tavu domu, tavu komentāru un tevi pašu.
Nervi švaki? Vai arī vienkārši esi prasta un vulgāra?
Es izteicu savu viedokli,kas radās izlasot pārsi vārdus no tava komentāra. Man ir tiesības to izteikt, kaut arī tev, kladzinātājai, tas varētu nepatikt. Izskatās,ka tev ir problēmas ar uztveri.
10.03.2014 13:38 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Dziļāku domu un baigo jēgu, lai iet izsapņot uz poda. Kā saka- brīva vieta katra paša fantāzijai.

Tieši tā. Es arī iesmeju par tetovējuma jēgas meklētājiem un man būtu ko atbildēt uz šādiem - jēgu meklējošiem komentāriem.
10.03.2014 13:42 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Gaļina, kāds sakars, lai mani te sāktu dēvēt par prastu un vulgāru, kā arī sāktu spriedelēt par manu nervu stāvokli? Izskatās, ka tev pašai ir kāds mazvērtības komplekss, un tu meklē sev pastiprinātu uzmnību, ja jau viena mana komentāra dēļ uztaisi veselu scēnu, apvaino mani un tagad gaidi, kas notiks tālāk. Princese atradusies.
10.03.2014 13:44 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Nenosodu tetovējmus, gan kādreiz man arī būs, kad atradīšu savējo. Vecākiem gan nepatīk, bet tas mani neuztrauc. Pārējos netiesāju, bet zinu meiteni kura sadomāja taisīt tetovējumu esot stāvoklī, muguras lejasdaļā. Bērnu vēlāk zaudēja.
10.03.2014 13:49 |
 
Reitings 96
Reģ: 04.03.2014
Amnile
sāc kladzināt savu taisniibu

Kāds te sakars ar klukstēšanu? Tu mani par vistu saukā un man esot mazvērtības kompleksi.
Tāpēc arī vaicāju- tu vienkārši esi prasta un vulgāra? Vai vienkārši nespēj normāli argumentēt savu viedokli,ja tev ir kas sakāms, bet sāc ar klukstēšanām, utt. Vai arī tev tas normāli? Mammai ieejot istabā ar saki- ko tu tur kvieci, mammu?:D Un tad domā - kāpēc šī apvainojas.
Pirms met akmeni manā lauciņā, paskaties uz saviem izteicieniem un savu izteiksmes veidu.
10.03.2014 13:55 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Pirms met akmeni manā lauciņā, paskaties uz saviem izteicieniem un savu izteiksmes veidu.

+++
10.03.2014 14:02 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Nekad neesmu nosodījusi tetovējumus, pašai gribas, esmu izdomājusi ko un kur, bet dūša vēl maz. Vienīgā reize, kad manī neizpratni raisīja kāds tetovējums, bija Rīgā, stāvot pieturā karstā vasaras dienā. Blakus bija meitene, kurai uz muguras, abām rokām un kājām bija uztetovēta visa Simpsonu ģimene, pie tam vēl krāsaina un katrs tetovējums apmēram 50cm liels. Tur es toč nekādu jēgu nesaskatīju....
10.03.2014 14:05 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Piedodiet, Gaļinas jaunkundze, es tiešām laikam esmu par prastu vai par vulgāru jūsu smalkajam izteiksmes veidam. :D
10.03.2014 14:07 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Pret to, ka man ir tetovējums, neesmu jutusi negatīvu attieksmi, vienīgi tagad, kad kādam pastāstu, ka vistuvākajā laikā taisīšu vēl 2 tetovējumus, mani mēģina atrunāt, jautājot, vai man to tiešām vajag. Jā vajag! Ar to jautājumi beidzas. Visvairāk nepatīk, ka saka, ka tetovējumi taču ir cietumniekiem un tamlīdzīgas runas. Tādos gadījumos parasti novēlu paplašināt redzesloku un painteresēties par tetovējumu vēsturi un noskaidrot, kam tie sākotnēji bija un ko nozīmēja. Bet vispār neesmu saņēmusi kritiskas piezīmes un liekas, ka tagad vairs nav tik negatīva attieksme sabiedrībā pret tetovējumiem. Turklāt, man šķiet, ka pārmetumi nespēj sagraut cilvēka pārliecību par tetovējumiem, ja vien pats ir pārliecināts, ka viņam patīk un viņam to vajag.

Par tetovējumu jēgu un nozīmi- man ir svarīgi, lai manam tetovējumam (esošam un topošam) ir kāda nozīme, bet nekad vēl nav nācies kādam skaidrot kāpēc tieši šāda izvēle, ja gribu, pati izstāstu.
10.03.2014 14:17 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Arī nesaprotu, ar ko jēgpilns tetovējums ir labāks par ķeburu, kas uztetovēts patikšanas pēc. Pašai tetovējumu nav, nepatīk. Par citiem vienalga, nav mana darīšana, ko kāds cits dara ar savu ķermeni.
10.03.2014 14:19 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Man ir 5 tetovējumi. Būs vēl + papildināšu 2 esošos.
Negatīvus komentārus acīs neviens nav teicis.
10.03.2014 14:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits