Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pareizas un veselīgas pusdienas!

 
Reitings 187
Reģ: 28.11.2013
Sveikas,dāmas!

Man ir sekojoša 'problēma',ja to tā var nosaukt...es neprotu ēst pareizas pusdienas. Brokastīs un vakariņās apmēram stādos priekšā,kādus produktus vislabāk ēst,bet pusdienas..katastrofa. Gribas,lai pusdienas būtu veselīgas,sabalansētas un organisms tiktu apgādāts ar visām nepieciešamajām vielām.
Kādus produktus vislabāk ēst šajā ēdienreizē? Vai obligāti,apēdot zupu,ir jāēd otrais ēdiens? lūudzu,apgaismojiet mani,tas man ir ļoti svarīgi,jo šobrīd es cenšos ļoti nopietni pieiet ēšanas jautājumam,gribu sastādīt savu ideālo ēšanas režīmu,tāpēc cenšos ievākt jebkādu informāciju un vēlos pakonsultēties ar jebkuru,par mani gudrāku cilvēku šādos jautājumos.

Sirnīgs paldies tām,kuras spēs dot labus padomus.:)
05.03.2014 19:57 |
 
Reitings 625
Reģ: 17.05.2011
Tvaicēta vista + dārzeni, Tvaicēta zivs + dārzeņi, Sautējums, Pildīta paprika vai Cukini ar tītara malto gaļu, Tunča + smaltu auzu pārslu kotleītes ar bulguru!

Vista, Tītars, tuncis + dārzeņi ir mana izvēle katrā ziņā!
Bokastīs - putra ar ogām vai ceptas olas.
Vakariņās - biezpiens + bezpiedevu jogurts+ķiploks vai lociņi.
05.03.2014 20:04 |
 
Reitings 339
Reģ: 23.11.2013
Es ēdu vai nu zupu vai arī "sauso" :D Kā sauso visbiežāk vai nu zaļos lapu salātus ar kkādu obv, piem., vistas fileju. Vai arii zivi/vistu + ogļhidrātus vienu saujiņu (grūbas, griķi) + kkādu dārzeni. Principā, visvairāk apēdu tieši pusdienās, un vakariņās izvēlos kaut ko ļoti vienkāršu.

Pusdienas ir tā ēdienreize, kad ogh lietoju pēdējo reizi un samazinātā daudzumā, lai vakariņās būtu pārsvarā tikai obv.
05.03.2014 20:05 |
 
Reitings 339
Reģ: 23.11.2013
smaltu auzu pārslu kotleītes ar bulguru!


Gribu zināt, kas tas ir, un kā to gatavo! :)
05.03.2014 20:07 |
 
Reitings 625
Reģ: 17.05.2011
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man visaas eedienreizees ir kaut kas ,kur buus olbaltumvielas-vairaak , mazaak ,bet buus.Pusdienaas biezi izveelos zupu,vai kaut ko kas palicis paari no iepriekseejaas dienas vakarinaam-meeginu taisiit kaadus salaatinus ,loti biezi eedam tunca salaatus,kurus var loti varieet.
Mees gimenee esam tikai divi cilveeki ,un biezi paliek paari no vakarinaam vista,tiitars,lielopu gala utt , tad naakosaa dienaa taisu kaut ko no taa pusdienaas.
05.03.2014 20:33 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Gribas,lai pusdienas būtu veselīgas,sabalansētas un organisms tiktu apgādāts ar visām nepieciešamajām vielām.


Viena ēdienreize tevi neapgādās ar visām vielām, kā arī no svara ir tas, ko ēd citās ēdienreizēs. Ja no rīta ēdi vairāk olbaltumvielas, tad pusdienās vari paņemt vairāk ogļhidrātu vai otrādi. Jāskatās visas dienas ēdienreizes kopā noteikti, nevar tā viennozīmīgi, ko teikt par vienu.

Lai nu kā - ja gribi apgādāt ar visu, tad ēd gan kādu OB avotu (zivi, gaļu, biezpienu &co), kādu OH avotu (graudi, maize) un taukus - te skaties vai no zivs sanāks, ja tas būs lasis, siļķe, skumbrija vai gaļa būs bijusi cepta, vai pie salātiem eļļa - dārzeņi noderētu visā kompozīcijā, vai rieksti, nu tā. Nē, tev nav obligāti jāēd otrais pēc zupas. Tev jāēd tā, lai jūties labi un, ja paēd zupu, jūties, ka pietiek, tātad pietiek.
05.03.2014 21:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits